Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16687
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Zemakt »

Později to přesunu do vtipů.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 252
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Dano10 »

Tak USA v tom Rusov nenechávajú samých.
Článok z roku 2013:

Človek na ceste k Mars-u? Možno už v roku 2023!
https://www.noviny.sk/veda-a-technika/1 ... dostaneme
PS:Do tých vtipov daj Rusov spolu s Amíkmi. :wink:
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16687
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Zemakt »

Oukej, dobrých vtipů není nikdy dost. I když ten rusácký je lepší.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 252
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Dano10 »

Na druhej strane Rusáci majú ešte 10 rokov k dobru. Inak aspoň tuná by mohlo mať ľudstvo rozum a spolupracovať. :lej:
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5213
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Když se baví dva lidé z dálného východu:
Idudobabiny. Kamasetamide? 12番の路面電車、ヴィトコヴィツェ本社停留所。
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16687
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Zemakt »

Spolupracovat? Taky dobrý joke 😁
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
NOTNA
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 185
Registrován: 5/1/2021, 22:11

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od NOTNA »

Vo svete danno 10 /zrejme plochá zem/ ukrajinu dobívajú len 3 dni.
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1697
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od danny1691 »

Zemakt píše: 28/6/2026, 20:25 Spolupracovat? Taky dobrý joke 😁
Myslím, že co se týče startů do vesmíru, tak tam spolupráce s USA funguje. Nelámal bych nad tím hůl
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Koba
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 571
Registrován: 22/1/2022, 17:01

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Koba »

danny1691 píše: 28/6/2026, 20:37
Zemakt píše: 28/6/2026, 20:25 Spolupracovat? Taky dobrý joke 😁
Myslím, že co se týče startů do vesmíru, tak tam spolupráce s USA funguje. Nelámal bych nad tím hůl
To není spolupráce. To je taxikaření za americké a evropské peníze.
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 252
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Válka na Ukrajině

Příspěvek od Dano10 »

NOTNA píše: 28/6/2026, 20:33 Vo svete danno 10 /zrejme plochá zem/ ukrajinu dobívajú len 3 dni.
Ukrajinu za tri dni, len so zvyškom nato sú trochu problémy. A samozrejme u nás plochá zem pokiaľ oko dovidí. :wink:
PS: A vedel si, že v Orešanoch slnko z navijakom sťahujú za Malé Karpaty? :lej:
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“