Články v těchto médiích mají na jejich business asi takový vliv jako včerejší počasí na mé plány na letní dovolenou.NagyAttila píše: ↑20/5/2026, 11:00Csg si plati oslavne clanky v Armadninoviny, Armyweb, Securitymagazin (tam extremny bullshit pridukuju), czdefence a aj tu su niektori prispievsjuci akoby z ich stajneLord píše: ↑20/5/2026, 10:05 To je klasika, třeba se to lidi díky CSG naučí, proti tomu si skupina taky platí své novináře, aby jí vylepšovali PR.
Jsou to zajímavé metody, ale v tomto prostředí nutné.
ALE někdy to je poznat, že to je jakoby psané na objednávku, ale obecně to chce zkušenosti.
Udělali tím vlnku, udělali.
Tenhle business je tvrdě svázán s politikou, což má svá specifika. Tedy aniž bych se chtěl CSG zastávat, některé jejich praktiky jsou dost za hranou. A to i na velmi specifický obchod se speciálem. Tak čekat naprostou čistotou nebo otevřenost je nesmysl. Navíc v některých zemích a nejsou to jen země třetího světa, viz ta Indonésie, ale i v některých zemích EU, se to bez různých "prostředníků" a bakšišů neobejde. Nedáte vy, dá někdo jiný. Taková BAE nebo Leonardo s tím nemají problém. Takže celé je to o tom, že si ten hedgový fond vydávají se za investigativní portál vybral oběť. V tom celém je zajímavá jen ta pochybnost o reálných kapacitách výroby munice.









