Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Akce BVD s.r.o. pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940-1943.

Obrázek

Vážení kolegové Palbáci, čtenáři Palby a náhodní čtenáři Palby zbystřete, odpočiňte při zastavení palby na Ukrajině, odpočiňte i od všedních starostí.
Je zde mimořádná nabídka - Předvánočního dárku knihy, dárku Vašemu militantnímu kolegovi, či kolegyni.


Oč jde?
Připletl jsem se během porady v Nakladatelství BVD, fakt úplně náhodou, neboť jsme před tím probírali, (při průběžné konzultaci 1 x za 3 měsíce) další možnosti Třetí knihy z článků na Palbě ( nadějná debata). Slovo dalo slovu a já se dozvěděl, z dalších debat, z dalšího programu redakce, že probíhá dotisk i mé knihy vzniklé z článků na Palbě provedené společně s některými kolegy, autory z Palby - Pravda o západní frontě 1940-1943, viz zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=87&t=6058
a zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=87&t=6058&start=20
Je tam i Anotace o čem kniha je. Na listu 2 jsou dojmy z knihy.

Chvíli jsem napjatě poslouchal a nevměšoval se - Je to zakázáno a musíte čekat na technickou přestávku.
A pak přece jenom má chvíle přišla, - ještě jsem neřekl, že byli všichni do té doby s výsledky hospodaření a prodeje knih poměrně více než spokojeni, což plynulo jak z debaty, tak z bodu schůzky debaty - Dotisky.
Nejprve trochu nesměle, ale s každou větou odvážněji jsem se zeptal zda by nešel pro Palbu udělat dárek. Chvíli nevěřícně zírali - takové dárky se dávají až později -, ale pak řekli na mé argumenty, z nichž část uvádím níže - Ano.

Zde je Dohoda BVD s.r.o se mnou, je o Akční ceně a je limitována obdobím objednání od 1. října do 31. prosince 2014.

Druhá kniha vzniklá z článků na Palbě - Pravda o západní frontě 1940 - 1943 bude mít mimořádnou nabídku - od 1. 10 do 31. 12 2014.
Jakou?
Nakladatelství BVD dělá dotisk - (autor se až později dozvídá kolik knih se dotiskuje, je to obchodní tajemství Nakladatelství a je na něm kdy je sdělí autorovi) a tak mimořádně pro Vás volí slevu.

V rámci předvánočního nákupu, který se vytisknutím v březnu, dubnu 2014 nepovedl, ale i v předchozích letech - , u První knihy vzniklé z článků na Palbě - Pravda o východní frontě 1941 - 1944 ( vytištěna také nešťastně duben 2010 - prvoautor) mě Nakladatelství BVD řeklo , že mohu a jako předvánoční mě nabídlo, že já mohu knihu - Pravda o západní frontě 1940-1943 - nabídnout Palbákům jako dárek místo za 399,- za akční cenu 299,- Kč + stejné poštovné a balné 80,- Kč.

Tak to oznamuji abyste o tom věděli.

Cena 299,- místo stále platící ceně 399,- platí pro všechny Palbáky i ne Palbáky a čtenáře Palby i náhodné čtenáře - s mým věnováním i bez věnování. Jen však od 1. 10 do 31. 12. a je to limitováno napsaným datem. Kdo si knihu objedná v uvedeném termínu bude jí mít za 299,- V prodejnách Euromedii však nadále zůstává za knihu cena původní i v uvedené době od 1. 10. do 31. 12., tedy za 399,- Kč. Je to prostě dárek pro Palbáky a její čtenáře.
Předvánoční dárek i pro kamarády a kamarádky militantně laděné.

A tak v daném datu od 1. 10. platí pro objednávku:

Připomínám, že na e-mailu:
michan.palba@seznam.cz
je si možno objednat knihu - Pravda o západní frontě 1940-1943.

Objednat si ji možno - s věnováním, či bez:

- platba přes konto a dodat přes PPL na adresu: - Cena 299 + 80 = 379,- Kč

- na dobírku, přiveze PPL, oproti penězům předá na adrese: - Cena 299 + 80 = 379,- Kč

- vyzvednout oproti penězům v BVD, adresu vyzvednutí dodám při objednávce. Cena při převzetí knihy v BVD je 299,- Kč.


U prvých dvou způsobů je vždy nutný telefon, aby dispečer PPL mohl objednatele zastihnout pro předání. Při třetím způsobu, po objednání na mém e-mailu Vám napíši telefon pracovnice BVD, se kterou si objednatel dá schůzku(většinou dopoledne v pracovní době).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od Pegeucko »

Zdar michane.
Známému jsem ukázal ten můj autorský výtisk co mám od tebe a má o koupi knihy zájem. Tak se mnou počítej.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Zdravím Pegeucko,
je dost, že se od - "Těžké je dnes živit rodinu, dá to fachu" - urveš a objevíš se zde na Palbě.
Jasan - jednu knihu zařizuju pro Tvého známého.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od kacermiroslav »

Ahoj Michane. Také mám zájem o jeden výtisk pro sebe. Samozřejmě včetně věnování:-) Adresu atd. dám přes SZ. Díky M.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Ahoj píšící kolego Kacermiroslav,
dík za zájem. Myslím si, že mám ještě z objednávky knihy Východ Tvou adresu. Napíši Ti do SZ zda je správně a poprosím jen o telefon pro zasílací službu PPL a budeme mít objednávku. Předpokládám, že knihu Západ budeš chtít jako Východ. Ale to vše v SZ.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Jak jsi pane kolego Kacermiroslav v SZ schválil - udělám. "D"
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Poměrně hezké,
je 2. října měsíce mého narození - rok je strašný 1948 a já mám 4 objednávky, 2 pro kamarády a 2 pro kolegy osobně - díky.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Vážení kolegové, kteří jste si již knihy objednali. Díky také panu kolegovi kacermiroslav a panu kolegovi Pátráč. Ještě jednou děkuji i všem kolegům a čtenářům Palby za objednávky.
Já jsem odhadoval popisování věnování a balení na dnešek, tedy čtvrtek 9. 10.
Bohužel, z technických důvodů Nakladatelství se termín přesouvá na první dny příštího týdne.
Já se přesný den popsání dozvím dnes či max. zítra.
Omlouvám se - až budu vědět přesný termín ozvu se a všem jej oznámím nejen zde, ale i do e-mailu a pánům kolegům Kacermiroslav a Pátrač do SZ.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Víte jsme jen lidé a tak nás i někdy ovládne emoce.
Mě se tak stalo včera, kdy přišla tahle objednávka:

1x Pravda o západní frontě 1940-1943
1x Pravda o východní frontě 1941-1944

, nevypisuji všechny náležitosti.
U té objednávky bylo vše, dokonce i telefon a že si knihy vyzvedne kolega osobně v Nakladatelství. Při mé radosti, že se jedná o obě knihy jsem hned začal psát objednávku. Pak jsem si však všiml, ale to již jsem psal, že se tedy jedná o závaznou objednávku pod číslem... , že nikde nevidím zda chce obě knihy s věnováním či bez.
Nic takového jsem prostě nenacházel. Rozepsaný e-mail s poděkováním a přijmutím objednávky. Jak z toho?
Docvaklo mě, že je tam telefon na pana kolegu. Řekl jsem si běžně to neděláš, je to mimořádně, jako celá objednávka - zavolej!
Udělal jsem moc dobře. Pan kolega byl neobyčejně vstřícný a skvělý člověk, který nejen, že vše vysvětlil , cituji pana kolegu:

"Chci ty knihy bez věnování, neboť jsem svým dětem poradil co budu chtít k Vánocům"

Mě bylo moc hezky( také jsem takto radil někdy svým dětem, když byly menší, a mám spousta militárních knih právě přes děti, Vánoce a jejich pocit udělat mě radost, když já dělal občas jim. Mám tak od dětí - Němečka a jeho Letadla 2,3, 4 a 5, Piekalkieviczovi - Tanková, Letecká a Námořní válka a další.) a kolega potom ještě pokračoval, ptal se kolikátá je to kniha. Ptal se budou-li další. Říkal, že zde na Palbě rád čte články. Jak jsem věděl odpovídal jsem. A i další věty byly moc hezké.
Nedivte se mé emotivní náladě.
Byl to opět jeden z nejkrásnějších telefonů, které jsem nejméně v posledním půlroce, ale možná za ještě delší dobu měl.

Moc a moc Ti děkuji pane kolego - civilní křestní jméno jako já - Petr - a na Palbě pan kolega - Samuraj.
Moc a moc děkuji za objednávku a stejně tak moc a moc děkuji za krásné popovídání v telefonu.

Pro emoce jsem zapomenul říci, že čas a den, kdy se budou objednávky vyřizovat se dozvím asi do úterý, středy, příští týden - stále z technických důvodů Nakladatelství. Budu-li to vědět dřív všem to oznámím.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Vážení kolegové,
kteří jste si objednali knihy.
Konečně vím, že technické závady v BVD pominuly a já mohu tedy oznámit - " Konečně to klaplo".

V pátek 17. října od 9,00 jdu do BVD s. r. o. připravovat knihy pro odeslání všem kolegům, kteří si je objednali.
Pracovnice BVD mě ujistila, že když je do 11,00 hodin připravíme, popíšeme a zabalíme, že je Donášková služba PPL bude od 12,00 dodávat dle adres všem. Zároveň tím i oznamuji, že kdo si je objednal tak, že si je vyzvedne přímo v BVD, bude je mít připraveny již tedy v pátek po 11,00.


Všem kdo si je objednali to píši i do e-mailu.

A na e-mailu: michan.palba@seznam.cz
jsme znovu, dle popsaných pravidel, připraveni přijímat další objednávky na knihu - Pravda o západní frontě 1940-1943.

Odpovídám ještě na dotaz - Přijímáme i objednávky na knihu - Pravda o východní frontě 1941 -1944.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Urychleně, jak jsem slíbil, oznamuji kolegům, kteří si knihy - Pravda o západní frontě 1940-1943 objednali za akční cenu 299,- Kč tak, že si je vyzvednou osobně v Nakladatelství BVD, že je mají od těchto chvil už připravené k vyzvednutím se vším všudy.

Ostatním, kteří si je objednali přes Donáškovou službu PPL, oznamuji, že jsou také již náležitě připraveny a na 99% odejdou po 12,00 dnes za svými objednateli. Mohou tedy již odpoledne očekávat telefon dispečera PPL, kdy a kde Vás kniha dostihne.
O tom kdy, a že se kniha již vydala na cestu přes PPL, budu pány kolegy informovat.

Mohu-li poprosit pány kolegy, napište sem prosím na Palbu skutečnost, kdy k Vám knihy dorazily, ať máme přehled o rychlosti PPL.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

A je to tady.

Datum a čas příchodu tohoto e-mailu je : 17. 10. 2014 12:46
Cituji z e-mailu Nakladatelství BVD, jen jsem vytečkoval jména:.

"Dobrý den, pane Mi....,,,,

služba PPL právě odvezla dnešní zásilku knih.
Doručeny adresátům budou během pondělí.

Pánové K..... a K........ si už publikace vyzvedli. :)

Ještě k informaci o této knize - můžete sdělit
pro vaše navštěvníky webu info přibližně tohoto znění:

Vzhledem ke zvýšenému zájmu (nebo poptávce) o publikaci
v nastávajícím předvánočním období a v rámci právě
probíhající slevy Vás, vážení přátelé (nebo jak je oslovujete),
prosím o včasné objednávky, abychom mohli všem zájemcům
vyhovět v co nejkratším čase. Později by se mohlo stát,
že objednávky nebudou z technických důvodů vyřízeny včas.

Děkuji za pochopení.



Zdraví D. K........."


Já jen ještě dodám, že z dobře informovaných kruhů mě bylo řečeno, že o knihu vzrostl zájem a že se postupně rozprodávala a bylo i obtížné zajistit pro nás knihy pro akční cenu 299,- Kč.
To jsem se dozvěděl až v tyto dny. V tom tónu je i onen horní e-mail.
Ta nabídka bude totiž omezena i počtem kusů, které jsou pro Palbu zajištěny - ještě ale nějaké jsou právě z dotisku - kolik to vážně nevím.

A zde je ten nejprvnější e-mail s časem 13:46, od jednoho z těch co si již knihu vyzvedli:

"Zdravím,

dík za info, shodou okolností jsem byl právě v Turkově když přisel mail tak jsem si knihu hned vyzvedl.



Přeji hodně energie do dalšího psaní.

K......"

Tedy jeden z těch dvou "K", kteří si jako první knihu vyzvedli...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Již včera večer mě čekal doma e-mail s časem 20. 10. 2014 20:35:57 :

Dobrý večer,

dnes dorazila knížka od Vás a při zběžném prolistováni a zkušebním čtení to vypadá velice slibně.Těším se na "další" :-)

hezký večer přeje K.... M.........

Dík za zprávu pane kolego.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od kacermiroslav »

Rovněž můžu potvrdit, že jsem dnes obdržel knížku a již si v ní aspoň zatím jen listuji:-) Díky Michane
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Vážený pane kolego Kacermiroslav dík za zprávu, kterou budu BVD tlumočit. Zde se zdá, že to bylo asi o den déle než bylo očekáváno - očekávalo se nejpozději odpoledne v pondělí..
Oni i já si ověřujeme čas - Jak dlouho to trvá od odebrání v BVD do doručení objednateli?

Jinak ať se Ti daří nejméně jako doteď, nebo ještě lépe a dík za skvělé články zde na Palbě.

Zatím chybí snad poslední vyjádření kdy kniha dorazila.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od Pátrač »

Kniha mi došla naprosto v pořádku v pátek 17.října, doručeno rychlou přepravní službou. Jsem spokojený, ani jsem ji nevybalil a dám si ji pod stromeček. Jen mě mrzí, že si ji nepřečte tatík. Východní fronta ho vysloveně nadchla.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Díky pane kolego Pátrači, Tvá slova odborníka vyloženě potěší a věřím, že Západem zklamán nebudeš. Sám zde tvoříš skvěle a budeš vždy - Písmák - což vždy značilo úroveň a bylo bráno vysloveně kladně( škoda taťky a je hezké, že na něho vzpomeneš). Máš skvělé věci a za Izrael a věci z dávnověku, jakož i poznatky o čsla, ale i další témata, vyloženě děkuji. Vždy jsem si u Tvých článků doplňoval vzdělání a nebo nejméně připomínal co mě "starci" začíná vypadávat z paměti pod zaměřením na momentální tématiku.

Již od rána mám zprávy od 100 % objednatelů. Knihy, knihu, obdrželo, nebo si vyzvedlo osobně 100% objednatelů, náhodných čtenářů Palby, příležitostných Palbáků i "pravověrných" - čti stálých Palbáků.

Nadále lze objednávat knihu za akční cenu 299,- Kč jako dárek, či pro sebe - za pravidel výše uvedených.

Můj e-mail je: michan.palba@seznam.cz

Další nejbližší podepisování a vybavování knih je pro všechny plánováno v BVD asi na konec prvního týdne v listopadu.
Tento týden jsou již 2 objednávky pro militantní kolegy s věnováním od autora a 1, že si napíše věnování sám čtenář Palby pro svého kolegu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Vážení kolegové, náhodní čtenáři , pasivní i aktivní Palbáci, v konci týdne a v sobotu mě zaujali 2 objednávky a já se s nimi musím podělit alespoň částečně.

Nejprve to byl dlouholetý kolega, člověk, jehož si pro uvážlivé postoje na Palbě vážím, který měl již knihu Východ a nyní si objednal i Západ. Objednal jí s věnováním a podpisem, platbou přes konto a dodáním přes PPL. Byl jsem rád, neboť Náš, Můj, kolega T.... je opět ve formě a zdráv.

Druhá objednávka byla zajímavá lidskostí přístupu pana Ing, který měl již také knihu Východ. Lidskost a přívětivá slova na webu nebývají, jak jsme se v e-mailu oba shodli, úplně běžnou záležitostí.
Já jsem to vyjádřil, v odpovědi, ve které přijímám jeho objednávku, s věnováním a podpisem autora, na dobírku a dodání přes PPL, slovy -

" Vážený kolego Ing M..... V...., na Palbě - C....,
děkuji Ti za hezká slova, kterých není v dnešní době zas až tolik."

Ale to nebylo v té objednávce vše, objednávka se v čase zvětšila, a pan kolega odpověděl:

Ještě jednou moc zdravím P... a mám ještě jednu prosbu, rád bych výše
jmenovanou knihu koupil kamarádovi,
který se aktivně zajímá o válečnou historii, takže když by bylo možné a
nedělalo Ti to problém, prosím 2x :).
Věnování by v tomto případě bylo MUDr. M.... R........
Děkuji Ti moc"

a pak následovala v P. S. skutečně krásná a nevšední slova, kterých nemá internet zas až tak tolik, a mě, všichni asi pochopíte, ta slova moc a moc do budoucna povzbudila:

"Opět jsi mne přesvědčil o tom, že čím větší borec, tím skromnější a
vlídnější. Ještě že máme i u nás takové lidi.
Jsem moc rád, že čtu Tvé články a knihy a jsem vděčný, že jsem
měl možnost poznat Tě skoro osobně :).

Jo a navíc jsme si telefonicky moc hezky pohovořili a vyjasnili detaily.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od RAYTHEON »

Michane, knížku jsem ukázal v práci a je o ní zájem, podrobnosti v mailu.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu - Pravda o západní frontě 1940,43

Příspěvek od michan »

Dík pane kolego RAYTHEON,
objednávku, dle dohovoru vyřídím určitě již příští týden.

Včera mě šéf BVD potvrdil, že se bude vyřizovat "druhá vlna" objednávek skutečně už v pátek příští týden.

Dál oznamuji, že všechny objednané knihy Západ, s věnováním a podpisem, které byly s platbou přes konto - , že peníze již také dorazily a hned jsem o tom odepsal přes e-mail.
Do pátka příštího týdne( pro druhou vlnu objednávek) lze dle sepsaných pravidel dále ještě objednávat na e-mail : michan.palba@seznam.cz.

Platí to jako dárek i pro konkrétní osobu, a to s věnováním a podpisem autora i bez. Pro náhodné čtenáře Palby, Palbáky i čtenáře Palby.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“