John McCain

Britské, americké, ruské, japonské osobnosti a vojáci.

Moderátoři: Pátrač, Tkuh

Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: John McCain

Příspěvek od Mirek58 »

Kdepak Franzi, jen ti velice jemně připomenul, to co máš přímo před očima a nechceš to vidět.
( Vzpomeň si kolik lidí bylo žalováno/souzeno v Norimberku, Tokiju za přípravu, ne za provedení! válečných zločinů)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: John McCain

Příspěvek od Franz Trubka »

:mrgreen:
A co JMC realne pripravoval? Jako predseda senatniho brane bezpecnostniho vyboru
nemel zadnou exekutivni moc.
Prestavam tomu rozumet.Jeste napis, ze tahal za zakulisni nitky a ty mas ty dokumenty k dispozici. :(
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: John McCain

Příspěvek od Mirek58 »

Franzi, opravdu nemám náladu ti zde předkládat v tohle ranku cokoliv, když si to můžeš najít sám a snadněji.
Protože i když bych zde předložil žádané, stejně to shodíš ze stolu nějakou kličkou, jako jsi převedl na příkladu.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: John McCain

Příspěvek od Franz Trubka »

Nic nerikajici vety,kterymi se snazis sve prispevky zahrat do autu..
Tak napis a doloz valecne zlociny JMC.Zatim to tady nikdo neudelal.
Jenom reci o tom,ze to na Palbu nepatri,trolling,vymazat cele vlakno,
muzes si to najit sam,schodis to ze stolu atd...
Tak uz tady ty udajne valecne zlociny JMC zdokumentujte !!!
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3892
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: John McCain

Příspěvek od HONZIK11 »

Hola hola. Ja uz toto vlakno zacinam ignorovat. Jeden americky mamlas spadl do zony nepritele. Dostal parkrat po drzce od sveho nepritele,komunisty a to pravem. Zbytek? Bylo pro nej smyslem zivota se mstit?Ano!!Neco jako muj kocour, ktery nenavidi dvere, ktere mu privrely ocas.Pred nedavnem rekl, s Porosenkem travi na mobilu vic casu nez se svou manzelkou. Tomu taky nekdo skripl ocas,bezva kamosi.No a to je tak asi vse k te lasce k vlasti. :lej: kdyby to byl chlap s kulama tak by si byl sve ukrivdenosti vedom kdyz dostal vetsi pravomoce. Ze kazda akce ma svou Reakci? Nikdy mu to nedoslo.Tak jaky vlastenec, jenom svůj egoismus si honil cely zivot. Pro me bezvyznamna figurka,ktera kalila vodu a mohl byt klid na svete mnohem drive, bez nej, nez s nim!Takže za me, umrel clovek, je mi to lito. Umrel agresivní politik, mel vliv na zanik lidstva, neni mi to lito.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17709
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: John McCain

Příspěvek od skelet »

:mrgreen:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: John McCain

Příspěvek od Franz Trubka »

HONZIK11 píše:Hola hola. Ja uz toto vlakno zacinam ignorovat. Jeden americky mamlas spadl do zony nepritele. Dostal parkrat po drzce od sveho nepritele,komunisty a to pravem. Zbytek? Bylo pro nej smyslem zivota se mstit?Ano!!Neco jako muj kocour, ktery nenavidi dvere, ktere mu privrely ocas.Pred nedavnem rekl, s Porosenkem travi na mobilu vic casu nez se svou manzelkou. Tomu taky nekdo skripl ocas,bezva kamosi.No a to je tak asi vse k te lasce k vlasti. :lej: kdyby to byl chlap s kulama tak by si byl sve ukrivdenosti vedom kdyz dostal vetsi pravomoce. Ze kazda akce ma svou Reakci? Nikdy mu to nedoslo.Tak jaky vlastenec, jenom svůj egoismus si honil cely zivot. Pro me bezvyznamna figurka,ktera kalila vodu a mohl byt klid na svete mnohem drive, bez nej, nez s nim!Takže za me, umrel clovek, je mi to lito. Umrel agresivní politik, mel vliv na zanik lidstva, neni mi to lito.
Jsem na palbe skoro 8 let,zazil jsem mnoho prestrelek a desitky tvrdych hadek,ale tenhle prispevek
je absolutni vrchol idiocie.
Honzicku,nechtelo by to kourit nejaky lepsi matros?
Naposledy upravil(a) Franz Trubka dne 14/9/2018, 15:00, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: John McCain

Příspěvek od Alfik »

Franz Trubka píše:Alfiku,taky jedna technicka.
Absolvoval jsem SDZ Brezno nad Hronom,potom jsem byl prevelen do Plzne,
po tech vsech absolventech jsem byl 9.kvetna 1977 povysen na podporucika.
Takze normalni dvoulety zakladak....
A skoncil jsem v roce 1989 jako kapitan v zaloze,stejne jako ted na Palbe :D
:razz:
Beru technickou na vědomí a omlouvám se - myslel jsem (mylně) žes byl voják z povolání :)

Nicméně zpět k McCainovi. Byl to tzv. "jestřáb", to asi neokecáš. Já "jestřáby" (všech stran a zemí) nemusím. A nevidím důvod proč bych si měl kteréhokoli vážit. To je vše co jsem chtěl říci.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: John McCain

Příspěvek od Franz Trubka »

Alfiku,ja Tvuj nazor respektuji,nemyslim si,ze JMC musi vsichni milovat.
Ale byl tady obvinen z valecnych zlocinu,absolutne nesmyslne.
Proto se tady vztekam.Kdyz nekoho obvinim,tak bych to mel dolozit.
A kdyz nemam cim,tak mam byt zticha.
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3892
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: John McCain

Příspěvek od HONZIK11 »

,,Trubko..tenhle prispevek
je absolutni vrchol idiocie?
No jo no. Stejne tak jako v cestine zalozit kondolenci McC a cekat oslavne pastoralie!
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17709
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: John McCain

Příspěvek od skelet »

Pánové.. 95% z Vás co na něj plivete by se po nabídce, že budou propuštěni ze zajetí by se zbláznilo od radosti a skončilo v Bohnicích. A tenhle týpek to odmítl a radši tam hnil dál, i když věděl, že se nebude mít jak v bavlnce. Jestli si pak někde šel šoupnout nebo ne (a že zrovna do Jižní Ameriky) je irelevantní. A jestli byl jestřáb? Jo, byl. Taky byl z vojenské rodiny, tak na věci měl vojenský náhled.
Howgh
ObrázekObrázekObrázek
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: John McCain

Příspěvek od Mirek58 »

Ale notak, tento postup není, nebyl ani nebude nijak vyjímečný.
Zde není namístě glorifikace , ani odsouzení jiného názoru do kategorie plivání, když se zrovna nejásá nad "hrdinou".
Mc Cain dobře věděl, že přijetí by znamenalo jeho konec, stal by se vyvrhelem.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17709
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: John McCain

Příspěvek od skelet »

:mrgreen: :mrgreen:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: John McCain

Příspěvek od Franz Trubka »

Mirku,pridavam se ke skeletovi. :mrgreen: :mrgreen:
Ted uz pises takove hovadiny,ze se to k tobe nehodi.....
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: John McCain

Příspěvek od Mirek58 »

Skelete, musím uznat, že se hihňáš opravdu ukázkově.
Ale jsem zvědavej, jestli se takhle dokážeš hihňat, když si projdeš v dějinách jiné příklady odmítnutí spolupráce s nepřítelem a konkretně se zaměř na ty, co zato zaplatili nejvyšší cenu a tedy díky smrti v zajetí se nestali třeba senátory.

Soukromě, k tvému hihňání, nechtěj abych ho komentoval, má dost vysokou vypovídací schopnost.

Edit:
Pánové, opět provokujete, možná že i trolíte, zase stejná hra.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17709
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: John McCain

Příspěvek od skelet »

to nebylo hihňání, ale výsměch :wink:
Ano, dějiny jsou plné lidí, kteří odmítli "podanou ruku" a dobrovolně si zvolili těžký osud. A stejně tak, jako kvůli tomu uznávám Fučíka, tak kvůli tomu samému uznávám McCaina. Já si o jeho názorech můžu myslet cokoliv, ale jen kvůli tomu mu klidně vzdám úctu (a pak mu vpálím kulku mezi oči).
A nic říkat Mirku ke mě nemusíš. Myslím, že naše vzájemná neúcta a pohrdání je zde všeobecně známa.
edit: netrolíme, reagujeme na troly.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: John McCain

Příspěvek od jarl »

Příspěvky týkající se německého křižníku Dresden jsem při své předchozí návštěvě přesunul do patřičného tématu, přičemž zamknutí tohoto tématu zabránil pouze výpadek připojení k internetu. Berte to jako zásah prozřetelnosti a poslední příležitost pokračovat v diskusi normálním způsobem.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: John McCain

Příspěvek od Dzin »

Skeptik
Takže každý, kdo podporuje Americký postup proti Iráku je válečný zločinec? Tudíž, kdo podporuje jakoukoliv akci nemající náležitosti mezinárodního práva je válečný zločinec? Takře třeba každý podporovatel ruských akcí na Ukrajině (včetně Krymu), které toto splňují, je válečný zločinec?

Spíše si trochu ujasni, kdo je "válečný zločinec".

Co se týká války v Iráku, milion mrtvých udává pouze jeden jediný zdroj (ORB International). Potvrzené počty mrtvých se pohybují mezi 100 - 200 tisíci, odhady potom oscilují mezi 100 - 700 tisíci. Nejčastěji se píše kolem 200 tisíc mrtvých.

Je mi to jasné, chceš se bavit na aktualnichkonfliktech, kde seženeš dostatečné množství bezduchých přitakávačů. Jestli si se otom tad nechtěl bavit, tak si to sem neměl psát. Jestli nejsi schopen vést diskuzi, tak ji ani nezahajuj.

Právě příspěvky, jako píšeš, tedy jen výkřik o "válečnm zločinci", bez schopnosti ho obhájit, z toho trolingové vlákno dělají.

Jednoznačně má pravdu Franz
Franz Trubka píše: Skeptiku,nazval jsi JMC valecnym zlocincem a ted z toho couvas,protoze nemas co dolozit..
:lej:
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Ataman
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 867
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: John McCain

Příspěvek od Ataman »

Dzin píše:Tudíž, kdo provádí jakoukoliv akci nemající náležitosti mezinárodního práva je válečný zločinec?
Ano. Právo platí pro Johnyho, Váňu, Aliho i Mošeho stejně. (sem si dovolil změnit slovíčko, protože pod podporou se dá rozumět ledacos)
Dzin píše:Potvrzené počty mrtvých se pohybují mezi 100 - 200 tisíci, odhady potom oscilují mezi 100 - 700 tisíci.
Kdyby to byl milion, tak jó, to by byl průšvih, ale nějakých 100 - 200 tisíc, to je prd, klídeček, pohodička.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: John McCain

Příspěvek od Alfik »

Dzin píše:Skeptik
Takže každý, kdo podporuje Americký postup proti Iráku je válečný zločinec? Tudíž, kdo podporuje jakoukoliv akci nemající náležitosti mezinárodního práva je válečný zločinec? Takře třeba každý podporovatel ruských akcí na Ukrajině (včetně Krymu), které toto splňují, je válečný zločinec?
[/quote]
Tak zase se prosím nemusíš uchylovat k argumentatio ad absurdum :)
Neřekl bych že jsou to (ti co podporují...) přímo zločinci, dokonce bych je nenazýval ani spoluviníky, prostě jsou to lidé, kteří si bolestně uvědomují, že se slučováním lidí do tlup přichází nevyhnutelně macchiavellismus, a ten se nám ovšem líbit nemusí a také jej nemusíme považovat za morální, za normu, za slušnost, nebo jej můžeme mít i za zočinný. Ba dokonce, představ si to, jej můžeme dokonce (jako já) považovat za přehnaný až kontraproduktivní!
Jde tedy o spor mezi "motory" státních agresí a "brzdami" státních agresí. Potřebuješ oboje, k rozumné a bezpečné jízdě. Jakmile jedno převáží, špatně to dopadne. USA (stejně jako ostatně i náš stát ale my nejsme tak mocní :) ) mají s tímhle problém, v jejich politice je to o kolísání mezi zataženou ručkou (izolacionismus) a cihlou na plynu (válečné zločiny které neokecá asi nikdo).
Ovšem to je asi tak všechno co s ním uděláme, řečeno s klasikem :) ovšem užijme si že o tom zatím můžeme diskutovat :lej:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Zamčeno

Zpět na „Osobnosti, vojáci, příběhy“