OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2043
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Návrat do napätého regiónu. Do Kosova pošleme až 150 vojakov a americké obrnené vozidlá
zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... clanok_box
zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... clanok_box
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Už prišli prvé JLTV. Spomenul to dnes Kaliňk na TK po rokovaní vlády.
https://www.youtube.com/watch?v=MsX8FX3Ikvk
https://www.youtube.com/watch?v=MsX8FX3Ikvk
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Neverííím
Už to zistil aj on?
Tie stroje sú tu už nejaký ten piatok, on o tom dobre vie, ale úmyselne sa robí, že o ničom nevie. Aj reakcia na tú otázku je taká, ako keď niekoho vyplašíte a povie Vám aj to, čo nechce. Ešte sa robí, že nevie, čo má armáda dostať od fy Oshkosh... Tak isto sú tu už niektoré radary, len sa o nich opäť mlčí. Patrie sa rozbiehajú, tam to dosť dlho brzdilo MO a potom sa vyhovárali na Patriu, že sú nespoľahlivý partner, z čoho si nakoniec vymysleli tie regionálne 4x4, lebo kšefty...
A naposledy CV90, tam sa už 3x odložilo ofic. predstavenie prvého stroja vo výrobnom podniku, tak BAe Hägglunds zverejnili, že už testujú. Nový termín je v druhej polovici februára, ktovie, či sa kokaíňák uráči.
A neviem, či si predtým nedal nejaký matroš, je nejaký rozhádzaný.
Už to zistil aj on?
Tie stroje sú tu už nejaký ten piatok, on o tom dobre vie, ale úmyselne sa robí, že o ničom nevie. Aj reakcia na tú otázku je taká, ako keď niekoho vyplašíte a povie Vám aj to, čo nechce. Ešte sa robí, že nevie, čo má armáda dostať od fy Oshkosh... Tak isto sú tu už niektoré radary, len sa o nich opäť mlčí. Patrie sa rozbiehajú, tam to dosť dlho brzdilo MO a potom sa vyhovárali na Patriu, že sú nespoľahlivý partner, z čoho si nakoniec vymysleli tie regionálne 4x4, lebo kšefty...
A naposledy CV90, tam sa už 3x odložilo ofic. predstavenie prvého stroja vo výrobnom podniku, tak BAe Hägglunds zverejnili, že už testujú. Nový termín je v druhej polovici februára, ktovie, či sa kokaíňák uráči.
A neviem, či si predtým nedal nejaký matroš, je nejaký rozhádzaný.
Naposledy upravil(a) mikojan29 dne 29/1/2026, 15:09, celkem upraveno 2 x.
"Alea iacta est"
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Za toto by mal odstúpiť, je to sabotér armády.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Tie stroje sú tu už nejaký ten piatok, on o tom dobre vie, ale úmyselne sa robí, že o ničom nevie. Aj reakcia na tú otázku je taká, ako keď niekoho vyplašíte a povie Vám aj to, čo nechce. Ešte sa robí, že nevie, čo má armáda dostať od fy Oshkosh... Tak isto sú tu už niektoré radary, len sa o nich opäť mlčí.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Ako vies ze sa neskolia? Maju byt nasadene na misii v Kosove.Zemakt píše: ↑29/1/2026, 13:12Tie stroje sú tu už nejaký ten piatok, on o tom dobre vie, ale úmyselne sa robí, že o ničom nevie. Aj reakcia na tú otázku je taká, ako keď niekoho vyplašíte a povie Vám aj to, čo nechce. Ešte sa robí, že nevie, čo má armáda dostať od fy Oshkosh... Tak isto sú tu už niektoré radary, len sa o nich opäť mlčí.uff A jednotky se na ně začnou přeškolovat na Sv. Dyndy?
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Najprv musí Fico pred voličmi - kotianovcami (kasta kovaných súdruhov - dôchodcov podľa putovného deda Kotiana) oprskať tie vozidlá drístaním o amerických imperialistoch.
Potom pôjde za Trumpom a povie mu - skvelé vozidlá ste nám darovali.
Potom pôjde za Trumpom a povie mu - skvelé vozidlá ste nám darovali.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Protože tohle by se profláklo a už by z toho bylo hafo fotek.NagyAttila píše: ↑29/1/2026, 13:18Ako vies ze sa neskolia? Maju byt nasadene na misii v Kosove.Zemakt píše: ↑29/1/2026, 13:12Tie stroje sú tu už nejaký ten piatok, on o tom dobre vie, ale úmyselne sa robí, že o ničom nevie. Aj reakcia na tú otázku je taká, ako keď niekoho vyplašíte a povie Vám aj to, čo nechce. Ešte sa robí, že nevie, čo má armáda dostať od fy Oshkosh... Tak isto sú tu už niektoré radary, len sa o nich opäť mlčí.uff A jednotky se na ně začnou přeškolovat na Sv. Dyndy?

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
To je ten rozdiel medzi OSSR a ACR, v tom proflaknuti...
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
SK JLTV v jednej nemenovanej stanici. Sú na SK už nejaký ten piatok odparkované, dúfam, že už v nejakom útvare.
Zdroj: internet
Naposledy upravil(a) mikojan29 dne 30/1/2026, 23:41, celkem upraveno 2 x.
"Alea iacta est"
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Jako že tam stojí na vlečce jo?

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Na posádkovom cvičisku Veľké Ozorovce sa dňa 13.apríla 2026 začalo školenie vodičov a operátorov JLTV 4x4 (Joint Light Tactical Vehlice)
https://www.mil.sk/skolenie-vodicov-jltv-4x4/
https://www.mil.sk/skolenie-vodicov-jltv-4x4/
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
niko píše: ↑21/4/2026, 14:33 Na posádkovom cvičisku Veľké Ozorovce sa dňa 13.apríla 2026 začalo školenie vodičov a operátorov JLTV 4x4 (Joint Light Tactical Vehlice)
https://www.mil.sk/skolenie-vodicov-jltv-4x4/
"Alea iacta est"
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Inak v článku spomínaný 25. motorizovaný prápor je aktuálne ako pani Columbová. Občas sa niekde spomenie, ale oficiálne o ňom nikto nič nevie.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Z Výročnej správy VTSU za rok 2025:
https://www.mosr.sk/data/att/165759.pdf
Zdroj:V roku 2025 začali Kontrolné skúšky viacúčelového taktického vozidla 4x4. Do skúšok boli dodané vozidlá VTV 4x4 Gerlach, Patriot a Wolf. Dňa 19.3.2025 bol termín začatia skúšok VTV 4x4, ktoré však boli na základe procesných nedostatkov prerušené. Reálne skúšky začali 22.4.2025. Počas skúšok boli zistené nedostatky, ktoré spôsobili prerušenie skúšok konkrétneho vozidla a skúšky pokračovali v operatívne upravenom harmonograme. Keďže vznikli prioritné požiadavky pre predmet skúšok zo strany OS SR a 11. SAMOP (neplánované požiadavky na odsuny vozidiel k určeným činnostiam: školenia, prezentácie, výstavy, výcvik a pod.) neboli kontrolné skúšky ukončené. Skúšky pokračovali v mesiaci august 2025. Vzhľadom na aktivity OS SR, pri ktorých boli vozidlá využívané neboli kontrolné skúšky do konca roka 2025 ukončené.
https://www.mosr.sk/data/att/165759.pdf
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
JJ, ako povedal Arthuro, nekupujme čo vieme spraviť doma. Že sa skúšky a tender povlečú 4 roky a dovtedy musia vojaci drať nanajvýš staré Defendery a Aligatory, je v pohode. Hlavne klídek, tabáček, meditačné tempo.
Naposledy upravil(a) pjaro77 dne 29/4/2026, 16:23, celkem upraveno 1 x.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
A výsledky zkoušek zřejmě zveřejněny nebyly, že?

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Este som nikdy nevidel zverejnene vysledky skusiek.
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.

