První kniha vzniklá díky Palba.cz

Moderátor: jarl

Odpovědět
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: První kniha vzniklá díky Palba.cz

Příspěvek od RAYTHEON »

Velikánská gratulace! Je to obrovský úspěch, který bude třeba řádně oslavit. Vím dobře, kolik vlastního sádla jsi do svých knížek investoval, mám totiž, jako editor jedné regionální publikace, jistý přehled o tom, co je v tom za dřinu.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: První kniha vzniklá díky Palba.cz

Příspěvek od michan »

Pane kolego RAYETHEON dík za ocenění. Vím, že víš.
Tak trochu jsem smlouvu také oslavil a pak šup odpočívat pár dní.
A poté ještě oznámit trochu novinu o smlouvě známým a přátelům.

A nyní již konečně relax alespoň do prosince.
Poté nejprve seznámení s potřebami redakce a pak již delší relax. Nejméně pár týdnů. Možná, že již proložených sháněním historické literátury....
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: První kniha vzniklá díky Palba.cz

Příspěvek od michan »

Dlužím pak nejen panu kolegu Zemaktovi, ale i dalším kolegyním a kolegům, kteří mě kontaktovali, již vyslovené - Jak budou pokračovat práce na Pravda o východní frontě 1944 - 1945?

V současné době se všude pracuje na Vánočních trzích. I z těchto důvodů, dle vyjádření šéfredaktora BVD, se na knize začne po Vánocích,
Koncem ledna 2018 bude tzv."Zlom" - zlomení knihy z elektronické podoby do podoby knihy připravující se na tisk.... Budou následovat tzv. "Korektury" - čtení, opravy a úpravy do konečné podoby (většinou trvaly 6 týdnů až dva měsíce).
Mohu tedy odhadovat, pokud do toho nic nepřijde a jak se zatím situace jeví - konec března, duben 2018 by kniha Východ 2 mohla být hotová. Toť hrubý odhad.

Pokud by to byl skutečně konec března, duben 2018, jednalo by se o nejrychlejší zpracování knih, jaké jsem zažil.
Běžnější bylo, že se na knize do tisku pracovalo až 7 - 8 měsíců. Nyní hovoří vlastně pan šefredaktor o, přibližně, - do 3 až 4 měsíců, což je pro mne nejen čest, ale i úžas.

Samozřejmě, pokud se nestane něco mimořádného....
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“