"Rule, AI!, AI rule the waves" - to nejlepší z AI slopu
Napsal: 3/6/2026, 21:13
Vzhledem k tomu, že AI (pod taktovkou holých opiček, které chtějí být jen zajímavé, placené nebo je jim vše fuk) krok za krokem infikuje internet a už i začíná nakukovat do fáze hada požírajícího vlastní ocas (=AI replikuje a učí se na AI shitu), tak se podělte o své nejzajímavější úlovky.
Přinejmenším co se týká mršení a šíření fotografií, tak zde rajtují hlavně následující čtyři jezdci apokalypsy:
1) Obarvovači - vše kolorizovat
2) Rozpohybovávači - vše rozhýbat
3) Vylepšovači - zakčnění a vyšperkování existujících fotografií
4) Vynálezci - tvorba úplně nových kreací vydávaných za něco
Je jedno, že je často nepochopitelné, proč to ten člověk vůbec dělá...ale prostě je to holt už s námi. A bude hůř. Na řadě míst už tyhle srač*y prolézají bez jakéhokoli odporu a povšimnutí (ty jsou ty úplně nejhorší a nejnebezpečnější). Navíc nezřídka v komunitách, které už mají nějakou základní úroveň (nebo je očekávána). Nemluvě o doprovodných komentářích s historickým charakterem.
Takže vykopávám pár vlastních perel (které už se pohybují ne navolno, ale právě v těch vodách, které by měly být bezpečnější, plus mívají větší dosah):
To výše je prý Texas, kdyby jste to nevěděli
Tady pro srovnání origoš a úprava.
Přinejmenším co se týká mršení a šíření fotografií, tak zde rajtují hlavně následující čtyři jezdci apokalypsy:
1) Obarvovači - vše kolorizovat
2) Rozpohybovávači - vše rozhýbat
3) Vylepšovači - zakčnění a vyšperkování existujících fotografií
4) Vynálezci - tvorba úplně nových kreací vydávaných za něco
Je jedno, že je často nepochopitelné, proč to ten člověk vůbec dělá...ale prostě je to holt už s námi. A bude hůř. Na řadě míst už tyhle srač*y prolézají bez jakéhokoli odporu a povšimnutí (ty jsou ty úplně nejhorší a nejnebezpečnější). Navíc nezřídka v komunitách, které už mají nějakou základní úroveň (nebo je očekávána). Nemluvě o doprovodných komentářích s historickým charakterem.
Takže vykopávám pár vlastních perel (které už se pohybují ne navolno, ale právě v těch vodách, které by měly být bezpečnější, plus mívají větší dosah):
To výše je prý Texas, kdyby jste to nevěděli