Kam míří Palba?

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
josefg
poručík
poručík
Příspěvky: 713
Registrován: 16/5/2009, 16:04

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od josefg »

V tomto případě nejde primárně o Mepu, ale o do očí bijící nespravedlnost aroganci a nebojím se toho slova i hloupost. Protože upozornit na "pochybný" zdroj je stejně jako boj s nespravedlností a hloupostí podle mne povinností každého opravdového chlapa. A kdybych si toho toho podivného videa uměl všimnout, upozornil bych na to sám ban neban, protože jsou věci mezi nebem a zemí kterých si cením mnohem víc než možnosti plkání na internetovém fóru, ať se jmenuje jak chce.
To je první věc, druhá BAN má palbu chránit ale před kým ji chrání tento? Když Lord požádal o finanční pomoc pro Palbu Mepu byl jeden z těch kteří jeho volání slyšeli a nešetřil. Jako ostatní přispěvatelé i on byl přesvědčen, že přispívá dobré věci. :lol:
Třetí, tahle záležitos je sama o sobě dost skandální a každý skandál poškozuje jméno instituce které se týká, pro Palbu to platí taky a přiznám se že ten skandálek který padá na hlavu modům jim i přeju.
Věc se má totiž tak, když přišli s novými přísnějšími pravidly, mohlo a mělo je napadnout, že se dřív či pozděj stane něco, co bude potřeba v tichosti a bez ztráty tváře uklidit. Všiml jsem si že to sice pochopil Skelet, ale řešení mělo být systémové a hlavně dřív.
Tak když uměli případ zamotat, určitě ho budou umět taky rozmotat, tak s chutí do toho a dobrou chuť :???:
Obrázek

read between lines, read between lies
pks
rotný
rotný
Příspěvky: 80
Registrován: 19/7/2014, 13:40
Bydliště: Zlín

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od pks »

Halladin píše:
Polarfox píše: Každopádně dám vám jeden podnět k zamyšlení. Každý ať si dá ruku na srdce a vnitřně si zodpoví, co by udělal v případě, že by to nebyl mepu ale někdo jiný. Nikdo by neudělal nic, protože ten někdo jiný je pro vás nula, kontraproduktivnost/nekontraproduktivnost. Nikdo by nehnul ani prstem. To co jste si "odhlasovali" (=vyřvali) není nic jiného než protekce.
protekce bývá ze známosti, za peníze nebo ze známosti.
Mepua neznám, nechodím s ním na pivo, a pokud si pamatuju, ani jsme si nikdy nepsali.
Peníze mi taky neposlal. :-)
Já bych řekl, že naše počínání protekce je.
Mepu nás denně uplácel svými příspěvky a nám vůbec nejde o Mepua, ale o uspokojení naší závislosti na jeho aktualitách.
Je zda také obava, že by tyto příspěvky zcela ustaly - protože pokud tomu Mepu dává několik hodin denně a teď nebude mít kde publikovat,
tak si buď najde jiný prostor a nebo si najde jinou zábavu - obojí je pro naši závislost komplikací.

Chápu také "starou gardu" palby, která řeší primárně historické záležitosti z minulosti a aktuality, které právě teď píšou dějiny jsou pro ně nezajímavé - mimo téma palby.
My "nuláci" (možná jen malá část) - tady jsme především kvůli Ukrajině a tomu, jak nás tento konflikt ovlivní do budoucna, chceme mít důvěryhodné informace o pozadí a být tak připraveni na případné další komplikace.
Současně je na palbě velmi cenné, že aktuální informace jsou komentovány lidmi, kteří o tom něco vědí.

Mepu možná trochu sympatizuje se separatisty, ale primárně odhaluje chování Ruska - tj. popírání všech akcí, ke kterým skutečně dochází.

Pokud by někdo zabanoval Polarfoxe, tak já bych si toho asi nevšiml a rozhodně bych nijak nereagoval - ale na druhou stranu by mi asi trochu chybělo jeho věčné "uzemňování" z nadšené ruské propagandy.
Jak jsem si dříve myslel, že Rusko našlo recept na krizi aktuálního systému (který směřuje k vyhynutí lidstva v zájmu zvýšení zisku), tak teď mám obavy, že v tom nadšení z nové cesty se zapomnělo dívat před kola a padá do jedné díry za druhou.
no0ne
Příspěvky: 8
Registrován: 3/11/2014, 22:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od no0ne »

a josefg bude oznacen za trolla, hadajiciho se burana, ktery se paktuje z tou nove prilezlou pakazi in 3...2...1...

Jinak ta licomernost s vycitanim avatara mepuovi po nove registraci s tvym soucasnym avatarem foxiku, ta je skvostna. Krasne videt jak dokazete zachovat vaznost funkce :-D a pak se to divi, ze to nema autoritu :mrgreen:
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od CAT »

Mepu: Sorry, ale zachoval ses jak ublížený děcko, Polara a jeho avatara plně podporuju...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Za mne k této kauze už jen dvě věci:
1) plně stojím za rozhodnutím Jarla o udělení BANu uživateli Mepu
2) s okamžitou platností přestávám moderovat vlákno Dění na Ukrajině. Upřímně je mi z Vás špatně.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
parmezano
7. Major
7. Major
Příspěvky: 553
Registrován: 17/3/2012, 16:17

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od parmezano »

- jakýkoliv příspěvek bez překladu citace bude vymazán a jeho autor bude na měsíc zabanován. (Pokud si někdo myslí, že cizojazyčná citace bude mít několik řádků a překlad odbude výcucem, tak je na omylu)
dal jsem si práci s článkem o válečném provozu na železnicích v roce 1866 (po technické stránce se předělává) její podstatnou součástí je tabulka , kde jsou uvedeny , destrukce provedené "Severní armádou" v němčině , já německy neumím , proto si myslím , že je lepší ji nechat tam v originále , než tam dávat nějaký zpackaný překlad
Obrázek
no0ne
Příspěvky: 8
Registrován: 3/11/2014, 22:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od no0ne »

CAT píše:Mepu: Sorry, ale zachoval ses jak ublížený děcko, Polara a jeho avatara plně podporuju...
LOL ty tu vykrikuj neco o paranoie :mrgreen:
mr_kosa
desátník
desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 24/6/2011, 20:15

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od mr_kosa »

Nemám tu síce žiadne zásluhy v podobe článkov a som len "no name" ale tiež stojím plne za moderátormi...kriklúni si tu stihli za pol roka zamknúť koľko...8? vlákien o Ukrajine...drakonické pravidlá idú len a len na vaše plecia. A myslím, že dospelý človek si dokáže pozrieť farbu trávy vo videu aj sám a to malo ísť - absolútne nič nikomu nepodsúvať a hodnotenie nechať na užívateľa...to mepu porušil aj keď mi je to ľúto pretože tam jediný odvádzal kvalitnú prácu.

A len tak na okraj, mepu tam dával veľa príspevkov, ktoré ukazovali na jednoznačné, vedomé zapojenie Ruska do konfliktu takže vlastne jeho príspevky hrali do kariet "prokijevským" keď už...to len na margo obvinení, že modi sú proti chudákom opolčencom spolčení...
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od CAT »

no0ne píše:
CAT píše:Mepu: Sorry, ale zachoval ses jak ublížený děcko, Polara a jeho avatara plně podporuju...
LOL ty tu vykrikuj neco o paranoie :mrgreen:
Ses si jistej ze vis co placas? Ja nic o paranoie nevykrikoval...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Parmezano, viz SZ
ObrázekObrázekObrázek
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Bax »

Mám tomu teda rozumět tak, že jakýkoliv příspěvek postnutý do toho vlákna je nepostižitelný, pokud ho tam nezaregistruje mod?

- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny

Hlavně, že na 1. stránce toho vlákna je diskuze a nic, příspěvek tam visí doteď :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Někde na 4. stránce dopis od Stejskala bojujícího na straně separatistů - bez linku, to sepsal kdo? Stejskal, nebo kdo?
Na straně 6 Alchymista označil nějaký příspěvek za fake - a dostal ban?
Na té samé stránce několik příspěvků bez udání zdroje. - dostali tito lidé také ban?

Dál už jsem se radši ani nedíval.
Někteří do vlákna třeba dali link, ale jen proto, aby měli pro své kázání alibi. 8-)
Mepu není troll a řekl to přímo jak to vidí. Kdyby to udělal jak mnoho dlaších, dal by link na normální událost a u něj by se objevilo "video nademnou je fake", nikdo by si tohoto jednání ani nepovšiml, protože takto je tam vsunuto docela hodně příspěvků.

Je to fraška.

mr_kosa
A len tak na okraj, mepu tam dával veľa príspevkov, ktoré ukazovali na jednoznačné, vedomé zapojenie Ruska do konfliktu takže vlastne jeho príspevky hrali do kariet "prokijevským" keď už...to len na margo obvinení, že modi sú proti chudákom opolčencom spolčení...
A právě proto se lidé staví za Mepua, který opravdu dává zprávy objektivně.
Modi zaměření proti lidem nejsou, ale Polarfox jednoznačně jo. To co předvádí je naprostá hysterie.
Včleňování lidí do různých skupin jako třeba Rudé gardy mě nepřijde jako normální.
Nebo: "Počkej až dojdu z práce, hned ti tvůj příspěvek zkopnu." To už tady bylo několikrát.


Podle mě hlasování není zmanipulované. Co si pamatuju, tak v anketě (která musela být opakována, protože nastal jekot on lidí, kteří fandili UA straně): Straníte více opolčencům, nebo Ukrajinské vládě hlasovalo taky přibližně 100 lidí a výsledek byl 75:25.
Takže tady není nějaký abnormální výkyv.
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od CAT »

Baxi sám seš histerka... A jestli Mepu dával vyvážený zpravodajství? Jakože dával? Co? I on dával zprávy jen z jedné strany, jen je uměl podat prostě líp než třeba Alchymista...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Bax »

CAT: Meleš z cesty. :D
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od CAT »

Bax píše:CAT: Meleš z cesty. :D
Silnej argument, muselo dát hodně práce něco takovýho vymyslet :wink:
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Pátrač »

A stačilo pánové, do večera to zamykám než si ochladíte hlavy a než se na to budeme moci podívat.

EDIT Pátrač: Vlákno zůstává nadále uzavřeno do dalšího rozhodnutí.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Společná jednotka AČR a Bundeswehru

Příspěvek od jarl »

Milda píše:Nevím proč zmizel můj nevinný příspěvek o tomto tématu! Chci vysvětlení proč!!
Ten příspěvek jsem spolu s dalšími přesunul do hospody, protože jsem usoudil, že porušuje pravidla veřejné Palby. V původním vlákně jsem to neoznámil, jednak proto, že jsem se nechtěl opakovat, a druhak proto, že do hospody máš přístup, tudíž víš, co se s tím příspěvkem stalo, takže nechápu tvůj údiv.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Společná jednotka AČR a Bundeswehru

Příspěvek od Milda »

Nic proti tobě nemám, páč tě ani neznám ale právo přesunovat ,,politické" příspěvky do hospody je krávovina nekonečná, tím tu diskuzi vlastně zku.víš. Co se tobě a tvým kolegům ,,cenzorům" dalo za právo je hrůza. Taky jsem si již dávno všimnul, co tu přestalo psát a chodit lidí, podařilo se vám z Palby udělat sterilní veb.
Chodím sem furt, kvůli pár lidem, jinak bych to tu asi zasekl. :( Lorde poradíš?
Obrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Společná jednotka AČR a Bundeswehru

Příspěvek od jarl »

Mildo, registrací na Palbě jsi odsouhlasil, že vedení Palby "má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné", takže se s tím laskavě smiř. Zítra tuhle debatu přesunu do koše, protože to nesouvisí s tématem a odvádí diskusi nežádoucím směrem.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Společná jednotka AČR a Bundeswehru

Příspěvek od Milda »

jj. To je neuvěřitelné, co si tu dovoluješ, to tu nikdy nebylo!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Společná jednotka AČR a Bundeswehru

Příspěvek od Franz Trubka »

Pridam se k Mildovi.Jarle,uvedom si,ze jsme normalni lide ,a ne uplni idioti.
Jsi moderator a ne zadny cenzor,zadam
Tvoje odvolani.
Franz Trubka
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“