Heydrichuv hrob

Politici, přestavitelé, vedoucí organizací.
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Milda »

Já k RH cítím jen negatívni cit,se vším všudy, Ingere! A jestli o něm budeš mluvit, tak za chvíli nevím, nevím.
Obrázek
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Nenavist neni reseni, - i nepritele ma clovek poznat.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Nechci se ale dotykat tvych citu Mildo, vim ze mame na RH zcela odlisne nazory. Videl jste mou webovou stranku? Podivejte se.
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Milda »

Podíval jsem se na Tvoje stránky,chybí mi tam jen Hajl Hitler! Jinak těch svastik je tam na můj vkus dost!Nevím kolik ti je let, ale rozum už by jsi měla mít! Doopravdy, už mě Ty s tím RH jen zdržuješ,už pro mě nejsi ani trochu zajimavá,stále jen RH! Jestli jsi vdaná nevím,nevím kde je u Tebe problém! Ale znám pro ženskou lepší zájmy,končíci lepším náhledem na život! My tomu říkáme směšné pohyby! Bez urážky,tam napři síly!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
jaromír dolanský
praporčík
praporčík
Příspěvky: 391
Registrován: 12/10/2006, 14:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaromír dolanský »

Inger, pohybuješ se na velmi tenkém ledu. Mnoho lidí má odlišné názory než Ty a navíc jim těžko vysvětlíš svůj zájem. Už jsem Ti to psal. Možná tě lépe pochopí skutečný historik, se kterým můžeš rozebírat jednotlivé detaily a souvislosti. Ale diskuze na Palbě, i když patří k nejlepším na netu, není zrovna prostor pro uveřejňování vlastních názorů, pokud se tyto diametrálně odlišují od těch momentálně oficiálních. Budeš reakcemi zklamaná, věř mi. Mirek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Je to tak, možná se chce Inger bavit na "odborné úrovni", ale tady nenajde na toto téma partnera ať se bude snažit sebevíc. Navíc sama zas tolik informací neposkytla. Celé to pak vyznívá úplně jinak a zavání to BANem. Málokdo má rád tyrany, všichny víme jaká tady panovala atmosféra ... máme pro to označení HRŮZOVLÁDA. Takže bavit se o RH v nějakém sympatickém duchu prostě nelze. Jediné co můžeš udělat je psát solidní články, ale o všem možném, nejen o RH, ale o Protektorátu obecně, o organizaci apod.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Pohlaváři“