Emergency 4

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Pat332
Příspěvky: 2
Registrován: 26/8/2013, 13:38

Emergency 4

Příspěvek od Pat332 »

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť, nainštaloval som si Emergency 4, no potom som musel preinštalovať. Tak som išiel do priečinka kde mám nainštalované Emergency 4 a zmazal som všetko čo tam bolo, by sa to neobnovilo po inštalácii, vyhodil som to to z koša, potom som to išiel odinštalovať a píšeme, že nemôže, lebo som vymazal uninstall.exe, či čo. A teraz to nejde odinštalovať, čo s tým, ako to teraz zmažem? :( Ďakujem.
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Re: Emergency 4

Příspěvek od M1A2 Abrams »

Pat332 píše: som musel preinštalovať. Tak som išiel do priečinka kde mám nainštalované Emergency 4 a zmazal som všetko čo tam bolo, by sa to neobnovilo po inštalácii, vyhodil som to to z koša
Korektni reinstalace programu se vetsinou nedela vyhozenim souboru do kose :???:
Start>Ovladaci panel>Odinstalovat programy a je to. A pokud to nepujde tak to proste nainstaluj znova a fertig.
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Pat332
Příspěvky: 2
Registrován: 26/8/2013, 13:38

Re: Emergency 4

Příspěvek od Pat332 »

Áno, to som skúsil: Ovládací panel - a odinštalovať, len som zistil, že ani v Ovládacom paneli (programy a súčasti), tak ja to tam nemám. A znova to nejde nainštalovať, lebo keď spustím autorun, tak tam mi nepíše inštalovať, ale spustiť, čiže nainštalované to je a pod tým je síce odinštalovať, ale to nejde tiež, pretože to píše to: Nejde odinštalovať, lebo chýba uninstall.exe. Tak čo teraz? :(
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Re: Emergency 4

Příspěvek od Scrat »

Jestli ti program (nebo hra) před tvým zásahem normálně fungoval tak zkus použít některý z programů na obnovu smazaných souborů, tedy pokud jsou ty konkrétní sektory HDD stále vedené jako volné. Ono ta data nejsou smazaná fyzicky, jen je příslušné místo na disku označené jako volné pro další zápis. Pokud to již ale OS přepsal něčím jiným je výsledek dost nejistý.
Pokud to nepůjde zkusil bych nasadit některý z programů na čištění registrů, spustit hloubkový sken a doufat že použitý program najde všechno. Potom nový pokus o instalaci.

Když nezabere ani to tak jediné co mně ještě napadá je projít si ručně registry a smazat veškeré záznamy týkající se smazaného programu.
Ovšem vzhledem k tomu že programy místo odinstalace pouze mažeš bych ti ten poslední postup nedoporučoval, opravdu nešťastný zásah v registrech totiž může může ve výsledku způsobit že počítač bude nestabilní nebo vůbec nepůjde spustit (moje první seznamování s registry skončilo přeinstalací Win XP :-? ).

scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Emergency 4

Příspěvek od Hans S. »

Regedit, aka. editace registrů je dobrej a silnej nástroj pro podobný problémy, ale jak naznačuje Scrat - můžeš toho víc podělat :).

Zkus prostě na instalačním DVD (CD?) najít nějaký soubor "setup", nebo "install". Ten by mohl umožnit instalaci natvrdo i s nabořenými registry. No a když to nepůjde a budeš Emergency skutečně chtít hrát (mně se verze 2012 líbila dost, jen mohla být delší), tak nezbude, než se vrhnout do nitra registrů :)

Viel Glück :)
zenith0009
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 578
Registrován: 6/9/2012, 22:33

Re: Emergency 4

Příspěvek od zenith0009 »

Doporucuju MS Fix it, sam najde chybne in/od instalace a navrhne reseni. Overeno, funguje bezvadne, netreba bloudit v registrech..
http://support.microsoft.com/mats/progr ... uninstall/
Automaticky diagnostikuje potíže, které mohou zabránit instalaci nebo odinstalaci programů v počítači. Pomáhá s programy, které se neodinstalují správně, a s programy, které blokují instalace nových programů.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“