Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Vážení kolegové, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři Palby,


Obrázek

mezi mnou a Nakladatelstvím BVD proběhlo několik jednání o předpokladech, za kterých bude moci být co nejdříve vydána již řečená kniha - PRAVDA O VÝCHODNÍ FRONTĚ /2.část/ 1944-1945.
Knihu, její obálkou, jsem na Palbě představil, nedočkavě, již v pondělí.
Pan nakladatel a zároveň i šéfredaktor si ještě prověřoval některé své možnosti, když pro mne již nechal připravit - jak, že ta obálka pro knihu bude vypadat. Jak byla obálka hotova, tak já nevydržel a ihned jsem k ní připravil vše, co jsem pak dal na Palbu a co již znáte z pondělka 1. října 2018, viz zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=8241&f=87

Pan šéfredaktor pak ještě naznačil, že by mohl být i nějaký benefit, který mě může, možná, do konce týdne dodat e-mailem na mou adresu. A skutečně se tak stalo a včera odpoledne jsem dostal od Nakladatelství následující dopis e-mailem:

"2.10, 16:55
Vážení přátele, čtenáři Palby,

Nakladatelství BVD se po úspěchu publikace Pravda o východní frontě 1941-1944/což byl první díl/ a po uvedeni na trh i úspěšných knih - Pravda o západní frontě /1. část/ 1940-1943 a Pravda o západní frontě /2.část/ 1944-1945, rozhodlo dokončit edici knih na toto téma vydáním i Pravda o východní frontě /2. část/ 1944-1945, kterým se uzavře nejdůležitější téma historie 20. století.
Nemusím zdůrazňovat, že jednání s nakladatelstvím a autorem bylo s ohledem na nákladný formát a velký rozsah rukopisu náročné. Hlavním argumentem pro úspěch jednání bylo to, že téma má své věrné čtenáře. Nakladatelství vydá výše uvedenou publikaci - Pravda o východní frontě /2. část/ 1944-1945 - v nákladu, který bude odrazem vašeho zájmu.
Bylo by proto dobře, abychom ještě před uvedením knihy na trh shromáždili konkrétní objem předobjednávek, protože nakladatel se rozhodl nabídnout předobjednavatelům akční cenu /o 100,- Kč méně než v knihkupectvích/. Kniha vyjde v grafické úpravě, kterou přikládám, na přelomu roku."


Tohle mě napsal šéf Nakladatelství a já doplňuji vše ostatní co bylo ústně a telefonicky dojednáno, Jako "Akce pro Palbu":

Nakladatelství BVD mne tedy poprosilo, abych Vás seznámil s faktem, že kdo bude mít zájem, může si již nyní zamluvit a i zaplatit dopředu knihu Pravda o východní frontě /2.část/ 1944-1945 za cenu 299,- Kč, když tato stejná kniha bude pak v kamenných obchodech za cenu stejnou jako vždy - za 399,- Kč (že by na přelomu roku a já nebyl jen odhadce sebevrah ?).

To však není úplně všechno.
Šéf Nakladatelství, jako dárek všem věrným Palbákům, čtenářům Palby i příležitostným čtenářům Palby, ještě nabízí i jako další bonus následující:

Pravda o západní frontě /1. část/ 1940-1943 Vám bude prodána za 229,- Kč, což by byl určitě dobrý dárek pro některé Vaše známé a přátele, stejně jako uceleně i Pravda o západní frontě /2. část/ 1944-1945 také za 229,- Kč. Známý by tak měl celou západní frontu jako dárek. Stejně tak si vše může objednat i náš nový čtenář, který hned dostane oba díly najednou a to skoro o polovinu levněji.


Je zde pak nabídka, že každý z Palbáků, čtenářů Palby, příležitostných čtenářů Palby, který bude knihy chtít i jednotlivě - Východ 2, Západ 1 i Západ 2, může je objednávat přes mě, přes můj e-mail:
michan.palba@seznam.cz : Bude to pak takto:

Východ 2 - za 299,- Kč i s podpisem autora
Západ 1 - za 229,- Kč i s podpisem autora
Západ 2 - za 229,- Kč i s podpisem autora
pochopitelně, že stejně tak i bez podpisu autora.

Při objednávce se bude postupovat již známým způsobem:

Pokud si chceš skutečně závazně knihu - Pravda o východní frontě 1944 - 1945 (2. část) - objednat, máš tyto 3 možnosti:

1) Objednávky můžeš provádět pro dodání PPL – zaplacení přes konto (pro nás nejvýhodnější) – cena 379,- Kč pro knihu Pravda o východní frontě /2. část/ 1944-1945 ( 299,- Kč cena knihy + balné a dovezení PPL - 80,- Kč = 379,- Kč) - konto Ti sdělím při potvrzení závazné objednávky i s variabilním symbolem.

Pravda o západní frontě /1. část/ 1940-1943 za 229,- Kč - 309,- Kč ( 229 + 80 = 309,-)
Pravda o západní frontě /2. část/ 1944-1945 za 229,- Kč. - 309,- Kč (229 + 80 = 309,- ).
případnou jakoukoliv další kombinaci si každý sečte sám a odešle příslušnou částku.

2) Nebo na dobírku – cena 379,- Kč při dodání PPL (299,- Kč cena knihy + balné a dovezení PPL 80,- Kč = 379,- Kč). Prosím i o telefonní číslo - své Ti také sdělím.
Při objednávce Západ 1 i Západ 2, je stejné pak 229+80 = 309 jednotlivě, či kombinace, kterou zvolíš.

3) Nebo si knihu můžeš objednat tak, že si ji vyzvedneš sám, místo dodatečně domluvím s panem nakladatelem, neboť dochází ke změně adresy Nakladatelství – pak je cena 299,- Kč Východ 2, nebo 229,- Kč, Západ 1, či Západ 2, a nebo příslušné součty dle Tvého rozhodnutí ( což je určeno většinou pro lidi, kteří jsou z Prahy a okolí, nebo si pro knihy, knihu, chtějí dojet a mají na to čas).
Závaznou objednávku s adresou je třeba poslat na e-mail již známý
( michan.palba@seznam.cz
), aby byly knihy připraveny - tj. popsány věnováním a podepsány.


Do objednávky dále uveď prosím tyto své údaje:

Občanské - Jméno a příjmení - případná značka používaná na Palbě.

dále adresa kam chci knihu zaslat.

e - mail pro komunikaci a telefon - telefon je podmínkou při dodání na adresu.

Zda chceš Věnování s podpisem, nebo ne.

Pošli tedy prosím objednávku s adresou a variantou pro kterou ses rozhodl na uvedený e-mail, raději zopakuji
: michan.palba@seznam.cz

Kdo již od nás má knihy, od BVD, má je přes mě, přes můj e-mail a přes mé konto, tak ví, že vždy muselo všechno klapnout. I když byly peníze poslány dřív (dopředu), než byla dodána kniha, byla kniha vždy dodána a nemáme za sebou žádný rest, i když již budeme vyřizovat nejméně 7mou akci posílání knih.
Reklamace za 8 let (knihy takto přes Palbu vyřizujeme od roku 2010) byly u dvou knih, kdy jsme zásilku vyměnily za knihy zcela nové, neboť k zákazníkovi dorazily poškozené.
Dodány vždy však byl všechny.



Jsem s pozdravem - michan.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

První objednávka byla již Dnes 12:23

a to ze Slovenska na všechny nabídnuté knihy.
Pochopitelně jsem osobní údaje vymazal"

Věc: Knihy

Dobrý deň.
Rád by som si objednal Vaše knihy:
Pravda o východní fronte 2
- je možné dostať aj východná fronta 1? ak áno, tak aj tú
Pravda o západní fronte 1
Pravda o západní fronte 2

všetky s venovaním a podpisom :)

Na adresu
Mgr. J....... Ka......
Zá.... 1...,
0..... B.....
Slovensko

Dúfam, že s dodávkou na Slovensko nie je problém, ak sa dá, tak východ 1 a2, a západ 1, by som poprosil čo najskôr, západ 2 stačí až po vydaní. :)
Predpokladám zvýšenú sumu za doručenie na Slovensko, je možná celková úhrada na účet v Eur?

tel kontakt: 0042........

S pozdravom
Mgr. J...... K.......

Odpovím mu samozřejmě e-mailem, že jen zatím nemám tu knihu - Pravda o východní frontě 1941-1944, což byl onen první díl a ve všem ostatním mu bude vyhověno.
O knize - Pravda o východní frontě 1941-1944 budu ještě s panem nakladatelem jednat.
Bohužel na Slovensko je jen malý problém, že po příchodu peněz do ČR, je na našem území bankou strženo 100 CZK a tak musíme přirážet tuto 100 korunu v Eurech.

Tímto děkuji panu Mgr. J...... K..... ze Slovenska.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od RAYTHEON »

Michane, dnes jsem provedl rychlý průzkum ve svém okolí a zájem je v tuto chvíli takovýto:

2x Východ 2
1x Západ 1
1x Západ 2

Několik dalších možných zájemců se fláká na služebních cestách a dovolených, netroufám si však naslepo blokovat cokoliv, protože tito kandidáti si to budou chtít alespoň prolistovat. Takže se určitě ozvu tak za 14 dnů a pokud v tu dobu ještě něco zbude, tak upřesním požadavky.
Odběr jako obvykle, tedy osobně v Praze.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Ahoj pane kolego RAYTHEON,
celé jsem to zaznamenal a objednávku zařídím.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Musím ještě říci, že mě překvapil, mile, pan Mgr. J. K. ze Slovenska, byla to prvá objednávka - viz výše, který dnes ráno již poslal e-mailem zprávu.
Zpráva přišla Dnes 7:36 a zní:

Ok. Súhlasím, dnes to uhradím.

K.

Bude to uhrazeno v Eurech.

Následně pak přišla, po českých objednávkách, další objednávka na všechny knihy ze Slovenska a pan Bc. P.... B... má konto i v Česku, takže nebude muset platit o 100 Kč více, za celou transakci.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

A abych nebyl snad nařknut, že si pro sebe vymýšlím tak aspoň jeden e-mail bez osobních dat z dneška:
Dnes 4. 10. jsem dopsal a hodina je autentická - Dnes 10:05

s........ r.......

Komu:
michan.palba@seznam.cz

knihy
Dobrý den,
rád bych si závazně objednal všechny tři zmíněné knihy. Platbu provedu bankovním převodem a způsob dopravy bude PPL.
Zašlete mi prosím platební údaje s celkovou částkou na tento email. Děkuji
S pozdravem
R....... S.......

Adresa
R.... S............
s
B......
Ha.... B.......

následuje - e-amail a telefon

s věnováním a podpisem
Díky
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

A věřte mě, jedna Objednávka také přišlá Dnes v 10:05 - pod naším číslem 180007 - za knihu Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, je již uhrazena:

4. 10.
2018
z banky, jako
úhrada z jiné banky, VS: 180007

379,00 CZK

Díky pane S.S.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Knihy zaplacené dne 5. 10. 2018 od jednoho objednavatele

Také dnes přišly peníze za objednané knihy, konkrétně za objednávku:

Západ 1 - Kniha - Pravda o západní frontě (1. část) 1940-1943
Západ 2 - Kniha - Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945
Východ 2 - Kniha - Pravda o Východní frontě (2. část) 1944-1945


Takto to byla suma za všechny 3 knihy, i s balným a přes PPL - 847,- Kč a to bez pozdějšího balného předánní přes PPL - za Východ 2.
5. 10.
2018
Úhrada z jiné banky, VS: 180009
847,00 CZK

Objednávka pro pana Ing. ...... ......... pochází z Pardubic.
Ještě budu u několika objednávek zkoušet projednat s panem nakladatelem, zda by se ještě nenašly - Východ 1.

Jinak je zcela samozřejmé, že peníze došlé na konto oproti seznamu plateb a stvrzence odevzdávám, a to jako vždy i v předchozích akcích, nakladateli!
Díky.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

A tak trochu se mě chce i "juchnout", neboť právě dorazili i peníze ze Slovenska od pana Mgr. J..... K....., který dal prvou objednávku na knihy:

Západ 1
Západ 2
Východ 2

a měl u nás pořadové číslo 180001, tedy jeho objednávka byla ta prvá dne 3. 10 ve 12:23.

viz můj příspěvek zde - od michan » stř 03 říj, 2018 14:35

Diky pane Magistře.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Když jsem si dělal inventuru u peněz, které za knihy mám na kontě a které budu předávat Nakladateli (inventuru jsem dělal včera, v sobotu večer 6. 10.), jak jsem již řekl i u minulého příspěvku, peněz, které přišly dne 5. 10 a které jsem dostal i 6. 10., zjistil jsem , že objednávka o kterou nyní půjde nese naše číslo 180008 a přišla 4. 10 v 10:05 - zjistil jsem, že tato platba přišla již zmíněného 5. 10 od pana kolegy R...... S.......... večer a já jí zde neuvedl, takže tedy

5. 10.
2018 Úhrada z jiné banky, VS: 180008
847,00 CZK


Což je od kolegy R............... S.............. úhrada objednávky za knihy:

Pravda o západní frontě (1. část) 1940-1943
Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945
Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945.
A navíc žádá ještě Východ 1, o které budeme jednat v příštím týdnu s nakladatelem, zda knihy ještě sežene. Knih - Pravda o východní frontě 1941-1944,. Východ 1, z roku 2009, 2010, je totiž již objednáno 9, z toho 2 pro Slovensko
Díky pane kolego R.............. S............... za zaplacení objednávky 180008 a posílám pozdrav do H. B.

Ještě jsem zapomněl říci, že již existují i objednávky k odběru do vlastních rukou - platba při předání (Objednávky, 180003, 180004 a 180013) - a ty jsou zatím 3 na celkem 16 knih všech druhů - Západ 1, Západ 2, Východ 1, Východ 2.
Část těchto objednávek jsem již řešil a vyrovnal přes víkend, ale neměl jsem dostatek knih (autor dostává dle smlouvy s nakladatelem část knih zdarma. V tomto případě jsem z nich uspokojil část přátel za peníze, které příští týden i s ostatními odevzdám nakladateli, a on mi dá za ně stejné množství knih - na dárky pro mé známé a vyrovná ostatní, na které jsem já již neměl) a tak je musím řešit v tomto - novém týdnu - od pondělí 8. října 2018....
Naposledy upravil(a) michan dne 7/10/2018, 10:13, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od Zemakt »

Ahoj Michane, tak jsem opět zbojeschopnil domácí PC. Platba za V-2 je tedy na cestě a už teď se těším.


Jo a máš SZ.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Jseš a ostatní v SZ
Díky chlape.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Ahoj pane kolego Z.......,
děkuji za objednávku a zároveň pak i platbu za Východ 2, když ostatní již máš (Východ 1, Západ 1 a Západ 2).
Jen musím napsat, že já Ti napsal Variabilní symbol: 180014, Ty jsi to poslal pod 180004, což já musím nějak nejméně oficiélně říci, ale hlavně v našich záznamech opravit. Takže je vše od Tebe vedeno jako objednávka s Variabilním symbolem, což je i naše číslo - 180014.
Díky chlape.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od Zemakt »

ale hlavně v našich záznamech opravit.
Jawohl pane generálporučíku, neboť ordnung muss sein a daně se platit musí :up: :wink:

Kolega Z...
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Pane kolego Zemakt všechno je již OK a já děkuji.

Došlo k další objednávce Západ 2 a Východ 2.
Kolega J...... Š....... již naše knihy měl - pracuje v zahraničí a tak došlo jen telefonicky k vyjasnění platby, kterou zde, přes konto pod naším VS: 180015, provede jeho dcera.
ObrázekObrázekObrázek
kik
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 24/1/2008, 14:38

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od kik »

Pane kolego, manželka stále přemýšli co mi dát "pod stromeček". Uvítal bych, kdyby bylo možné získat jak Západ 1 a 2, tak i Východ 1 a 2. Pokud je to možné, pošli, prosím, podklady pro platbu na mail tomas.kovarik@dhl.com.

Předem díky.

Kik
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Začnu tedy popořádku.
Včerejší den - úterý 9. října byl mimořádně úspěšný den, neboť bylo domluveno, nebo lépe řečeno, se ozvalo, a následně objednalo knihy 9 žadatelů.
Co bylo milé - bylo v nich velké množství Palbáků, kteří knihy brali od roku 2010. Vůbec nejrychlejší byl kolega J..... K..... na Palbě Thór, který po objednávce asi o půl desáté měl již ke dvanácté zaplacenou na kontě Východ 2.
Milé byly i objednávky dvou skvělých Palbáku, které kolegyně KATOM doprovodila textem: Ahoj Michane, děkuji za krásný odpolední telefonát. Na knihy se těšíme a peníze jsou na cestě. Knihy byly nejen pro ni. ale ta druhá bylo i pro skvělého kolegu - Malý Achil -, který vše doprovodil takovou laškovnou SZ.
Byly i další skvělé e-maily, které byly doprovozeny hezkými texty od Palbáků - phrebicek a další, ale i od dlouhodobých čtenářů Palby a i příležitostných čtenářů Palby - Ing. J,,,, U....., který knihy bere od začátku, již také zaplatil, a další.
Děkuji všem za podporu.

Oznamuji, že Akce BVD trvá a knihy se mohou dále objednávat.

(Malý problém je s Východ 1. Problém Východ 1 se usilovně projednává)

Prvé odesílání je domluveno asi tak do 21 dnů..., bude-li jinak vše zde oznámím.

Pane kolego Kik na Tvůj e-mail samozřejmě odpovím a vše připravím dle svých možností.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

I včera 10. 10. pokračovaly objednávky a na konci dne již bylo před námi naše číslo - 180031, což je pěkné.

Mezi přišlou komunikací bylo opět mnoho skvělých zpráv a povzbuzení od Palbáků i čtenářů Palby, jeden z mnoha skvělých příspěvků je od Phrebicek a zní, cituji:

"Potvrzuji objednávku.
Platba provedena a odešla.
Těším se na novou knihu a děkuji Ti za nadstandardní služby
Přeji Ti mnoho dalších úspěchů v životě osobním i tvůrčím!
S pozdravem
phrebicecek"

Po prvním jednání shledalo Nakladatelství zatím, že nemá knihy Východ 1 a Západ 1. a tak se asi nebudou zatím nabízet.

Do pondělí Akce pokračuje a lze si objednat stále - Západ 2 za 229,- Kč a Východ 2 za 299,- Kč. To vše do pondělí 15. října, kdy odnáším peníze a objednávky do Nakladatelství BVD a dozvím se více.
Do pondělí tedy přijímám objednávky na Východ 2 a Západ 2 na e-mailu: michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

I včera, pátek 12. 10, přicházely objednávky i platby.
Také byla zachycena, a to telefonicky, jedna chyba ve variabulním čísle a ještě "za tepla odstraněna". Tentokrát to byla má chyba.
Stále ještě, do pondělí, je si možno knihy, Východ 2 a Západ 2 objednávat. Viz e-mail: michan.palba@seznam.cz

Po pondělní schůzce řeknu co bude ještě možné dál.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Schůzka k Akci BVD 15_10_2018.

Vážení Palbáci, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři Palby.
Včera odpoledne, 15.10., se uskutečnila schůzka mezi nakladatelem BVD a mou maličkostí michanem, a to v pěkné kavárničce na Budějovické v bývalém DBK.

Nejprve jsem panu nakladateli předal tři druhy seznamů:

a) Platby přes konto Akce BVD, kde byl výpis z banky a přišlé peníze za knihy, které se budou vybavovat pro Vás. Pan Bc. Štefl převzal peníze a seznam, kde byla částka vyčíslena, a vše podepsal i s datem převzetí. Tím bylo první povinnosti učiněno zadost.

b) Seznam s názvem - Počty knih, Východ 2, Západ 2, Západ 1 a Východ 1. Nakladatel byl mile překvapen.

c) Odbavení Akce Východ 2, Západ 1 a Západ 2. Což byl seznam začínající var. symbolem
a říkající kdo si jakou knihu objednal a kam má být zaslána a mimo mých knih pro přátele bylo u všech. že chtějí podpis autora a věnování.

Poté jsem poprosil pana nakladatele, aby mě odpověděl na několik otázek.

1) Stále trvá, že kniha vyjde na přelomu roku?
Na otázku odpověděl, že s ní počítá na vánoční trh a že se na ní začne do deseti dnů (Zlom knihy a opravy a uspořádání)

2) Dá se u Vás sehnat Východ 1?

Zde odpověděl, že ne a já musím konstatovat, že zde nemohu vyhovět ani těm, kteří si je objednali, ale já od nich objednávku v penězích nevyžadoval. Kdyby kniha byla, byl bych jí teprve žádal dodatečně zaplatit...!
Vysvětlil, že prostě Východ 1 po celé republice není, je vyprodán a dotisk by byl strašně drahý (mluvil o tom, že dotisk je u knihy, tak obsáhlé, až za 1 000,- Kč za kus... a cena je 399,- normální...) a proto v malém množství se tím zatím nemůže po 9-10ti letech BVD zabývat (musel by zřejmě být mnohem větší zájem než desítky).


3) Mám ještě pokračovat v Akci levnějších knih - jako druhé kolo a které knihy máte?

Zde pan nakladatel řekl, že dle mé objednávky ještě vyhoví a odešle všechny objednané knihy, Západ 2 i Západ 1 (pochopitelně i všechny Východ 2, jakmile budou hotovy), ale v druhém kole již nemám objednávky knihy Západ 1 také brát, neboť ani tyto již prostě nejsou.......!

4) Mám ještě pokračovat v Akci?

Odpověď zněla pokračujte ještě druhým kolem - Západ 2 za 229 (při odeslaní pak je + 90,- Kč, za zabalení a odeslaní na adresu celkem tedy 319,- Kč,- Kč a Východ 2 za 299,- Kč + také 90,- Kč balné a odeslání na adresu = 389,- Kč.

Vyhlašuji tedy tímto 2. Kolo na Východ 2 a Západ 2


Kniha - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 - za 389,- Kč
Kniha - Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945 - za 319,- Kč
vše dodat do vlastních rukou na adresu.


Objednat si můžete na e-mailu: michan.palba@seznam.cz


Do objednávky prosím adresu
zda chci s věnováním a podpisem autora, nebo bez
číslo telefonu a e-mail.



Když jsem přišel po schůzce včera domů, čekalo mě překvapení, že synovec mé přítelkyně, která byla se mnou, udělal do nového - 2. kola Akce BVD - prvou objednávku pod číslem: 180038 na knihu - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, protože si jí přebere osobně tak jí má za 299,- Kč a hned mě předal peníze - neměl drobné a tak zůstalo u 300,- a byl zanesen do nového seznamu.

Ještě jedna důležitá informace, kterou bych málem zapomněl, objednané knihy /Západ 2 a Západ 1/ do pondělí 15. 10., se začnou přibližně do 10ti dní vybavovat a odesílat.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“