Palba na Facebooku

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

ringlett
praporčík
praporčík
Příspěvky: 308
Registrován: 6/3/2012, 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od ringlett »

Ohledně zakázané symboliky na FB, mám tam dvě veřejné stránky, klubovou a jednu s prezentací replik vojenských potravin, vzhledem k zaměření převážně na německou stranu, se tam větrníky objevují, jako součást obalů dosti často a nikdy to problém nebyl. Pokud člověk nepřekročí hranici mezi věcnou části a propagandou nemyslím si, že větrník na letadlech bude problém.

Samozřejmě vždy tam hrozí možnost nahlášení nějakým pitomcem, ale to se ovlivnit nedá.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

Pro představu, že ona propagace na FB není špatná, svědčí i fakt, ke kolika lidem se ony články dostanou. Příkladem zmíním článeček na téma Araukánské války (1536-1818). Tady má za ten den cca 378 shlédnutí, na FB oslovil 2 225 lidí (když jsem jej nasdílel ještě na dvě další stránky o historii). Tedy pokud se tímto způsobem někteří lidi dozvědí že nějaká palba vůbec existuje, tak to bude jedině dobře a třeba začnou chodit i na klasický web.
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

Pokud by se někomu chtělo pomoci s vedením FB Palby, tak mi dejte vědět. Skelet nedávno odešel a samotného mě to tak nebaví.
Nejde o nic závazného, jen tam jednou za čas (párkrát za týden) hodit nějaký obrázek nebo něco nasdílet. Zkrátka jen aby to nebyla nějaká blbost. :D
https://www.facebook.com/Palba.cz/
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“