https://i.pinimg.com/originals/8f/15/8c ... 1b6d69.jpg
Vtipy
Re: Vtipy
Milovníci hard rocku takisto repráky naplno. Pokiaľ nie sú geologovia.Alfik píše: ↑30/4/2026, 09:39 Milovníci metalu? Im huge metal fan
https://i.pinimg.com/originals/8f/15/8c ... 1b6d69.jpg
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: Vtipy
Tos mi, Atamane, připomněl jednu z verzí pohádky o Karkulce:
"Babičko, proč máš tak tlusté skla?"
"Protožes mi, ty blbko, to víno dala na stůl místo do ruky!!!"
"Babičko, proč máš tak tlusté skla?"
"Protožes mi, ty blbko, to víno dala na stůl místo do ruky!!!"
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Re: Vtipy
Jak uvedl Idnes, každý kdo přispěl na raketu Dana, je... píííííííp 
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dare ... anicni_aha
Gratuluji Vám k zaslání 12 a půl mega kdovíkomu. Jistě si ty prachy dobře užije.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dare ... anicni_aha
Gratuluji Vám k zaslání 12 a půl mega kdovíkomu. Jistě si ty prachy dobře užije.

"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
- El Diablo
- Kapitán

- Příspěvky: 1960
- Registrován: 21/11/2008, 14:11
- Bydliště: Xeenemünde
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vtipy
Já to nechápu...

"Co cítíte, když střílíte teroristy?"
"Zpětný ráz."
Takže se sejdeme v Šestce na Šedesát šestce zejtra ráno v šest. Zapamatuješ si to?
Můžeš mi to ještě šestkrát zvopakovat?
I šestiletý dítě by si to pamatovalo.
- Pikujuci brizolit
- poručík

- Příspěvky: 779
- Registrován: 13/12/2018, 16:47
- Bydliště: občas aj SK
Re: Vtipy
Kto ďalší?


“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
- Pikujuci brizolit
- poručík

- Příspěvky: 779
- Registrován: 13/12/2018, 16:47
- Bydliště: občas aj SK
Re: Vtipy

“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Re: Vtipy
Jo to byla doba, kdy to bylo možný ještě vysílat v ČT 
Ale reálný bylo, že by chrám svatého Víta na Pražském hradě získala církev do vlastnictví.
Spor o to, komu katedrála patří, náležel k důležitým společenským tématům 90. let. Významnou roli přitom sehrál spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler, který v roce 1994 v televizním seriálu a poté knize podal svůj pohled na historii chrámu sv. Víta.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kate ... domaci_tho
Jen pro kontext to video Česká soda je sestříháno z reálných záběrů, ale zaměřeno na sudeťáky. Podobně byly koncipovány i jiná témata, ale ty dva tam nechyběli... Zatím stále horké téma.
Politická korektnost nebo humor, kde to je dnes?
Ale reálný bylo, že by chrám svatého Víta na Pražském hradě získala církev do vlastnictví.
Spor o to, komu katedrála patří, náležel k důležitým společenským tématům 90. let. Významnou roli přitom sehrál spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler, který v roce 1994 v televizním seriálu a poté knize podal svůj pohled na historii chrámu sv. Víta.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kate ... domaci_tho
Jen pro kontext to video Česká soda je sestříháno z reálných záběrů, ale zaměřeno na sudeťáky. Podobně byly koncipovány i jiná témata, ale ty dva tam nechyběli... Zatím stále horké téma.









