Trump môže mať rád aj halázslé, ale o hi-tech zbraniach a atehcnologiách rozhoduje ministerstvo obrany a trojpísmenkové spravodajské organizácie. Zaoberajú sa bezpečnosťou a posudzovaním danej krajiny, za koho tam politicky kopú . Od nich dostávajú závery senátori, ktorí popvoľujú alebo zakazujú predaj zbraní.NagyAttila píše: ↑9/3/2026, 17:48 O co viac nemal rad Orbana Biden, o to radsej ho ma Trump.
To by si nebol ty, keby si nenapisal podobnu hlupost. Bratislavsky hrad je od HU-SR hranice nizke jednotky km, na to ozaj F35, ani Gripena nepotrebuju. Asi ti vadi, ze momentalne su SR a HU priatelia...na rozdiel od CR...
F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
HU je celosvetovo respektovana krajina. Nema problem s budovanim svojej armady podla planu . Nema problem nakupovat vyrobcov v zahranici, napr Aero, Hirtenberger. Nema problem uzatvarat spoluprace na zapade, vid L2, Lynx, Gripen.
To len media a iste subjekty v Bruseli sa snazia navodit dojem, aki su madari looseri.
americke trojpismenkove agentury ti vyrobia aj neexistuuce chemicke zbrane, ked je treba...
To len media a iste subjekty v Bruseli sa snazia navodit dojem, aki su madari looseri.
americke trojpismenkove agentury ti vyrobia aj neexistuuce chemicke zbrane, ked je treba...
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
O Meteorech dost pochybuji, Švédové budou na Gripen integrovat Amraam C8. Za integraci Meteorů na F 35 bychom museli platit. A to se zcela jistě nestane.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Zvlášť v Petrohradské oblasti.
No vidíš a F-35 prostě nikdy nedostanou.Nema problem nakupovat vyrobcov v zahranici,
Není moc evropských zemí které de-facto zkrachovali a v zásadě tím směrem znovu míří.To len media a iste subjekty v Bruseli sa snazia navodit dojem, aki su madari looseri.
Naposledy upravil(a) Scotty87 dne 9/3/2026, 18:04, celkem upraveno 1 x.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
HU je celosvetovo respektovana krajina.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Prečo musíš každú diskusiu zamoriť nezmyslami ? Rozhodnutie čo USA predá a nepredá a komu je na základe vlastných spravodajských informácií. To si američania vedia vyhodnotiť, Maďarsko nie je uzavretá krajina, takže maďarskú politiku a nálady majú prečítané ako včerajšie noviny. Orbán je v amerických očiach ruský tajtrlík, na základe toho sa rozhodli.NagyAttila píše: ↑9/3/2026, 17:58 HU je celosvetovo respektovana krajina. Nema problem s budovanim svojej armady podla planu . Nema problem nakupovat vyrobcov v zahranici, napr Aero, Hirtenberger. Nema problem uzatvarat spoluprace na zapade, vid L2, Lynx, Gripen.
To len media a iste subjekty v Bruseli sa snazia navodit dojem, aki su madari looseri.
americke trojpismenkove agentury ti vyrobia aj neexistuuce chemicke zbrane, ked je treba...
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Toho se bát netřeba. Meteor na F 35 je v našich podmínkách nesmysl. Za každou úpravu bychom museli platit zvlášť. Amraam C8 a jeho budoucí nástupci jdou víc než dostatečná platforma a hlavně všechny vývojové náklady uhradí primárně USAF, my jen zaplatíme za instalaci samotnou. Což budou zcela jiné peníze. Obecně chtít integrovat cokoliv co nemá USAF je nesmysl.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Tak integrace Meteoru je požadavkem RAF, byť primárně na F-35B, ale s jimi uvažovaným nákupem F-35A to budou chtít integrovat i na tuto variantu. Takže bychom se případně také mohli svézt. Jinak kompletní integraci jsme už platili na Gripenu v případě AIM-120C-5, protože tam jsme byli prvním uživatelem této munice.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
UK a Italů. A také si to celé zaplatí, nejen vývoj, ale i další náklady v budoucnu, ono to není jen o tom to vyvinout, ale také to celé udržovat a platit i další upgrade, např. když výrobce přijde s novou verzí střely. Takže bychom se na všem tomhle museli spolupodílet protože je to něco na víc. USAF to nepotřebuje..Libor píše: ↑18/3/2026, 12:35 Tak integrace Meteoru je požadavkem RAF, byť primárně na F-35B, ale s jimi uvažovaným nákupem F-35A to budou chtít integrovat i na tuto variantu. Takže bychom se případně také mohli svézt. Jinak kompletní integraci jsme už platili na Gripenu v případě AIM-120C-5, protože tam jsme byli prvním uživatelem této munice.
Tohle ti Amraam řeší, budeme hradit jen instalaci softwaru, vývoj zaplatí USA.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Tak Američani to určitě potřebovat nebudou ti brzo zavedou AIM-260. Ovšem vzhledem k situaci bude LM nepochybně tlačný evropskými zákazníky k integraci evropské letecké výzbroje.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: F-35 Budoucnost nadzvukového letectva AČR
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.



