Titulky lze zapnout.
Ale ze začátku to tam nabere, co si asi většina lidí, včetně AI představí jako DRONOVOU Medúzu.
Prostě aby měl obsah a o čem povídat. Jinak se moc neví, takže většina jsou stejně výkřiky do tmy.
Ale to je dneska holt standard, hlavně zábava a pak špetka reality.
Senzace a vizuální lákadla na první dobrou často vítězí. Youtubeři tím diváka NEJDŘÍVE zaujmou, aby sledoval dál.
Edit:
Nakonec to nemůžou ignorovat ani naše média samozřejmě
Vytvořily roj ve tvaru medúzy, řekl o íránských dronech šokovaný pilot F-15
Zahlédl roj dronů pohybující se v jedné formaci – větší stroje doprovázely menší odspodu a vypadaly jako chapadla medúzy, řekl CNN jeden ze zdrojů obeznámených s pilotovým svědectvím.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_fohl
Toto bylo dříve pozorováno v oblasti Blízkého východu spíše jako samostatné objekty, ale ne ve formaci či roji.
V tom má být to zdokonalení
Tedy je to mimozemský nebo lidský vynález, nebo co to má znamenat. Pro někoho to může být zajímavé nebo vůbec ne.






