AČR kampak kráčíš?
Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.
Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".
Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.
Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.
Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".
Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.
Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Re: AČR kampak kráčíš?
Taky to že armáda zaplatí novou dráhy neznamená že z toho bude něco mít. Vojenské letiště ano, ale bez armády. Tak to chtějí naši lidi v okolních obcích.
Nezbývá než doufat že se s tím svezou i opravdu potřebné projekty.
Nezbývá než doufat že se s tím svezou i opravdu potřebné projekty.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: AČR kampak kráčíš?
Tak ve Varech by snad mohla být konečně stálá LZS, ale ta se obejde i bez toho prodloužení.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: AČR kampak kráčíš?
Základna se tam údajně už připravuje. Ovšem ta by stejně měla být provozovaná soukromníkem. Vildumetzová sice lobuje aby to dělala taky armáda, ale ta to za tři roky bude moct dělat maximálně pěšími obchůzkami.
Vojenský význam toho letiště je nulový.
Vojenský význam toho letiště je nulový.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: AČR kampak kráčíš?
Tak možná nouzové záložní ale to je asi vše. S Líněma je to asi nejzápadněji situované letiště umožňující jakýžtakýž provoz pro boj. letouny. Ale kvůli tomu si ho fakt armáda brát na hrb nemusí. Ať se starají borečkové z ANO s tou kravkou včele.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: AČR kampak kráčíš?
No, možná že ne až takového chaosu.
Proti log. centru, tedy v podstatě základně USA, byl odpor. Ale proti naší armádě není, ostatně v Mošnově vojáci byli.
Takže možná stopli centrum, ale šáhli po našem letectvu. Koza se nažere a vlk zůstane celý.
A proti vojenskému letišti ve výdajích ani NATO nic mít nebude.
A připomínám, že z Mošnova je blíže do Lvova než do Prahy... to ostatně i odtud z Jesu
Takže letiště s ev. nějakým tím "logistickým centrem - necentrem pro amíky - neamíky" se v Mošnově hodí.
Je to politika. Tanec mezi vejci kombinovaný se lhaním a vykrucováním, a SPD nechce pustit. Musí na jedné straně slibovat a na druhé straně pak... udělat co jde
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Re: AČR kampak kráčíš?
Ne, lidi řvou proti jakémukoliv využití armádou. Nejčastější stesk je "udělá to z nás terč". To že je Mošnov / Ostrava / Novojičínsko velký dopravní uzel (železnice, silnic) s velkou koncentrací logistických firem a hlavně zbrojních firem jim vůbec nedochází. Ale to je něco co se tady lidem do hlavy neustále masíruje od dob ČSSD.
Co se týče logistického centra.. Mošnov je přirozená konkurence Pardubic. Výhoda Mošnova je to, že se o letištní dráhu nemusí dělit s taktickou složkou našeho letectva. Ale holt se naši lidi postrašili jaderným úderem, základnou pro Amíky a pozemky náš hejtman prodá spřátelenému developerovi. No a za pár let budeme brečet, že AČR nemůže využívat letiště, i když zaplatilo obří dráhu, která má hlavně vojenské využití. Aleluja, radujme se ..
Co se týče logistického centra.. Mošnov je přirozená konkurence Pardubic. Výhoda Mošnova je to, že se o letištní dráhu nemusí dělit s taktickou složkou našeho letectva. Ale holt se naši lidi postrašili jaderným úderem, základnou pro Amíky a pozemky náš hejtman prodá spřátelenému developerovi. No a za pár let budeme brečet, že AČR nemůže využívat letiště, i když zaplatilo obří dráhu, která má hlavně vojenské využití. Aleluja, radujme se ..



Re: AČR kampak kráčíš?
Udělá to z nás terč jev podstate prehlásenie o hodení flinty do žita. Odpor je márny, budete asimilovaní.
Nechápem prečo práve v česku a na slovensku je taký postoj. Škandinávci, naďari ani poliaci takto neuvažujú.
Nechápem prečo práve v česku a na slovensku je taký postoj. Škandinávci, naďari ani poliaci takto neuvažujú.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: AČR kampak kráčíš?
Lenze Cechom a Slovakom tento postoj historicky vyhovuje.
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: AČR kampak kráčíš?
Skratka pre obyvatelstvo je lakavejsie jest udeny jazyk s chrenom a zapijat pivom nez sa niekde plazit v blate v zakope. Najma ked by cloveka do toho zakopu poslal Babis, Okamura, Fico, Simecka, Fiala.
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: AČR kampak kráčíš?
Projekt neměl s Američany nic společného.
Letectvo nemá pro to letiště žádné využití. Proto tam armáda nebude. Jen se to administrativě přesune z kraje na armádu. Nedivil bych s kdyby se to po rekonstrukci dráhy zase předalo zpátky kraji pro nadbytečnost...Takže možná stopli centrum, ale šáhli po našem letectvu. Koza se nažere a vlk zůstane celý.
A kraj který vede Bělica ušetří a bude moct víc rozdávat našimlidem...A proti vojenskému letišti ve výdajích ani NATO nic mít nebude.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: AČR kampak kráčíš?
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: AČR kampak kráčíš?
Na slovensku to ešte viem pochopiť. Ale česko sa muselo stáročia brániť proti nájazdom. Dávno pred Habsburgami.
Takže čo k tomu viedlo, prehra a emigrácia po Bielej hore ?
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: AČR kampak kráčíš?
Rok 1938 a rok 1968 a následný důkladný výplach mozků. Současníci neví nic o Sedmidenní válce, o válce s Maďarskem 1919, bojích o Czajankovy kasárna, o bojích SOS na hranicích s Německem, o ústupových bojích s Německem. Švejk je vydáván za příklad českého vojáka.
A ironicky za to může i rok 1918, díky kterému vojenské dějiny ČR končí Bílou Horou.
edit: takže
1918 - propagandistický výmaz všeho vojenského mezi lety 1620 až 1918
1938 - vše je k ničemu
1948 - propagandistický výmaz všeho vojenského mezi lety 1434 až 1948
1968 - vše je k ničemu
1989 - pokračování v "propagandě 1945" + naposledy jsme bojovali v letech 1940-1945.
A ironicky za to může i rok 1918, díky kterému vojenské dějiny ČR končí Bílou Horou.
edit: takže
1918 - propagandistický výmaz všeho vojenského mezi lety 1620 až 1918
1938 - vše je k ničemu
1948 - propagandistický výmaz všeho vojenského mezi lety 1434 až 1948
1968 - vše je k ničemu
1989 - pokračování v "propagandě 1945" + naposledy jsme bojovali v letech 1940-1945.



Re: AČR kampak kráčíš?
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
- palo satko
- Kapitán

- Příspěvky: 2628
- Registrován: 16/9/2013, 17:59
- Bydliště: Pezinok, Slovensko
Re: AČR kampak kráčíš?
Biela hora nebola poražka Čechov, ale českych protestantov a ich vyhnanie. Ale nie všetko to vyhnanstvo bola tragedia. Treba sa pozriet na cirkev "Moravanov" v podstate sa da povedat, že "dobila" čast USA, teda srdcia a mysli Američanov. https://en.wikipedia.org/wiki/Moravian_Church




