IL2 - singleplayer - dymamické kampaně

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
W44
svobodník
svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 25/7/2009, 01:43

IL2 - singleplayer - dymamické kampaně

Příspěvek od W44 »

W44
svobodník
svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 25/7/2009, 01:43

Příspěvek od W44 »

Dobrý den.
Rád bych zde otevřel diskuzi na téma IL2 v singlu.
Hraje to někdo? Pokud ano, jaké máte zkušenosti?
nebo už je to čistě multiplayerová záležitost?
Uživatelský avatar
VGR_j4ck41
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 448
Registrován: 1/9/2010, 10:23

Příspěvek od VGR_j4ck41 »

predpokladam, ze mluvis od Il-2 Sturmovik 1946

zcela urcite se singl hraje a pokud se nic nezmenilo od ty doby co jsem to naposledy provozoval tak mas 3 moznosti:

1 - primo dynamick kampan ve Sturmu
2 - staticka kampan bud od tvurcu Sturma nebo od fanousku, ktere jsou ke stazeni na hodne forech
3 - bejvaval jeste samostatne stazitelny Dynamic Campaign Generator, ktery nabizel relativne hodne moznosti jak rozsirit dynamickou kampan

dynamicka a staticka kampan se samozrjme hodne lisi, dobra staticka kampan (napr. White Sun, Blue Sky nebo Big E) dle meho nazoru jednoznacne prebije dynamickou, nebot se prubeh mise neridi nastavenymi pravidly ale jen a pouze tim co pripravil jeji tvurce ... jeji nejvetsi nevyhoda je pak v tom, ze jeji znovu hratelnost po prvnim dohrani je de facto nulova nebot mise se nemeni

dynamicka kampan ma pak vyhodu v tom, ze sice protaci nekolik danych scenaru, ale ty se nahodne opakuji, takze mise nejdou v danem poradi ... nevyhoda je pak v tom, ze clovek presne vi, na jakem waypointu muze nepritele ocekavat a pokud leti na autopilota tak je taky presne potka, stejne tak je dane, ze Sturm dynamicka kampan pracuje s relativne malym poctem letadel coz DCG trosinku zmenil

jedna z nejlepsich kampani jakou jsem lital tak byla predpripravena DCG kampan s Hurrikem nad Afrikou, kdy tvurce kampane pouzil mapu "maly" Afriky (?Sands of Time?) ale objekty umistil mimo hranice teto mapy, takze se letalo nad opravdu rozsahlou oblasti v radu stovek ctverecnich kilometru kde bylo opravu minimum navigacnich bodu jako oazy, tabory apod. takze samotny let byl mnohem vetsi vyzvou nez pak boj s nepritelem nebot ...

... nejvetsim problemem offline kampane je jednoznacne AI - ale tak to neni problem jenom Sturma - takze tyto offline kampane ma smysl letat pouze v rezimu DID, cilize Dead Is Dead

kazdopadne spise nez Palbu k diskuzi ohledne Sturma a virtualniho litani vubec doporucuju http://www.vwings.net, coz je centrum ceskych a slovenskych virtualnich pilotu.
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Mimochodem, prosím tě, podívej se, kde to téma je dané. Tady to nemá vůbec co dělat. Téma patří někam sem:
http://www.palba.cz/viewforum.php?f=54
Dokonce bych si aj tipl, že tam nejaké téma o Il-2 je.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
W44
svobodník
svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 25/7/2009, 01:43

Příspěvek od W44 »

to hydrostar: fóra či témata (nejsem zběhlý v kategroiích) zde na palbě čtu každodenně a nepřišlo mi, že se tu někde řeší právě toto (offline) pokud jsem si nevšilml, prosím udejte přesný odkaz...
rád bych se podělil o názory a také získal info o singleplayeru...
W44
svobodník
svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 25/7/2009, 01:43

Příspěvek od W44 »

nejde mi o relairu versus simulátor, a už vůbec ne o multiplayer esa. bf-109F-4 létá prostě dobře, nehledě na reflexi skutečnosti.
Koniaash
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 13/5/2012, 12:04

Příspěvek od Koniaash »

PÁNOVÉ, NEBLÁZNĚTE, JE TO HRA! Já třeba lítám na lavočce a seafiru, někdy na 262 a uvědomuju si, že to má k realitě sakra daleko, i na největší realističnost, no co. Pořád je to nejlepší simulátor co se dá sehnat. nechápu lidi, kteří třeba MS Flight simulátoru osedlaj Boeing a slintaj z toho, že startujou půl hodiny... Obviňovat šturma z nerealističnosti, je jako mluvit o CoD, že to není realistická akce...
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Příspěvek od M1A2 Abrams »

Koniaash píše:o CoD, že to není realistická akce...
Jenze CoD opravdu neni realisticka akce, jelikoz je to FPS, cize prachsprosta strilecka.
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Koniaash
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 13/5/2012, 12:04

Příspěvek od Koniaash »

to dobře víme... za války přece nebylo dost nábojů a koupit to z kulometu? o TOM JSEM MLUVIL! Hry jsou hry. Od nich se realita očekávat nedá
W44
svobodník
svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 25/7/2009, 01:43

Re: IL2 - singleplayer - dymamické kampaně

Příspěvek od W44 »

omezený počtet? nemůžu se za rusáka dostat přes bitvu s fwa5. je jich tam tolik, že dva tři sestřely nemění nic na situaci. a to v dynamické, sigle kapani
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: IL2 - singleplayer - dymamické kampaně

Příspěvek od Hektor »

zdravím pilotov z IL-2 chcel by som Vás poprosiť o screni pár lietadiel so znakmy SVZ ak je ot možné MS.406, FIAT G.50, IAR-80 a MC.202 ďakujem. Napíšte mi správu a dám Vám E-mail.

Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“