Sraz Palba, Praha 2020.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Sraz Palba, Praha 2020.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení Palbáci, vážení čtenáři Palby,
i pro rok 2020, stejně jako pro předchozí 2 roky, jsme měli připraveny a naplánovány nejméně 2 akce. Jedna měla být Palba Praha 2020, a ta druhá měla být výlet v září – Dyleň – místo radiotechnického průzkumu za Studené války.
Přišel Covid 19 a bylo „pohehe“. Ani jsme raději nic nepsali.
Šly dny, týdny a měsíce neskutečného a zamrzlého života, zvláště je-li Vám, jako nám, něco přes 70 a také přes 60. Byli jsme potichu. Nejprve se nám jen zdálo, že „letos je to jen o té dobré víře ve věci příští“.

Situace se „náhle“, ale jen pomalu a postupně změnila a my nesměle „vyrazili na pivo“ do restaurace U Kozla – povídali, dumali a vymýšleli. Kdože?

RAYTHEON, michan a telefonicky jsme kontaktovali Zemakta.


A zde je konečný návrh – Sraz Palba, Praha 2020 - se může konat buď 5. září, nebo druhý možný datum je 12. září.

A Dyleň? – místo radiotechnického průzkumu za Studené války, tak to se, jako výlet, odkládá na rok 2021.

A tak tedy, zde je program Palba, Praha 2020 – zvolte prosím datum buď sobota 5. září, nebo sobota 12. září. Volte též svůj program z těchto:

Navrhovaný program:

1/ Hora Vítkov – co tam vše je viz zde:
https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1ro ... tkov%C4%9B
https://www.kudyznudy.cz/aktivity/narod ... ve-v-praze

2/ volitelné jsou pak:
a) Letňany/ Kbely – Letecké muzeum:
http://www.vhu.cz/muzea/zakladni-informace-o-lm-kbely/

a nebo

b) Národní Technické muzeum:
https://www.kudyznudy.cz/aktivity/narod ... zeum-praha

Prosím, kdo máte zájem, ozvěte se.

Po prohlídce bude zase zajištěno - posezení a pokec - v restauraci U Kozla:

http://ukozla.cz/

Účastnit se mohou samozřejmě, Palbáci, čtenáři Palby i příležitostní čtenářihttp://www.Palba.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Firefly
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 175
Registrován: 25/12/2010, 13:58
Bydliště: Velký Beranov

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Firefly »

Zdar, na Dyleň rád pojedu je to fajn kopec i podívaná. Pokud bude vhodný termín jsem schopný si zajistit ubytování. Do Prahy ovšem nejedu, nemám Prahu rád. Aha až v roce 2021 Dyleň, tak to je opravdu daleko. Již dávno nefunguje poblíž radarová stanice na Kříženci, kde můj kamarád major Novák měl na starost radarovou kontrolu a smál se, když si Usáci mysleli, jak mají nechytatelný SR 71.
S pozdravem Firefly
Naposledy upravil(a) Firefly dne 18/6/2020, 15:39, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Největší životní úspěch? Nevím ještě. Ještě žiju! Josef Šnejdárek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Ano, Dyleň jsme chtěli letos v září, ale bohužel, za současného stavu už by vše časově nevycházelo.
Takže zatím bude v září 2020 Sraz Palba, Praha 2020 s uvedenými možnostmi programu.
Zároveň je zde návrh na soboty, rozhodneme pak pro jednu z možností:

a/ sobota 5. září 2020

b/ sobota 12. září 2020


Sraz v jednu ze dvou sobot bude zase v 10 hodin dopoledne u výstupu autobusového nádraží Florenc. Samozřejmě kdo nebude chtít jít dle programu, může přijít až do restaurace U Kozla, kde zajistíme od 13,00 salonek pro Palba.cz .
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11469
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Zemakt »

Pokud bude vhodný termín jsem schopný si zajistit ubytování.
Varianta s přespáním přímo na Dyleni s buřtem a štěnětem byla ve hře, a bude i na přesrok. Záleží na zájmu. Pátého či dvanáctého, je mi Michane jedno.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Dík kolego Zemakt za vyjádření. Za sebe preferuji sobotu 12. září a ten Vítkov (nebyl jsem tam, přiznám se, i když jsem se tam několikrát vypravoval i s rodinou a i s kamarády. Je to tak trochu má ostuda...), ale dám se klidně zatím i přemluvit.
ObrázekObrázekObrázek
HornetCZ
vojín
vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 9/6/2020, 06:01

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od HornetCZ »

Zdravím.

Termín jest mi obojí příhodný a místo taktéž jakékoli zvolené vyhovující. :-)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Dík kolego HornetCZ za Tvé vyjádření, za nějaký ten pátek pak rozhodneme, která sobota v září to z těch dvou bude a kam přesně by se šlo.
Řekneme prostě všechny parametry setkání jednoznačně.
Naposledy upravil(a) michan dne 24/6/2020, 06:54, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Malej Achil »

Zdravím, září je ještě daleko, takže zatím na dané termíny nemám(e) program. Předběžně tedy klidně oba víkendy.
Cíl výletu? Stejně rozhodne desátá na Florenci... :)
Voják bez humoru je žoldnéř.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Dík, že Vám to oběma vyjde, udělali jste mě a určitě i kolegovi RAYTHEONovi radost.
Tak samozřejmě rozhodnutí, která sobota, uděláme, no a jak se ukáže situace, bude skutečně rozhodovat Florenc - východ z autobusového nádraží, v "rozhodnutou sobotu", v 10.00 hodin dopoledne.

Rozhodneme asi brzo, na začátku července, aby měl každý dost času vše uvážit :D .
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4161
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Alfik »

Na první termín už mám "natvrdo" program, na druhý ještě ne tak stopro. Ale i tak - září je daleko a já nevím zda se zúčastním.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Ahoj kolego Alfík,
tak podívej, mě se jeví, po Tvém vyjádření, že se přikláníme správně k tomu 12. září. Neříkej mě "prosím", že mě necháš jít "samotného" :D , pěkně pomalu "v mých letech" na Vítkov.
Mladé pušky ať si tam letí. My - u Tebe již také "starší puška", já "stará puška" - pomalu tam a pomalu zpět. Pivo nemá nožičky a tak nám neuteče a klábosit budeme i cestou - prosím řekni ano tomu 12. září, však on se k nám dvěma někdo třeba i přidá.. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4161
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Alfik »

No, věc se má takto:
Kvůli Coroně se včechny akce různě přesunují, a protože taky všichni chtějí léto s rodinami u moře apod., tak všichni všechno přesunuli na tento měsíc a na září.
První víkend září, tedy 3.-6.9., mám akci každoroční, gildovní, a vzhl. k tomu že jem gildlídr taky bych se asi nevykroutil - i kdybych snad náhodou chtěl. :D A v gildě su mnohem déle než na Plabě... :)
Ten druhý víkend, tedy 12.9., jsou akce hned tři, počítám-li Palbu. Zatím. To se může změnit.
Palba měla v minulosti u mě vysokou prioritu (myslím sraz). Jenže, od Ukrajinského šlendriáno-šméčka klesá, a po letošním výbuchu Goebbelsoviny (i zde, na Palbě, zde hl. v souvislosti s Hřibem a Novotným a jejich expose - pomníky a operace "posranost z ricinu"), se Palba u mě dostala docela dost nízko.
Sorryjako.
Rád se setkám s tebou i s ostatními, toho 12. by to šlo, ale mmntálně mám v držce jistou pachuť.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Ok, uvidíš.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od Lord »

Pánové snad nepropukne do té doby druhá vlna epidemie koronaviru, a s tím spojená nějaká opatření, každopádně vše připravujte jako by se nic nedělo :wink:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Lorde, veliteli nic nepřivolávej.

Doufejme, že v září bude líp :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Palba, Praha 2020.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Palbáci, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři i návštěvníci Palby.

Při včerejším užším zasedání stálého výboru Palby pro konání setkání (RAYTHEON, michan), bylo s konečnou platností rozhodnuto:

Setkání Palba Praha 2020 se koná v sobotu, dne 12. září 2020.

Sraz je, jako vždy v 10.00 u východu z autobusové stanice Florenc.


Program: Většina si přála:

1/ Vítkov - ještě bude i pieta, kytičku položíme v Kobylisích, na střelnici, za mrtvé odbojáře ve 2. světové válce.

2/ Národní technické muzeum, pokud bude mít někdo přání - rozhodnutí - na místě setkání - na Florenci po 10.00

3/ Letňany, Kbely, pokud bude mít někdo přání - rozhodnutí na místě setkání - na Florenci po 10.00.

Po skončení programu je volný pokec v Restauraci u Kozla: http://ukozla.cz/
, kde je od 13.00 zajištěn sál pro Palba.cz (pro Palbáky a spol.).
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání Palba“