Vtipy
Re: Vtipy
Platí to i naopak, Raidene
V Drážďanech na letišti stojí britské letadlo a žádá navedení na pojížděčku.
Věž se ptá: "Byl jste tu už někdy?"
A pilot suše odpovídá: "Ale jo, za války, ale to jsme se nezdržovali, jen jsme vyklopili náklad a letěli zpět!"
A na třetí stranu:
Když prší, nenadávám. Naopak, raduji se. Jako v Kokuře...
V Drážďanech na letišti stojí britské letadlo a žádá navedení na pojížděčku.
Věž se ptá: "Byl jste tu už někdy?"
A pilot suše odpovídá: "Ale jo, za války, ale to jsme se nezdržovali, jen jsme vyklopili náklad a letěli zpět!"
A na třetí stranu:
Když prší, nenadávám. Naopak, raduji se. Jako v Kokuře...
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
- Pikujuci brizolit
- poručík

- Příspěvky: 779
- Registrován: 13/12/2018, 16:47
- Bydliště: občas aj SK
Re: Vtipy
Príde súdruh Fico na návštevu do Veľaty, vystúpi z limuzíny a už je opäť s obyčajnými ľuďmi.
Pýta sa: "Čo vám chýba?"
Prvý občan: "Chýba nám v dedine lekár".
Robo vyberie mobil z vrecka, chvíľu doňho hovorí a potom vyhlási "Vybavené, čo Vás trápi ďalej?"
A druhý občan mu odpovie "No a nemáme tu žiadny mobilný signál!"

Pýta sa: "Čo vám chýba?"
Prvý občan: "Chýba nám v dedine lekár".
Robo vyberie mobil z vrecka, chvíľu doňho hovorí a potom vyhlási "Vybavené, čo Vás trápi ďalej?"
A druhý občan mu odpovie "No a nemáme tu žiadny mobilný signál!"

“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Re: Vtipy
Dohaduje se jihokorejský a severokorejský zemědělec:
Jihokorejský zemědělec říká: "my máme tak efektivní zemědělství, že z jednoho pole sklízíme úrodu rýže třikrát za rok".
Severokorejský zemědělec jen odvětí: "No, to nic není - my na poli zasadíme brambory a za tři dny už je jíme."
"A to proboha děláte jak?" diví se Jihokorejec.
Severokorejec sklesle odpoví: "No, nijak... vy jenom nevíte co je to hlad."
Jihokorejský zemědělec říká: "my máme tak efektivní zemědělství, že z jednoho pole sklízíme úrodu rýže třikrát za rok".
Severokorejský zemědělec jen odvětí: "No, to nic není - my na poli zasadíme brambory a za tři dny už je jíme."
"A to proboha děláte jak?" diví se Jihokorejec.
Severokorejec sklesle odpoví: "No, nijak... vy jenom nevíte co je to hlad."
雷電
Re: Vtipy
Dám to asi sem...
Muž, který v Simpsonových předpověděl Trumpa v Bílém domě, oznámil kandidaturu na prezidenta
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-m ... a-40581091
Muž, který v Simpsonových předpověděl Trumpa v Bílém domě, oznámil kandidaturu na prezidenta
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-m ... a-40581091
雷電
Re: Vtipy
Tak už chápu od koho Babiš okoukal ty své nedělní promluvy k národu.
https://x.com/MartinNextstep/status/2062617479000604761
https://x.com/MartinNextstep/status/2062617479000604761
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Re: Vtipy
Z Xka, přeloženo z polštiny a kolorováno:
"Chtěli jsme na práci do Británie, ale narazili jsme na nepřekročitelnou překážku - neovládáme tamní úřední jazyk, urdštinu."
"Chtěli jsme na práci do Británie, ale narazili jsme na nepřekročitelnou překážku - neovládáme tamní úřední jazyk, urdštinu."
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček








