Co kupujete za časopisy?

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

L+K a někdy CHIP
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

Pokazde kdyz jsem doma tak si nakoupim Streleckou Revue(predtim i strel. magazin), obe ATM a taky L+K.
Uz delsi dobu se pokousim o dobirku ale mimo CR a SR je to rekneme, trochu problematictejsi.
Obcas jsem si doma koupil i zbrane a naboje ale ty jen kvuli grafice. Jinak nad stupiditou nekterych autoru tohoto casopisu se mi toci hlava.
Uživatelský avatar
komisař
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 403
Registrován: 10/10/2008, 14:59
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od komisař »

Přesunul jsem příspěvek z "časopisu ATM", neboť se mi zdá, že patří spíše sem. Kdyžtak ten původní vymažte.

Kdo je ze severu republiky a má to blízko do Polska, tomu doporučuji kupovat vojenský časopis - obdoba našeho ATM : Nowa technika wojskowa. mám pár ročníků, ale můj dodavatel už do Česka nejezdí.

Oproti ATM je tam více o námořní technice a mám ověřeno, že články, které jsou tam uvedeny, se často obměněné objeví následně v ATM !!
Obrázek
Uživatelský avatar
rabo
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 2134
Registrován: 16/1/2007, 11:52

Příspěvek od rabo »

Dlho som ten časopis ignoroval. Dôvodom bola Poľština. Vďaka redboy-ovmu odporúčaniu som doňho kukol a.... natoľko som si ho obľúbil, že som si zadovážil všetky čísla od roku 92. Je perfektný.
ATM je bohužiaľ tak o triedu a niekedy aj viac, nižšie. To, že sú tam obdobné články / samozrejme dlhšie / ako v atome, je občas spôsobené rovnakým autorom.
Od magnumu X by som dal do pozornosti aj "Poligon" / síce sa už nevenuje moderným obrnencom, ako v minulosti, ale stále je to nadštandard / a Morze, Statki i Okręty celý venovaný námorníctvu
matjka
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 222
Registrován: 21/1/2009, 21:58

Příspěvek od matjka »

já občas ...fakta a svědectví a taky encyklopedii 2 světové války..:)
platon : Jen mrtví viděli konec války
Uživatelský avatar
kaprinec
Příspěvky: 6
Registrován: 1/1/2008, 13:57

Příspěvek od kaprinec »

Dobrá je History revue,Živá historie,Fakta a svědectví a docela se dá i hodně známá Epocha. Kdysi jsem kupoval i Přísně tajné ale některé zpracování článků bylo podivné. Hlavně z pera Moulise,Brože nebo Cílka.
matjka
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 222
Registrován: 21/1/2009, 21:58

Příspěvek od matjka »

Fakta a svědectví + epocha speciál + bojová vozidla (tanky)
platon : Jen mrtví viděli konec války
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Příspěvek od M1A2 Abrams »

Ja kupuji Military revue - zejmena nejnovejsi cislo je obzvlaste vypecene.
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kupujete za časopisy?

Příspěvek od Destroyman »

Nějak divně se to sešlo všechno najednou a jarní čísla časopisů Válka revue, Military revue a Vojska budou doslova zamořena mými pokusy o články. Témata a jejich zpracování se samozřejmě nesou v mém běžném a standartním stylu, takže asi není nutno představovat blíže. Nespokojeným čtenářům tímto dávám na vědomí, že nadávat mi můžou zde. Peníze samozřejmě nevracím, pro ně jsem to koneckonců psal.
さようなら。
Uživatelský avatar
komisař
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 403
Registrován: 10/10/2008, 14:59
Bydliště: Český Krumlov

Re: Co kupujete za časopisy?

Příspěvek od komisař »

Já odebírám už jen ATM, ostatní vojenské časopisy si pravidelně čtu v čítárně Krajské vědecké knihovny a můžu si i vytisknout, co mě zajímá, 2,- Kč jednotně A4 i A3. Nejenže ušetřím spoustu peněz, ale mám jistotu, že nic nepřehlédnu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Co kupujete za časopisy?

Příspěvek od Stuka »

Předplácela jsem 21. století , teď už ho jenom občas koupím. Potom jsem měla předplaceno Geo , taky už nemám. Jednou za dlouhou dobu koupím některý z těch časopisů a občas to prostřídám s National Geographic, Quark, History revue. Podle obsahu ( a jestli stihnu ve stoje u stojanu v knihkupectví přečíst všechno nebo ne - to byl vtip :D ).
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kupujete za časopisy?

Příspěvek od Destroyman »

Tak už to začíná. Kdo si chce přečíst můj článek o sovětské ponorce S-56, ať si splaší poslední číslo časopisu Vojska. Kuriózní konec japonské ponorky I-1 zase vyšel v březnovém čísle časopisu Válka revue.
さようなら。
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Co kupujete za časopisy?

Příspěvek od Stuka »

Pošli mi ho zadara jako SZ. :D
ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“