Jo ta holka, je určitě nezaujatá, když pracuje pro AČR.
To jako každý nějak ví, co se může v případě války stát. To se může stát i řádovým vojákům nebo zálohám.
ŘEHKA volal po tom, aby na tohle byla připravená celá společnost.
https://domaci.hn.cz/c1-67163750-v-prip ... tabu-rehka
Za první republiky bylo odhodlání bojovat větší, ale politické vedení to zazdilo. Na Ukrajině vidíš, jak se semkli.
Nemíním se o tom ani více bavit. Sám jsi psal, že potom asi mají při výcviku kolem toho nějaký školení. Na všechno jsou postupy.






