Budoucnost tanků OSSR
Re: Budoucnost tanků OSSR
Asi by mal odtiaľ vystúpiť.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: Budoucnost tanků OSSR
Hele v poho, nesnižuju Bednářovu odbornost, ale proč někdy tak vehementně kecá do politiky ?
Chápu, že to je často spojené, ostatně na Palbě děláme to samé, ale jde snad jen o míru.
Snad je to i jeho vehementní povahou, někomu sedne více, někomu méně.
Chápu, že to je často spojené, ostatně na Palbě děláme to samé, ale jde snad jen o míru.
Snad je to i jeho vehementní povahou, někomu sedne více, někomu méně.





- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2040
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Budoucnost tanků OSSR
Fedorov: Válku nevyhrají tanky, ale data, AI a rychlost rozhodování
zdroj: https://www.armadninoviny.cz/fedorov-va ... ovani.html
zdroj: https://www.armadninoviny.cz/fedorov-va ... ovani.html
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
Re: Budoucnost tanků OSSR
Jo zajímavé nadpisy, ale chápat celou komplexitu nebo doktrínu NATO, a učit se jen od Ukrajinců!
Všechno přebírat podle jejich specifických podmínek, není taky úplně dobrý. Ale názory jsou vždy různé.
Všechno přebírat podle jejich specifických podmínek, není taky úplně dobrý. Ale názory jsou vždy různé.





Re: Budoucnost tanků OSSR
Na rovinách by som radšej preberal od nich skúsenosti. Minimálne v otázkach pozemnej armády, schopnosti likvidovať pozemné jednotky a PVO obrany pred raketami a dronmi. Výstavba senzorových sietí a BMS systému pre celkový prehľad na bojisku sú kroky správnym smerom.
Boj v horách je niečo iné, tomu sa oni nevenujú.
Europe nemôžu radiť ani v letectve, keďže sami majú malé, bez stealth lietadiel, bez vzdušných tankerov.
Boj v horách je niečo iné, tomu sa oni nevenujú.
Europe nemôžu radiť ani v letectve, keďže sami majú malé, bez stealth lietadiel, bez vzdušných tankerov.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: Budoucnost tanků OSSR
Najpodstatnejsia je vedomost, ze vojnu vyhrava neobmedzeny pocet efektorov schopnych likvidovat zazemie a hospodarstvo. Dovtedy ovsem musi armada ubranit pozicie .
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: Budoucnost tanků OSSR
No jasně, co si myslíte, že by měly dělat středoevropské armády, a jak budou ze začátku konfliktu operovat ?
I o tom to je. Potom se možná fronta nějak vyčerpá, ale vzdávat se a stahovat kalhoty před brodem, protože zrovna Ukrajina se dostala do bažiny a vede to jak vede momentálně. To si máme brát příklad ? Je třeba počítat ale se vším, to zase jo.
I o tom to je. Potom se možná fronta nějak vyčerpá, ale vzdávat se a stahovat kalhoty před brodem, protože zrovna Ukrajina se dostala do bažiny a vede to jak vede momentálně. To si máme brát příklad ? Je třeba počítat ale se vším, to zase jo.





Re: Budoucnost tanků OSSR
No určite nie len sa brániť a spoliehať sa, že to vyrieši poslanie jedného/dvoch BUU na pomoc ako má predstavu istý pán tuná.
Armády musia zasahovať nepriateľské ciele v zázemí od začiatku. Rusák napríklad vedie brutálnu vojnu, nezaujímajú ho vlastné straty na bojisku. Ale zaujíma ho, keď mu doma exploduje priemysel a že je ohrozená Moskva. S takou variantou pôvodne nepočítal, prípadne len s nejakými menšími akciami blízko hraníc.
Armády musia zasahovať nepriateľské ciele v zázemí od začiatku. Rusák napríklad vedie brutálnu vojnu, nezaujímajú ho vlastné straty na bojisku. Ale zaujíma ho, keď mu doma exploduje priemysel a že je ohrozená Moskva. S takou variantou pôvodne nepočítal, prípadne len s nejakými menšími akciami blízko hraníc.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2040
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: Budoucnost tanků OSSR
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
