viewtopic.php?p=490062#p490062
A kam dát případné srovnání, aby to nezapadlo, případně aby to mělo návaznost?
- Pokud se máme bavit o teoreticky vypuštěném odpadním teple, tak pokud neuvidíme oba tanky v termovizi, tak je to hodně akademická úvaha.
Petrz: Uznávám to že nevím s jistotou jak moc se to projeví.
Ale pokud oba motory (MTU MB 873 Ka-501 a V-46-6) pracují na stejné procento svého výkonu - pak motor Leopardu 2 vypustí do okolí o cca 70% více tepla.
To je prostě fakt.
Hmm, dá docela práci pro vás něco sesumírovat a popsat. Tedy fakta, najít obrázky, ověřit je.
K tomu připojit odkazy, protože potom to má teprve kvalitu co? Bez toho jsou to jen dojmy nebo by si někdo mohl myslet, jen kecá.
Petrz stále jako nevěřící Tomáš, ale fakt jde při troše snahy něco vygooglit, či pomocí Gemini zjistit.
Mimo to se o tom baví i na jiných zahraničních fórech, ale pokud chcete jít do hloubky, je to nutné podložit.
Teprve když si zkopírujete tento můj popis a dáte ho přelouskat AI, tak můžete dostat další zajímavé odpovědi.
Piště si, že většinou k tomu dám i něco, co jinde takto pohromadě vůbec není.
Některé verze Leopardu jsou na tom asi lépe jako Strv 122 s Barracudou, ale Abrams docela svítí.
Pokud je na bocích korby ochranný pancíř (sukně), tak je to lepší. Kola tolik nesvítí, ale ani se více nechladí.
Tepelná signatura tanku Leopard 2
Zaparkovaný tank Leopard 2 blízko auta a budov.
To, co zde vidíte, je kompozitní termální obraz obohacený syntetickými daty. Vected používá syntetická data k naladění AI algoritmů na různé obranné scénáře.
Mám k tomu ještě něco více... tohle je samozřejmě poslední móda







