Vtipy
Re: Vtipy
První člověk, který slezl se stromu (takhle to učili nás starší), byl vůdce. Od té doby počet vůdců pouze kolísá, není nejmenší náznak, že by kdy směřoval k nule. Takže něco o vůdcích:
Za Adolfa přišel německý muž z práce domů, převlékl se do uniformy, napsal na papír „Bin bei SA (pozn.1)“ a odešel. Za chvíli přišla jeho žena, připsala na papír „Bin bei BDF (pozn. 2)“ a taky odešla. Syn připsal „Bin bei HJ (pozn. 3)“ a zmizel. Dcera připsala „Bin bei BDM (pozn. 4)“ a vypařila se taky. Když se všichni večer vrátili domů, našli byt vykradený a na papíře připsáno „Wir danken unserem Führer! (pozn. 5)“
Pozn. 1: „Jsem u SA“; pojem SA (Sturmabteilung) je váženým kolegům určitě známý
Pozn. 2: „Jsem u BDF“ (Svaz německých žen)
Pozn. 3: „Jsem u HJ“ (Hitlerova mládež)
Pozn. 4: „Jsem u BDM (Svaz německých dívek); vzhledem k určitým nevázanostem pojmenován taky „Bund Deutscher Matratzen“
Pozn. 5: „Děkujeme našemu vůdci!“
Za Adolfa přišel německý muž z práce domů, převlékl se do uniformy, napsal na papír „Bin bei SA (pozn.1)“ a odešel. Za chvíli přišla jeho žena, připsala na papír „Bin bei BDF (pozn. 2)“ a taky odešla. Syn připsal „Bin bei HJ (pozn. 3)“ a zmizel. Dcera připsala „Bin bei BDM (pozn. 4)“ a vypařila se taky. Když se všichni večer vrátili domů, našli byt vykradený a na papíře připsáno „Wir danken unserem Führer! (pozn. 5)“
Pozn. 1: „Jsem u SA“; pojem SA (Sturmabteilung) je váženým kolegům určitě známý
Pozn. 2: „Jsem u BDF“ (Svaz německých žen)
Pozn. 3: „Jsem u HJ“ (Hitlerova mládež)
Pozn. 4: „Jsem u BDM (Svaz německých dívek); vzhledem k určitým nevázanostem pojmenován taky „Bund Deutscher Matratzen“
Pozn. 5: „Děkujeme našemu vůdci!“

Re: Vtipy
Tady je těchto vtipů hromada. https://www.databazeknih.cz/knihy/anekd ... atu-234002
Re: Vtipy
Říše přetrvá tisíc let! Disident obelstil ruské učitele, přiměl je recitovat Hitlera
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_dtt
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_dtt
Audi, vide, tace.
Re: Vtipy
Pobavilo na AN

Ty série rozhovorů s Tomášem Kopečným jsou skvělé. V rozhovoru mimo jiné říká, jak Fico navštívil v lednu na Floridě Trumpa, a měl po tom takovou podivnou tiskovku, kde o Trumpovi řekl, že Fica znepokojil psychický stav Trumpa.
Prý to bylo tak - samozřejmě jsou to spekulace - že Trump si Fica spletl s Orbánem, a když tam Fico byl, Tak Trump Ficovi (Orbánovi) řekl, že jasně, nakonec část Slovenska připadne Maďarsku.
To je blbost, veď Trump si myslel, že Orban je premierom Turecka a vobec nevie, že existuje nejake Slovensko. Očakávať, že Trump bude chápať Slovensko-Maďarské vzťahy a požiadavky je nezmysel.
Ondřej Houska (bruselsky diktat) hovoril v podcaste, že český diplomat, ktorý mal byť prítomný rozhovoru, pri ktorom to Fico vysvetloval, tvrdil niečo ine.
Podla Fica Trump behom celeho stretnutia v Mar a lago nevedel pochopit kto Fico je a čo po ňom chce (kognitivne neschopny vykonavat mandat prezidenta USA) a na zaver mu mal povedať nech ešte počká, že o chvilu pridu dievčatá a zabavia sa.
To je za mňa ovela uveritelnejšia varianta.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Re: Vtipy
Na sudetoněmeckém srazu v Brně se prochází starší pán, který tu kdysi vyrůstal, a s dojetím kouká na budovy. Zastaví ho kolemjdoucí Brňák a ptá se:
„Tak co, poznáváte to tady ještě po těch letech?“
Pán si povzdechne a říká: „No, město je to pořád krásné... ale musím říct, že ta čeština vám jde teda mnohem líp než nám v šestačtyřicátém!“
- vencour
- štábní praporčík

- Příspěvky: 522
- Registrován: 1/6/2007, 00:18
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vtipy
V příloze obrázek s popisem ulic okolo velvyslanectví Ruské federace :-) (omlouvám se, pokud to znáte)
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Re: Vtipy
Chybí popis Navalného vyhlídky vedle letohrádku.
A Mistr Sun pravil: "Pokud nebyly povely dosti jasné, rozkazy dosti srozumitelné, pak je to chyba hlavního velitele."
Re: Vtipy
Z Interfernetů:
"Líbí se mi, jak všem ochráncům nezávislosti ČT zůstaly v ruce jen karty Stardance, a Peče celé Česko. To je myslím vypovídající."
"Líbí se mi, jak všem ochráncům nezávislosti ČT zůstaly v ruce jen karty Stardance, a Peče celé Česko. To je myslím vypovídající."
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček










