Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.
Odpovědět
821
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 500
Registrován: 4/8/2010, 12:25

Re: Vtipy

Příspěvek od 821 »

Obrázek
CETERUM AUTEM CENSEO MOSCOVIAM ESSE DELENDAM
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3821
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: Vtipy

Příspěvek od pjaro77 »

Fico s Orbanom sú pozvaní do Kremľa na recepciu. Putin si sadol medzi nich.
Ako tak hodujú , zrazu Putin natiahne ruku s mise s feferónkami.
Orban mu okamžite zadrží ruku a Fico mu začne šeptať - Vladimíre Vladimiroviči - dodržujte dohody. Kým vám my lížeme - tak žiadne feferónky.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 18422
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

IMG_6156.jpeg
Obrázek

"Vojáci neměli rádi Rakouska ani války, ale dřeli do úpadu těla" - Karel Poláček
jean
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1025
Registrován: 3/9/2008, 19:30

Re: Vtipy

Příspěvek od jean »

Raz som hral taky futbalovy zapas. My sme dali tri goly, super 9 a skoncilo to 6:6 :lol:
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

:D :D
雷電
Uživatelský avatar
Barrymore
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 425
Registrován: 11/4/2006, 17:33

Re: Vtipy

Příspěvek od Barrymore »

jean píše: 5/3/2026, 08:59 Raz som hral taky futbalovy zapas. My sme dali tri goly, super 9 a skoncilo to 6:6 :lol:
V okresním přeboru přípravek standard :D Tam se zásadně kope na tu bránu, která je blíž.
A Mistr Sun pravil: "Pokud nebyly povely dosti jasné, rozkazy dosti srozumitelné, pak je to chyba hlavního velitele."
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3821
Registrován: 13/11/2019, 17:19

21. 12. 2012 - Slávnostný program konca sveta

Příspěvek od pjaro77 »

Starší vtip z doby keď ľudia blbli s koncom mayského kalendára.

05:00 - Vstávanie obyvateľstva
06:00 - Príchod Majov, ich ubytovanie
07:00 - Príchod mimozemšťanov
08:00 - Príchod Silvie Šuvadovej a svetelných bytostí
09:00 - Príchod Svätých a ostatných nadprirodzených bytostí
10:00 - Hymna Koniec sveta 2 - Stairway to Heaven, Highway to Hell
11:00 - Privítacia reč (Silvia Šuvadová featuring Cobra - dychová hudba plejádčan)
12:00 - Vyhodnotenie konca sveta
14:00 - Minúta ticha
16:00 - Olovrant
17:00 - Otvorenie slávnostného plesu
17:10 - Vystúpenie: Dan Nekonečný
17:30 - Tombola
18:00 - Odchod Majov
19:00 - Meteorický ohňostroj
20:00 - Vystúpenie: Peter Stašák, Robo Kazík
21:00 - Odchod anjelov a archanjelov
22:00 - Vystúpenie: Rytmus, Bushido a Karel Gott, Helena Vondráčková
23:00 - Ukončenie slávnosti
23:59 - Koniec sveta
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
jean
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1025
Registrován: 3/9/2008, 19:30

Re: Vtipy

Příspěvek od jean »

kde je ten vtip?
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

Pokud si vzpomínám, končilo to takto:

23:00 - Ukončení slavnosti
23:59 - Konec sveta
00:01 - Projev Václava Klause o budoucnosti Evropské unie
雷電
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

Barrymore píše: 6/3/2026, 08:20
jean píše: 5/3/2026, 08:59 Raz som hral taky futbalovy zapas. My sme dali tri goly, super 9 a skoncilo to 6:6 :lol:
V okresním přeboru přípravek standard :D Tam se zásadně kope na tu bránu, která je blíž.
Pravda :D :D
雷電
sahidko
podporučík
podporučík
Příspěvky: 637
Registrován: 26/7/2010, 20:07

Re: Vtipy

Příspěvek od sahidko »

V preklade to až tak dobre nefunguje bohužiaľ: Torpédo musí byť jediný pedo(fil), ktorého je americká vláda ochotná vystreliť (vyhodiť).

"Torpedos must be the only pedos the US government is willing to fire"
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

phpBB [video]
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

:lol: :lol: :up:
雷電
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

Rumcajs volá o pracovní pauze Mance, aby zjistil, co bude k večeři.
HDEyEIobkAEGkGd.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
bheid
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 904
Registrován: 7/12/2008, 19:26

Re: Vtipy

Příspěvek od bheid »

obrázek_2026-03-12_224920126.png
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

HDTdcafWEAAUxHU.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
sahidko
podporučík
podporučík
Příspěvky: 637
Registrován: 26/7/2010, 20:07

Re: Vtipy

Příspěvek od sahidko »

Reálny citát, ale rovno do vtipov s ním. Minister obrany (pardon, vojny) USA:
Jediná vec, ktorá v súčasnosti bráni tranzitu v Hormuzskom prielive, je to, že Irán strieľa na lode. Ak by Irán tak nerobil, prieliv by bol pre tranzit otvorený.
https://x.com/Tendar/status/2032480196641575205
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

bheid píše: 12/3/2026, 22:49 obrázek_2026-03-12_224920126.png
:lol: :lol: :up:
雷電
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

HDeL3ubaIAAdsJ1.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Tohle není vtip, to je spíš... neuvěřitelné. Objevilo se to v jednom vláknu o hudbě na FB:
Nebudu psát přezdívky, a rovnou překládám.

Uživatel 1. Otázka:
Nemůžu najit jednu písničku. Bylo to tahle nějak: Boum, ts, ts, ts, boum, ts, ts, ts, a pak plink, plink, plink atd.

Uživatel 2. Odpověď:
Little Cecil, 1982

Uživatel 1:
Dík, to je ono!

No řekněte sami, není to prostě fascinující, jak by řekl pan Spock? Doslova zírám!
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“