Leopard 2 pro AČR

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11840
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Leopard 2 pro AČR

Příspěvek od Lord »

Petrz, a proč by tím strašili ?
Petrz píše: 27/6/2026, 16:50 Prostě něco na co by se ptal tankistů profesionální, nezaujatý a dospělý novinář. Je jak se vyrovnávají právě s tímto rizikem.
Proto říkám že video bylo z tohoto hlediska úplně mimo.
Jo ta holka, je určitě nezaujatá, když pracuje pro AČR.

To jako každý nějak ví, co se může v případě války stát. To se může stát i řádovým vojákům nebo zálohám.

ŘEHKA volal po tom, aby na tohle byla připravená celá společnost.
https://domaci.hn.cz/c1-67163750-v-prip ... tabu-rehka

Za první republiky bylo odhodlání bojovat větší, ale politické vedení to zazdilo. Na Ukrajině vidíš, jak se semkli.
Nemíním se o tom ani více bavit. Sám jsi psal, že potom asi mají při výcviku kolem toho nějaký školení. Na všechno jsou postupy.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Petrz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1006
Registrován: 6/1/2009, 17:57
Bydliště: Děčín

Re: Leopard 2 pro AČR

Příspěvek od Petrz »

Proč by to zmiňovali ? Třeba protože je to jádro práce vojáka.
ObrázekObrázek

Zbourat stodolu umí každý osel, postavit jí ale vyžaduje tesařské umění.
Odpovědět

Zpět na „Obrněná technika a dělostřelectvo“