Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Ešte len budú tankisti z AZ prevracať očami, keď zistia, do čoho ich chce Kali s náčelníkom GŠ posadiť.
Všetci píšu, že je to k ničomu podnikať čokoľvek s 30 kusmi, avšak na rozdiel od teba je Kali len držgroš, u teba je to diagnoza milovníka veteránov. Tebe to samozrejme dochádza, preto navrhuješ choromyseľné odkupy výbehovej techniky českých veteránov .
Všetci píšu, že je to k ničomu podnikať čokoľvek s 30 kusmi, avšak na rozdiel od teba je Kali len držgroš, u teba je to diagnoza milovníka veteránov. Tebe to samozrejme dochádza, preto navrhuješ choromyseľné odkupy výbehovej techniky českých veteránov .
Naposledy upravil(a) pjaro77 dne 9/5/2026, 02:03, celkem upraveno 2 x.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Minister obrany chce ešte ďalšie dokúpiť.
Veterán? Ja tie tanky rozhodne nechcem nechať v pôvodnom stave T-72M1 ako Naď s generálnymi opravami, ale naopak inovovať ich čo je pre Vás ako NATO hujera nemyslitelné a aj preto sme vo vlákne Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Veterán? Ja tie tanky rozhodne nechcem nechať v pôvodnom stave T-72M1 ako Naď s generálnymi opravami, ale naopak inovovať ich čo je pre Vás ako NATO hujera nemyslitelné a aj preto sme vo vlákne Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Ano a niečo také by nenavrhol ani najtupší mongol. Len blbý slovák, ktorý sa rochní v skanzene.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
To je váš pohľad hejslováka, ktorému inovácie nič nehovoria.
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Tie inovácie na T72 sú úplne k ..ovnu, je to vyhadzovanie peňazí, čo ti už dávno vysvetlili česi tu na diskusii.
Malo to význam pred 25-30 rokmi, dnes už nie.
Malo to význam pred 25-30 rokmi, dnes už nie.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Oni akurát tak podelali čo sa dalo a sú príkladom ako T-72 nemodernizovať, a reparát neboli schopní za 5 rokov dotianúť. Mantáci 
P.S. ale pozor nie všetci v českom obrannom priemysle sú takí mantáci...
P.S. ale pozor nie všetci v českom obrannom priemysle sú takí mantáci...
Naposledy upravil(a) Pressburger dne 9/5/2026, 02:12, celkem upraveno 1 x.
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Vysvetlím ti to na inom príklade. Mal som kamaráta - veľkého milovníka až fanatika áut ešte za socíku v 80tych rokoch.
Kupoval a odkladal si časopisy Svět motoru a ďalšie, kde sa to hemžilo samodomo vylepšeniami VAZov, škodoviek až po favorita, moskvičov, trabantov, dácií atď.
Jedného dňa po polovici 90tych rokoch mu došlo, že nastáva nová doba, staré vozidlá končia a ani on sa v nich už voziť nebude. Tiež získal nové záujmy. Vstal, zobral svoje časopisy a dal ich do zberu. Sága sa uzavrela.
Kupoval a odkladal si časopisy Svět motoru a ďalšie, kde sa to hemžilo samodomo vylepšeniami VAZov, škodoviek až po favorita, moskvičov, trabantov, dácií atď.
Jedného dňa po polovici 90tych rokoch mu došlo, že nastáva nová doba, staré vozidlá končia a ani on sa v nich už voziť nebude. Tiež získal nové záujmy. Vstal, zobral svoje časopisy a dal ich do zberu. Sága sa uzavrela.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Zato my to na konci ich životnosti vymyslíme lepšie a spravíme tank aký svet ešte nevidel, že ?Pressburger píše: ↑9/5/2026, 02:10 Oni akurát tak podelali čo sa dalo a sú príkladom ako T-72 nemodernizovať, a reparát neboli schopní za 5 rokov dotianúť. Mantáci
P.S. ale pozor nie všetci v českom obrannom priemysle sú takí mantáci...
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
My sme ich zgenerálkovali čiže modernizácia si pýtala odstrániť min. ich slepotu a hluchotu a nie len repas.
Stále je priestor
Stále je priestor
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Česká úprava je ďaleko vyvinutejšia ako hocijaká generálka. A čo z toho dnes ? Absolútne nič.
Točíš sa zaseknutý v kruhu , arthuro. Do hlavy si si vzal, že sa budeš hádať, tak sa hádaš o svojich blbých nápadoch.
V realite sa takým ľuďom hovorí ichtyl. To nie je nadávka, to je pomenovanie človeka, ktorý chrlí zbytočnosti alebo nepoužiteľné nápady.
Mal som takého kolegu v práci.
https://jung.petronet.cz/forum/read.php?3,18558
Točíš sa zaseknutý v kruhu , arthuro. Do hlavy si si vzal, že sa budeš hádať, tak sa hádaš o svojich blbých nápadoch.
V realite sa takým ľuďom hovorí ichtyl. To nie je nadávka, to je pomenovanie človeka, ktorý chrlí zbytočnosti alebo nepoužiteľné nápady.
Mal som takého kolegu v práci.
https://jung.petronet.cz/forum/read.php?3,18558
Naposledy upravil(a) pjaro77 dne 9/5/2026, 02:21, celkem upraveno 1 x.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Je to tank sedemdesiatsedmička čo v prvom rade ho predurčuje ničiť ciele a to znamená niečo trafiť inými slovami odfláknutá stabilizácia a absencia nového resp. modernizovanového kanóna z toho robí paškvil resp. predražený štetkolak. A oni to vedia
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Je to tank, do ktorého nemá už význam vrážať ani fuka. Zapamätaj si to.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Ale to je váš názor.
Žiadnych 30+ takov pre 3. brigádu NOS nezostane našťastie nemodernizovaný. Tak si otvorte pukance a sledujte...
Žiadnych 30+ takov pre 3. brigádu NOS nezostane našťastie nemodernizovaný. Tak si otvorte pukance a sledujte...
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Po prvé - zostane. Nanajvýš sa spojazdnia,
Po druhé - žiadne ďalšie T72 ani iné ruské tanky sa do OSSR nakupovať nebudú.
Takže prajem vlhké sny.
Po druhé - žiadne ďalšie T72 ani iné ruské tanky sa do OSSR nakupovať nebudú.
Takže prajem vlhké sny.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Pomýlená sedemsesiatsedmička, my žiadne ruské tanky nemáme akurát tak slovenské a tie sú po GO.
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Myslel som tým ruský dizajn. Sú po GO a v tom stave aj ostanú.
Môžeš naďalej sladko snívať, milovník veteránov.
Môžeš naďalej sladko snívať, milovník veteránov.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Keď teda tak sovietsky dizajn. Ja nesnívam
modernizácia tanku T-72M1 je fait accompli 
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Modernizáciu T-72M1 nikto v OSSR robiť nebude, pretže sú to vyhodené peniaze. Zbytočne tu vykrikuješ do tmy.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Tak potom Vám zostáva len usadiť sa a pasívne očakávať 
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Polemika-Racionální modernizace tanku T-72 a jeho klonů
Ja nič neočakávam. Si to ty, kto tu neustále fantazíruje. Asi ako naši proruskí sedláci, už 4 roky veštia z kávovej sedliny ako ukrajina čoskoro padne.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.