David Irving odsouzen na 3 roky za popírání Holokaustu

Zajatci, Malmédy, Katyň, koncentrační a pracovní tábory.

Moderátor: Pátrač

Odpovědět

Je správné trestat popírání Holokaustu?

Ne
27
40%
Ano
41
60%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Kdyz se zastavas nekoho, kdo kaze bludy, tak co se divis? 8) Ja vim, zes to nemyslel na jeho dilo jako celek a ze tam je urcite neco, s cim nesouhlasis, ale rejpnout si clovek musi, no ne? :mrgreen:
válka je vůl
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Janni,považuješ za dogmu to,že voda tečie z kopca a zem sa točí?Irving vie zaujať čitateľa až tak,že podávané fakty majú punc rýdzej pravdy,a v tom je nebezpečný.Veď spomeň si na definíciu miery slobody:"Sloboda jedinca končí tam,kde začína sloboda iného jedinca!"Ten človek svojim umení pomáha posúvať onu hranicu slobody do temnôt.A prosím Ťa kto si dovolil Ti dať nálepku nazi,rasi a pedo?!Inak Irvinga už u nás na Slovensku cituje každá vyholená hlava,a na ich www.máš celé preložené pasáže,aj s patričným vodcovským komentárom,aby tí menej inteligentní/90%/sa vedeli orientovať.Takže dám prednosť radšej renomovaným historikom,a nebudem pomáhať ľudstvu do ďalšej priepaste.
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

A ešte niečo.Sloboda slova je pekná vec,ale slovo vždy bude najnebezpečnejšou zbraňou,preto každý kto zachádza s týmto prostriedkom,mal by mať svoju vnútornú mieru mieru zodpovednosti.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Je zvláštní, že v zemi, kde je svoboda slova na tak vysoké úrovni, že tam je nacismus a podobné ksindly legální, nikdy nevládl žádný podobný režim.

Kterápak to je?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Mikhassel.Dralno
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 191
Registrován: 6/2/2006, 21:04

Příspěvek od Mikhassel.Dralno »

Pan Irving je především BLB.

Křičíte tady o svobodě slova, o tam je nutno "revizionisty" trpět a donekonečna vyvracet, vyvracet a vyvracet jejich žvásty. Ano je svoboda slova, ano je demokracie. Ale to v překladu neznamená, že si každý může říkat a dělat co chce!!! To by byl druhý extrém - Anarchie.

Existuje něco jako paragraf za: "hanobení národa a rasy", dále za "myšlenky směřující k potlačení lidských práv" a pan Irving, pokud se tedy neprovinil proti paragrafu 2 (myšlenky směřující k potlačení lidských práv" se rozhodně provinil proti paragrafu "hanobení národa a rasy", protože on potomkům šesti milionům(6 000 000) PLÁNOVITĚ VYVRAŽDĚNÝM ŽIDŮM (ISRAELITŮM) vmetl do tváře, že si to vymysleli, a že sou to vlastně ksindly. A ZA TO JE TŘEBA TRESTAT! ZA BLBOST A PÝCHU!
Janni
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 114
Registrován: 31/10/2005, 00:33
Bydliště: Brünn

Příspěvek od Janni »

Maxx: nikoli. Že voda podléhá gravitaci a zeměkoule se otáčí kolem své osy a kolem slunce jsou fyzikální zákony. Za dogma beru, že krásné kulaté číslo šesti mega je dogatem, na který se nesmí šahat. I když i Ti, co se snaží počítat a dosud nemjí punc bakance, historika vyděděnce a neonácka, začínají hovořit spíš o číslu 5,5. Tedy ještě jednou. Jsem proti popírání existence výše zmíněného programu a jeho realizace(míněno pro všechny, kdo se mi snaží přednášet o hranicích svobody projevu). Pokud se ovšem může diskutovat o objemu zadní nádrže paliva v trupu Fw-190A-8/R-2(když už žádný není), nevidím důvod, proč není diskuze o počtu obětí nacistického režimu třetí říše. Což je poněkud drsné srovnání, ale chci se bavit o číslech, o nezměrném utrpení všech obětí diskutovat samozřejmě nebudu.
Neexistují zoufalé situace, existují pouze zoufalí lidé.
Uživatelský avatar
Mikhassel.Dralno
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 191
Registrován: 6/2/2006, 21:04

Příspěvek od Mikhassel.Dralno »

I kdyby to bylo jen 1 000 000 Židů tak způsob jakým byly zlikvidováni a hlavně ten "plán" jejich likvidace, je tak opovrženíhodný, že jakékoliv spekulace na téma: Holokaust nebyl, židi si to vymysleli - je dle mého názoru trestný čin....a nebo minimálně BLBOST. A pan Irving vykazuje všechny symptomy BLBOSTI a jednotkou BLBOSTI je jeden BLB.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

vite, ja jsem nechtel byt nejak osklivej a nechutnej, ale nektery vase prispevky mi prijdou prinejmencim...zajimavy....

co kdyz bych napsal cosi zajimavyho o vasich matkach? co kdyz bych napsal cosi zajimavyho o vasich sourozencich? to ze je neznam, to by mi v tom nezabranilo, ze....stale by vam to prislo v poradku a neprislo by vam to prinejmencim "nemistne"?


ja jsem v tomhle asi pomerne dosti osobne zainteresovanej, ac nejsem zid, muj deda slouzil za vlaky u pozemnich jednotek v anglii (byl i u vylodeni) a jeho sourozenci za to pykali v koncentrakach, ja osobne nesnasim nemcinu, ackoliv vim, ze mladi lide s tim nemaji nic spolecneho, stejne mam vzdy zvlastni pocity.... a kdyz potkam duchodce mluviciho nemecky, vzdy mne napadne otazka- "co ty jsi asi delal za valky?" .... jsem v tomhle ohledu extremista a vim to, nebranim se tomu narceni, je jiste spravne, ale neudelam s tim nic...asi to bude vysvetlovat i urcitou cast reakci mojich prispevku.... pardon, panove, ale je to silnejsi, jsem silne protinemeckej ...
válka je vůl
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Tak a teď si vem, že jeden můj příbuzný byl za války popraven a dva zahynuli v KT...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Yamato:V tom prípade si idealista,ktorý verí,že sa umiera len za pravdu.Ale klobúk dole,takí ľudia ako Ty robia svet lepším.Ale aj dobrého veľa škodí,a osoby ako D.Irving zneužívajú mäkkosť demokracie.My starší si vieme vybrať,ale mladí majú problém rozpoznať zlo.
A mimochodom FW-190A-8/R-2 mal zadnú nádrž 115 l,podla továrnej konverzie/rok 1943/.A nakoniec: i keď nemecká pedantnosť viedla záznamy o "Konečnom riešení",boli zničené, ako dôkazy v strachu pred odplatou.Ale podľa technických propozícii dodávateľov pecí je číslo 6 milionov realne.Prečítaj si knihu "Druhý muž Třetí říše"od D.Hamšíka,ktorý čerpal z nemeckých prameňov údaje o KL.
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Lord:Možno si zabudol,že denacifikačné zákony nestratili platnosť ani v Rakúsku,ani v Nemecku.A je zakázané šíriť nacistickú a príbuznú ideologiu založenú na rasovej nenávisti.Takže milý Irving,pretože sa neunúval študovať historiu podrobnejšie,zabudol,kde sa nachádza,a dostal sa do maléru.Povrdal by som,že zlé svedomie Rakúska sa upokojilo,ale oni urobili niečo,čo sa neodvážila žiadna krajina.Aj keby poprel z tých 6 milionov smrť iba jedneho,zaslúži si opovrhnutie a trest od ludí,ktorí sa chcú nazývať slušnými.Povedz mi,aký vedecký prínos by bol v morbídnom kalkulovaní,keď základný fakt sa nedá vyvrátiť..A k netu.Vieš koľko svinstva je na nete,tek prečo by tam nemal byť Irving.Kto to nechce čítať,blokne to.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

"Aj keby poprel z tých 6 milionov smrť iba jedneho,zaslúži si opovrhnutie a trest od ludí,ktorí sa chcú nazývať slušnými.Povedz mi,aký vedecký prínos by bol v morbídnom kalkulovaní,keď základný fakt sa nedá vyvrátiť."

Holokaust dogmatický, přeměněný na náboženství, kde je sebemenší odchylka od ritu považována za herezi. Je to dobře?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Janni
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 114
Registrován: 31/10/2005, 00:33
Bydliště: Brünn

Příspěvek od Janni »

Yamato: sdílíme podobný názor.
Neexistují zoufalé situace, existují pouze zoufalí lidé.
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Vie mi niekto povedať kde všade sa spalovali židia?Chcem si spraviť obrazok ako sa da spaliť 6 milionov ludí.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Foxbat
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 289
Registrován: 30/3/2006, 20:36

Příspěvek od Foxbat »

no priznam sa ani mne veľa na určitých "faktoch" nesedí a to nehovorim, že Spilberg natočil....úplne srdcervúce krváky o utrpení svojej komunity.. a Izrael..zem zasnubena? ...poznámka..ktorá teraz aj naďalej má svoj vlastný nukleárny a tajný program zbraní..vyváža a predáva od šnúriek do topánok až po hlavice asi všetko..myslím, že totálne armádny štát a nie je to len koli nebezpečiu zo strany fanatikov a odporcov tejto krajiny...no zabudli alebo si robia len reklamu? netrpeli aj iný ľudia? asi odbočujem ale nemám najlepšiu mienku o tejto krajine, kde spúšť posledného BF109 stiskol žid-aky paradox.
hore možeš dole musíš
su aj taký, ktorým netreba krídel a kde žiadny stroj nedoletí...
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Pardon mi, ale jak souvisí Israel s Holokaustem?

Co se týče Spielberga, tak jeho Mnichov je velmi kontroversní...téměř omlouvá teroristy! Čili to "obvinění" je divné...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

:shock:
kdyz uz jsme v takovym OT, neda mi, abych nezareagoval...
Foxbat píše:no priznam sa ani mne veľa na určitých "faktoch" nesedí a to nehovorim, že Spilberg natočil....úplne srdcervúce krváky o utrpení svojej komunity..
Ty si myslis, ze Zidi jinak v podstate ani moc netrpeli, ci co? Ze to, co je nam prezentovano v mediich je jen blabol? Ach Boze...
Foxbat píše: a Izrael..zem zasnubena? ...poznámka..ktorá teraz aj naďalej má svoj vlastný nukleárny a tajný program zbraní..vyváža a predáva od šnúriek do topánok až po hlavice asi všetko..myslím, že totálne armádny štát a nie je to len koli nebezpečiu zo strany fanatikov a odporcov tejto krajiny...no zabudli alebo si robia len reklamu? netrpeli aj iný ľudia?
Izrael nikoho nenapada jen tak, ale proto, ze tim chrani svoje uzemi, nikam neexpanduje, nesnazi se zvetsit svoje uzemi, nesnazi se dostat k rope, zemnimu plynu, diamantum...dela to jen a pouze pro svoji vlastni ochranu. A ze kdyz uz neco kvalitniho (z vojenskyho hlediska) vyrobi, tak to i casto prodava? Jiste, protoze je k tomu donucenej! Tak obrovska a tak kvalitni armada stoji ohromnou spoustu penez, takze si je musi nejak zajistit! Na druhou stranu si zase Izraelci hodne vybiraji, komu uz ruzny zbrane ci systemy prodavaji, do nespolehlivych krajin asi sotva...
Ano, trpeli i jini lide, nejen Zide, ale jen Zide a Romove byli cilene vyhlazovani, z ostatnich lidi nikdo, tam slo "jen" o odpurce rezimu ci jinak nepohodlne "jednotlivce" (pardon za slovo "jednotlivce", ale potrebuju to nejak odlisit), kdezto Zide a Romove byli vyhlazovani proto, ze to byli Zide a Romove, coz je rozdil...
Foxbat píše: asi odbočujem ale nemám najlepšiu mienku o tejto krajine, kde spúšť posledného BF109 stiskol žid-aky paradox.
:shock: a vis taky proc a za jakych okolnosti tu spoust stiskl? he? vzdyt i cechoslovaci letali na 109tkach a to jak v LW, tak i pri SNP...taky nemas valny mineni o Slovacich, protoze litali s befkem? Nejak mi unika smysl....
válka je vůl
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Izrael je na svojom území????Dovol aby som sa zasmial :lol:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Bruno píše:Izrael je na svojom území????Dovol aby som sa zasmial :lol:
je
válka je vůl
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Dobrý argument...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Odpovědět

Zpět na „Válečné zločiny & Holocaust“