Vtipy
Re: Válka na Ukrajině
Později to přesunu do vtipů.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Válka na Ukrajině
Tak USA v tom Rusov nenechávajú samých.
Článok z roku 2013:
Človek na ceste k Mars-u? Možno už v roku 2023!
https://www.noviny.sk/veda-a-technika/1 ... dostaneme
PS:Do tých vtipov daj Rusov spolu s Amíkmi.
Článok z roku 2013:
Človek na ceste k Mars-u? Možno už v roku 2023!
https://www.noviny.sk/veda-a-technika/1 ... dostaneme
PS:Do tých vtipov daj Rusov spolu s Amíkmi.
Re: Válka na Ukrajině
Oukej, dobrých vtipů není nikdy dost. I když ten rusácký je lepší.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Válka na Ukrajině
Na druhej strane Rusáci majú ešte 10 rokov k dobru. Inak aspoň tuná by mohlo mať ľudstvo rozum a spolupracovať. 
Re: Válka na Ukrajině
Spolupracovat? Taky dobrý joke 

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Válka na Ukrajině
Vo svete danno 10 /zrejme plochá zem/ ukrajinu dobívajú len 3 dni.
Re: Válka na Ukrajině
Myslím, že co se týče startů do vesmíru, tak tam spolupráce s USA funguje. Nelámal bych nad tím hůl

Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.





