Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, Palbáci i příležitostní čtenáři.
Konec nejistoty.

Obrázek

Dle šéfredaktora Nakladatelství BVD je jistý datum, kdy bude v tiskárnách hotova kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).
Tím datem je přelom května, června 2016. Přesněji mě jako "chlapské slovo šéfredaktor řekl, 30., 31. května 2016." A konečné slovo, - kdy bude kniha hotova, jak všichni na Palbě vědí - vždy dodržel.
Kniha, jejíž Anotace je zpracována na zadní straně knihy, viz obrázek, je složena z článků, které jsem od února 2011, do dubna 2015 dával na Palbu každé pondělí, mimo přestávek na studium podkladů.
Kniha má v - Úvodu - složitosti jednání o koalici Spojenců a pak přípravu na vylodění na Sicílii a do Itálie.

Pak ihned - Operaci OVERLORD - což byla největší vyloďovací operací, která se kdy v lidských dějinách udála. Rozměry OVERLORDu byly skutečně velkolepé, vždyť se v Normandii vyloděním z více jak 5 000 lodí a z více než 1 000 menších plavidel podporovaných 11 000 letadel všeho druhu, během 48 hodin, do západní Evropy dostalo 200 000 mužů, kteří měli bojem rozvrátit Hitlerův vychvalovaný Atlantický val. Atlantický val, ve kterém Němci dislokovali 60 divizí pod velením maršála von Rundstedta. Se všemi bitvami i s vysvětlením jak byla například "ošálena" německá PVO pobřeží v Normandii a Calais.
Operaci MARKET - GARDEN, největší a nejmohutnější výsadek z třetího prostoru - ze vzduchu. Je vysvětlen mýtus - "O naprosté katastrofě" - , když z více jak ze 2/3 se operace podařila leč taktického a strategického výsledku dosaženo nebylo. Což někteří považují za porážku v bitvě, i když operace nedovolila Němcům nasazení jednotek jinde... Naopak Němcům odčerpávala jednotky a techniku z jiných front, ale hlavně přímo ze záložní armády, odkud měly jít na hlavní fronty.
Je tam i vysvětlení Operace Bitva o Ardeny - Wacht am Rhein - Stráž na Rýně - poslední útočné vypětí Wehrmachtu a jednotek SS na Západě, které pak s porážkami na Východě zlomilo Třetí říši vaz. Vysvětlení mnoha mýtů o katastrofě Američanů ve válce, která pak i ve ztrátách lidí ukazuje, že jich bylo více na té německé straně.
A poté závěrečný akt - Do Německa 1945, ukazuje postup anglo-americko-francouzských vojsk po Ardenách až do 8. května 1945, do dne Vítězství Spojenců, včetně některých závěrečných aktů, jako Postupim a vzdání se Němců na vodě, na suchu i ve vzduchu.
Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část) - na 408

Obrázek

stránkách textu, map a fotografií zachycuje ve formátu jako předchozí dvě knihy, s tvrdými deskami na lesklém papíře události let 1944-1945 na západě.

Cena jež mě byla sdělena Nakladatelstvím BVD je stejná a s DPH činí 399,- Kč.

Stejně jako předchozí dvě knihy, tak i třetí kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část) - je také s účastí myšlenek, informací a faktů přetavených do celých statí od různých autorů - Palbáků ( viz i Použité podklady na konci knihy, kde jsou upoutávky a odkazy).

Kdo budete chtít, můžete si již knihu objednat zajetým a osvědčeným způsobem jako u předchozích dvou knih (včetně předchozích dvou knih):

Pokud si chceš skutečně závazně knihu - Pravda o západní frontě 1944 - 1945 (2. část) - objednat, máš tyto 3 možnosti:

1) Objednávky můžeš provádět pro dodání PPL – zaplacení přes konto (pro nás nejvýhodnější) – cena 479,- Kč ( 399,- Kč cena knihy + balné a dovezení PPL - 80,- Kč = 479,- Kč) - konto Ti sdělím při potvrzení závazné objednávky i s variabilním symbolem.
Ze Slovenska je to - cena knihy 14,90 Eura + 4,50 Eura poštovné a balné = 19,40 Eura - podrobnosti o zaslání v e-mailu. Prosím i o telefonní číslo - své Ti také sdělím.

2) Nebo na dobírku – cena 479,- Kč při dodání PPL (399,- Kč cena knihy + balné a dovezení PPL 80,- Kč = 479,- Kč). Prosím i o telefonní číslo - své Ti také sdělím.

3) Nebo si knihu můžeš objednat tak, že si ji vyzvedneš sám v Nakladatelství BVD s.r.o., Argentinská 286/38, Praha 7, 170 00 Holešovice – pak je cena 399,- Kč ( většinou pro lidi, kteří jsou z Prahy a okolí, nebo si tam chtějí dojet a mají na to čas).

Závaznou objednávku s adresou je třeba poslat na e-mail, aby byly knihy připraveny - tj. popsány věnováním a podepsány.
zaslat na e-mail:


michan.palba@seznam.cz


Uveď prosím tyto údaje:

Občanské - Jméno a příjmení - případná značka používaná na Palbě.

dále adresa kam chci knihu zaslat.

e - mail pro komunikaci a telefon - telefon je podmínkou při dodání na adresu.

Zda chceš Věnování s podpisem, nebo ne.

Pošli tedy prosím objednávku s adresou a variantou pro kterou ses rozhodl na uvedený e-mail.

Jsem s pozdravem - michan.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Věřte, že potěší, že již za několik málo hodin se přihlasí s objednávkami kolegové. Jeden z nich dokonce na - Pravda o západní frontě 1940-1943 (1. část), ale i na Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část). Tedy obě.
Dík.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Víte tohle je tak krásné, že bez jména (ochrana dat) sem dám celý další e-mail, který přišel po jedné odpoledne:

Dobrý den ještě jednou,
Prosím ještě jednu sadu Pravdy o západní frontě.
Celkem tedy:

Pravda o západní frontě 1940-1943 (1. část) - 2ks

Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část) - 2ks



Dodávka přes PPL, platba bude poslána dnes.

Ten čas snad mohu dát také:

Dnes 23. 5. 2016, 13:25:19

Komu: michan.palba@seznam.cz

No a následuje rozlišení co pro koho, jeden je otec - což zní takto:
Věnování prosím pro mého tátu......(jméno otce, dodržuji, že bez svolení nemám jmenovat). - jedna sada
(má od Vás již Východní frontu a byl z ní nadšený) druhý je: .......nadšenec do WWII

Věřte, že to potěšilo mé staré oči po 3/4 roku co jsem byl na telefon co se bude dít a nervy na pochodu...
Omlouvám se všem.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od Zemakt »

Věřte, že to potěšilo mé staré oči po 3/4 roku co jsem byl na telefon co se bude dít a nervy na pochodu...
Omlouvám se všem.
Není důvod se omlouvat, i nás to těší. Gratuluji Michane :up:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od Milda »

Petře, já si pro knihu dojedu po jejim vydání, počítám na začátku června. Můžeš mi tam napsat věnování? Já se v prodejně přihlásím. Moc díky, už se těším. Milda. :up: :D
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Díky pane kolego Zemakt za gratulaci.

Kolego Mildo díky za objednávku. Přes SZ Ti sdělím pod jakým číslem budeš mít v Nakladatelsrví BVD s.r.o. připravenou knihu - Pravda o západní frontě (2. část), v počátku června 2016, připravenou k převzetí oproti 399,- Kč. Pozor je to nová adresa: Nakladatelství BVD s. r. o. Argentinská 286/38, Praha 7. Holešovice, 170 00.

Ještě k té včerejší navýšené objednávce dvou knih Západ (1. část) a západ (2. část). Skutečně, jak pan kolega napsal, bylo ještě večer na kontě příslušných 1 904,- ( mou chybu, mělo být 1 916 - tedy 12,- Kč hradím já ze svého) Kč za všechny 4. knihy.
Již jsem mu sdělil, že děkuji, a že z jeho strany je vše splněno a "pomyslný míč" -starost o dodání knih je nyní na mé straně.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Zkušenost s Palbou.

Musím to říct. Nedá mě to, abych to alespoň takto v kladném slova smyslu "nepráskl", i s ochranou dat.

Tak objednávky již poslali i někteří dlouhodobí Palbáci, i čtenáři Palby, se zkušeností z předchozími knihami. Ti Palbáci jsou dokonce i píšící zde lidé, kterých si osobně vážím a ctím nejen jejich práci, ale u mnohých i spolupráci..
Skvělé a děkuji.
Navíc musím poděkovat ještě za to, že již také zaplatili přes konto, což jsem jim samozřejmě ihned oznámil, že jejich platby dorazily. Ihned je po dohovoru vždy předávám do Nakladatelství - oproti razítku a podpisu.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od RAYTHEON »

Ahoj Michane,

zastavím se pro celkem 4 ks, 1x pro mojí maličkost a 3x pro kolegy, jsou to pořád ti stejní, co od tebe mají vše - počínaje Východní frontou.

dík
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Ahoj kolego RAYTHEON.
No to víš, čtyři, to je velice pěkné, dík.
Jen jsem měl problémy nalézt minulé seznamy objednávek a v nich jména kolegů (není nad pořádek, že? Zvláště když jej dělá více než jeden člověk sám sobě...), a tak píši až teď.
Vše je již v pořádku, seznamy byly nalezeny.
Knihy budou připraveny dle tvých požadavků.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sawyerik
praporčík
praporčík
Příspěvky: 317
Registrován: 24/12/2006, 18:37
Bydliště: Ostrava

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od Sawyerik »

Já ji koupím. Dík Michane.
Obrázek

Spálené knihy osvítily svět.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Ahoj kolego Sawyerik, jak někde i píši - spřízněná duše - dík za objednávku.
Prosím Tě jak ji chceš, jako minule - na dobírku, nebo přes konto. Tvá adresa se asi nezměnila, či jsou jiné změny?
Mám samozřejmě Tvá data i s telefonem z minula, jen napiš na můj e-mail: michan.palba@seznam.cz
, že ji chceš a jak.
Já vše sepíši a pošlu to jako závaznou objednávku hned Tobě. Nakonec jsme se dohodli s kolegou Sawyerik přes SZ a přes telefon, který náhle fungoval a rozhovor byl velice příjemný. Objednávka byla potvrzena a bude vyřízena, jak bylo u nás zvykem.

V současné době všichni čekáme na to až pan šéfredaktor řekne, že knihy přivezli a řekl, že mě hned bude telefonovat.

Poslední telefon s ním říkal, že možná 2. až 3. června 2016 budou knihy. Asi je malé zdržení v tisku.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Věřte, že jsem jen nečekal, kdy pan šefredaktor zavolá.. To když bylo již 3. června mezi 10ti až 11ti hodinami dopoledne.
Volal jsem mu, dovolal se jen krátce. Šéfredaktor mi řekl, že mě špatně slyší, je ve vlaku a vrací se do Prahy. Zavolá mě odpoledne. A skutečně, právě jsem položil telefon.
Co jsem se dozvěděl?
Byl v tiskárně, neboť přišly na knihu - Pravda o západní frontě 2. část 1944-1945 další objednávky od odběratelů (největší je Euromedia). Je o ní zvýšený zájem, který se ještě na poslední chvíli zvětšil oproti zadání knihy do tisku. A tak se musí ještě vytisknout další knihy. A je to víc o celou pětinu, což jsou stovky. To byla poměrně dobrá zpráva.
O trochu horší je, že celkově se v tiskárně knihy zdrží!! Přesný termín raději nechtěl říci. Mě řekl - "napište, že se zdrží v tiskárně o týden"!
Prosím proto všechny, aby ještě vydrželi se mnou ten týden.
Děkuji všem za trpělivost (já už jsem fakt dost netrpělivý, ale nyní již snad ten týden vydržím, když předtím jsem musel vydržet víc.).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,
před 5ti minutami jsem domluvil telefonicky s šéfredaktorem a techničkou Nakladatelství BVD.
Bylo mě stvrzeno, že rozšířené vydání bude dokončeno v tiskárně do konce tohoto týdne.
Knihy do Nakladatelství budou dodány v pondělí dne 20. června.
Až budou knihy v pondělí v Nakladatelství, zavolají mě a já se dostavím na domluvu, kdy bude technicky provedeno podepsání, zabalení a odeslání na adresy, které jste poskytli. A že jsou knihy připraveny.

Čímž znovu moc a moc prosím vydržme do pondělí 20. června.

Až budu v pondělí seznámen se všemi technickými řešeními ("technikáliemi" - strašné slovo ode mne) - volnou místností pro podpis knih, jejich zabalení a odeslání - neprodleně je zde oznámím stejně, jak individuelně každému buď na SZ, nebo na poskytnutý e-mail.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Tak nyní už vše konečně klaplo.
V půl dvanácté volala pracovnice BVD, že jsou knihy u nich.
Ale mě fakt už zešedivěl i zbytek vlasů a vousů.
Zestárl jsem o 5 let.

Protože nebyla místnost a nebyly ještě sehnány knihy Západ 1, vznikla dohoda, že se knihy - Západ 1 do konce týdne přívezou.
Takže by se v pátek podepisovalo a balilo a v pondělí by knihy byly odeslány těm, kteří si je objednali a řádně zaplatili, stejně jako těm co je mají na dobírku a jeden kolega jí bude mít příští týden připravenou k vyzvednutí oproti 399,- Kč.
Knihy jsou hezké, jsou stejně hezké jako Východ 1, Západ 1. V této knize Západ 2 je více textu (408 stran).
Kdo bude mít ještě zájem o knihu s věnováním a podpisem může objednávku poslat známým způsobem na: michan.palba@seznam.cz
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,
situace s knihami se dnes velice zrychlila. Podařilo se mi zajistit knihy Západ 1 (chyběly pro objednávku těch co si objednali obě). Právě se vracím z BVD, kde jsem popsal a podepsal všechny objednané knihy a když jsem odcházel zbývalo ještě pár knih jen zabalit (balilo se průběžně po popsání a podepsání).

Knihy jsou tedy na zítřek připraveny pro PPL k odeslání na místo určení.
Byl jsem informován, že tam kde v místě funguje v sobotu PPL, budou knihy dodány již v sobotu a ostatní v pondělí.


Taktéž jsou připraveny knihy na odeslání na dobírku a stejně tak ty k vyzvednutí osobně.

Konečně.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

A tak dnes otevřu SZ a od zasloužilého Palbáka se mě objeví takto nádherná recenze ještě ze soboty:

Odesláno: sob 25 čer, 2016 11:18
Od: .......
Komu: michan
Ahoj,

sekam ti tak nějak za barákem zahradu a nejednou dodávka od PP-elka. Týpek mi vrazil do ruky knihu a zmizel. Tomu se říká slovo chlapa . Kniha je v pořádku, rovněž si drží vysoký standart tisku dílů předešlých. Ještě jednou díky a jsem s pozdravem.

....

Díky kolego za zprávu pak říkám Já.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Zprávy o knize Západ 2. Zde je ještě něco o další knize, která dorazila v sobotu. E-mail dorazil až dnes ráno.

Dnes 27. 6. 2016, 7:34:19
Komu: michan.palba@seznam.cz
g
Dobrý den,
Kniha přišla v pořádku v sobotu 25.6.
Za věnování děkuji.

A tenhle e-mail dorazil nyní po 10. hodině dnes.

Re: Pravda o západní frontě 2
Dnes 27. 6. 2016, 10:13:40
Komu: michan.palba@seznam.cz
g
Dobrý den pane .....michane,
Knihy v pořádku dorazily.

Děkujeme


Zde se jednalo o 2 ks Západ 1 a 2 ks Západ 2.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Komu došla Západ 2, 1 a další.

Dnes jsem dostal v Nakladatelství Bondy zpět knihy, které jsem vložil, aby mohly být rychle odbaveny objednané knihy, na které jsme všichni čekali.

Při té příležitosti jsem se zeptal jak knihy dorazily k zákazníkům, lidem, kolegyním a kolegům, kteří si je objednali. Z několika desítek - třech desítek - jen ke dvěma kolegům ještě Západ 2 nedorazil.

Ale.

Po telefonickém rozhovoru s jedním dlouhodobě zde na Palbě působícím kolegou jsem se dověděl, že si je na adrese, kterou uvedl pro PPL vyzvedne buď zítra, nebo nejpozději do konce týdne. Tak zní jeho dohoda s PPL...

Trochu neobvyklejší byl druhý, dlouhodobý kolega, který si knihu objednal přes SZ. Ten nevěděl nač se jej v telefonu vůbec ptám.
Já mu veškeré informace a pokyny, kdy a kde si má vyzvednout knihu, psal normálně do SZ, přesně tam kam a jak provedl objednávku.

Zkrátím to. Kolega měl BAN a tak nemohl na Palbu. Telefonicky jsme tedy provedli přeobjednání na dobírku, místo vyzvednout.
A tak knihu přes PPL dostane zabalenou zítra na dobírku a bude...


gg

Ještě tedy jedno doručení, které přišlo včera:

Včera 27. 6. 2016, 17:23:25
Komu: michan.palba@seznam.cz
g
Ahoj Michane,
knihy v pořádku dorazily, jsou vážně parádní! Děkuji moc.

Zde se také jednalo o více knih.

I já všem moc děkuji a otevírám místo pro další objednávky, třeba za vysvědčení či na prázdniny.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od Lord »

Michanovy knihy – předchozí dvě – Východ x Západ – všechno v knihkupectvích vyprodáno. Nevím sice kolik bylo vydáno výtisků, ale i tak myslím, že musel být veliký zájem.
Zatím poslední kniha má hodně informací … relativně krátké období bojů spojenců na Západě, ne toliko titánské boje jako na východní frontě, ale za to vše podrobně popsáno :) !
Nemusíte kupovat spoustu jiných knih, stačí tato a budete velikými odborníky a znalci, když si jí pečlivě přečtěte. Písmo je drobnější, knížka poměrně tlustá, takže se vše nějak muselo vejít, aby vycházelo dobře i ekonomicky.
Myslím, že budete v češtině hledat těžko nějakou obdobu. Ano, Michan vycházel z různých zdrojů, nemusíte kupovat deset jiných knih, stačí vám tato jedna pro dané válečné období, a dozvíte se o různých oblastech bojů. V podstatě víceméně o všech, skoro o kdejaké spojenecké šarvátce s Němci.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Kniha - Pravda o západní frontě 1944-1945 (2. část).

Příspěvek od michan »

Zde ještě trochu smutně začínající předávání knihy Západ 2 od PPL pro dlouhodobého Palbáka, kolegu. Začátek e-mailu je trochu víc než nešťastný, ale dle jeho osobní diagnózy bude mít šťastné pokračování.
Přeji mu zároveň brzké a úplné uzdravení.

Re: Kniha Západ 2.

Včera 28. 6. 2016, 19:42:11

Komu: michan.palba@seznam.cz
g
Příteli, knihu mám od včerejška v práci. Děkuji. Protože jsem dnes utrpěl autonehodu (neřídil jsem) a ležím doma se zašitýma nohama, bradou, četnými modráky a zlomeným ramenem, budu mít na četbu spousty času. Přivezou mi ji. To už je zařízené. To je život. ..... alias Sawyerik.


Lorde díky za recenzi.
K otázce kolik knih bylo v které Východ 1, Západ 1 a Západ 2., vytištěno? Zde musím říci nevím, neboť vše je vždy rozhodnutí Nakladatelství, ale asi vždy víc než tisíc ( ve Východ 1 se hovořilo o víc než 1 500).
Skutečností je, že Východ 1. se již takřka nesežene a Západ 1, je jich možno pro Palbáky sehnat jen velice málo, spíše kusy než desítku, či pár desítek...
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“