Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: Vtipy

Příspěvek od Hektor »

Toto bolo rozhodne pozitívne.
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Alchymista píše:A preto sú géčka rozdelené na pozitívne a negatívne
Aha. A já myslel, že G-point je jen jeden, a je vždy navýsost pozitivní.
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Čte si tuhle po ránu Putin svodku od rozvědky, a tam stojí, že paní Obamová je těhotná.
I pomyslí si: "Hmmm, to by mě zajímalo, kdo za to může. Já sám, moji hekři, nebo celé Rusko?"
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
strojmir
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 871
Registrován: 19/3/2011, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od strojmir »

Synové mají jednu poděděnou hračku. Malý plastový tank, který když se natáhl, jel dopředu a kýval věží ze strany na stranu, to už neumí, ale jedno mu zůstalo, čouhá z něho helma s nápisem U.S.ARMY co by tlačítko na zvuky, ale jinak je to celkem věrná kopie německého WW II tanku Pz. IV ausf.J. I ten kanon předtím než byla část ulomená vypadal věrohodně. Co tím chtěli soudruzi z Číny říci?

Obrázek

Obrázek správně vložil Jarl.
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

U nás na slovensku je už týždeň TOP č.1 povýšenie šefa parlamantu z desiatnika na kapitána.
https://www.youtube.com/watch?v=dcjBzqXGzSo
https://www.youtube.com/watch?v=7WWFNBJftOs
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Vtipy

Příspěvek od Alchymista »

druhý je lepší.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
elnegro507
svobodník
svobodník
Příspěvky: 21
Registrován: 7/5/2008, 08:17

Re: Vtipy

Příspěvek od elnegro507 »

čo bolo, to bolo terazky som kapitanom... :D :D
Uživatelský avatar
Martin Hessler
poručík
poručík
Příspěvky: 715
Registrován: 12/5/2009, 16:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Martin Hessler »

Motorest u dálnice, poklidné odpoledne, skoro prázdno. Jen v koutě obědvá hubený strejda v čepici. Vtom vejdou tři Hells Angels a nakráčejí rovnou k němu. První mu dá facku, až mu spadne čepice, druhý mu vylije sklenici coly na hlavu, třetí mu vyklopí řízek s brambory do klína. Strejda vstane, poděkuje, zaplatí, odchází... Ti tři se za ním pochechtávají a jeden utrousí:
"To byl ale posera... Ani nemuknul!"
Servírka se dívá oknem na parkoviště a poznamená:
"Hmm, a řidič taky nic moc. Právě tím tahačem rozmačkal tři harleje!"

-----------------------------------------------------------------------------------

Jaký je rozdíl mezi špenátem a holubem z nosu?

---???---

Zkuste přimět děti, aby jedly špenát...
Neexistují žádné zoufalé situace. Existují pouze zoufalí lidé. /Heinz W. Guderian/
elnegro507
svobodník
svobodník
Příspěvky: 21
Registrován: 7/5/2008, 08:17

Re: Vtipy

Příspěvek od elnegro507 »

Obrázek
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Harbor - 5.část, co mohli Američané vědět

Příspěvek od Aaron Goldstein »

[laický překlad]
Pearl Harbor byl operací "false flag"... Není možné, aby japonská letadla z roku 1931 uletěla tak velkou vzdálenost... Probuďte se vy retardi... Vaše vlády vám lžou... Japonsko je nevinné...

Obrázek

Obrázek

pokud je to přespříliš, tak nechť to moderátor smaže.... Ale mě se to sem tak nějak líbilo... :oops:

Přesunuto do příslušné sekce.

Polar
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Asi nějaký "chytrolín" :???:
Útok na Pearl Harbor byl přeci až v roce 1941, a to měla letadla již mnohem větší dolet. 8-)
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: Vtipy

Příspěvek od Hektor »

Mne to príde ako mierne nadpriemerná novinárska inteligencia (vratane vulgarizmov). Dokonca vie kde na tej plochej doske je Japonsko. :raf:
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od jersey.se »

Jo, pořád to je skoro 80 inteligenčních bodů nad podporovateli Individuell Manniskohjalp. Ale jen proto, že tam to jde do mínusu.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

jersey.se píše:Jo, pořád to je skoro 80 inteligenčních bodů nad podporovateli Individuell Manniskohjalp. Ale jen proto, že tam to jde do mínusu.
Neexistuje nejaká klávesová skratka pomocou ktorej si navolím aby sa mi zobrazila celá stránka preložená?(prípadne ponuka či si to chcem nechať preložiť)Ono sa mi tlačítko niekedy ukáže, ale väčšinou prekladač nepotrebujem, ale švédštinou skutočne nevládnem a tlačítko sa nie a nie ukázať.
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od jersey.se »

To je taková "nevládní" a "nezisková" organizace na vymývání mozků, přeložit se to nedá.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

jersey.se píše:To je taková "nevládní" a "nezisková" organizace na vymývání mozků, přeložit se to nedá.
Ja som si chcel nechať preložiť wiki odkaz, pretože je len vo švédčine,ale nepoznám klávesovú skratku na spustenie prekladača.
https://sv.wikipedia.org/wiki/Individue ... hj%C3%A4lp
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Zkopíruj ten odkaz do gůglu nebo yandexu (do translátorů, ne do vyhledávače :) ), oni ti přeloží celou stránku. Akorát že tzv. "gůglčeštinem" :)

PS Aarone: Oni přece startovali z letadlových lodí! Napřed tam dopluli, a pak... :D Placatoearth konfirmovanej! :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Alfik píše:...
PS Aarone: Oni přece startovali z letadlových lodí! Napřed tam dopluli, a pak... :D Placatoearth konfirmovanej! :D
Ale v tej spodnej časti cesty mali lietadlové lode veľké šťastie,že nespadli z okraju "Zemskej dosky"!
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1872
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od El Diablo »

S blížícím se Yom Kippur začal Schmuel, místní bankéř, přemýšlet nad smrtelností, a tak zašel za rabínem.
Rabín řekl: "Schmueli, neviděl jsem tě tady od bar micva. Co pro tebe mohu udělat?"
Schmuel odpověděl: "Stárnu. Nebyl jsem dokonalý ani zbožný Žid. Teď se bojím, jestli budu zapsán do knihy života."
Rabín se na chvíli zamyslel a pak řekl: "No a nějaké dobré skutky jsi konal?"
"No," řekl Schmuel, "účtoval jsem jedné vdově pouze 20% úrok z hypotéky místo svých obvyklých 25%."
"Něco dalšího?", řekl rabín.
"Další dobrý skutek: když neměla na hypoteční splátky, dal jsem jí 3 dny navíc, než se musela s pěti dětmi vystěhovat. To bylo dobré, ne?"
Snaže se zachovat klid, zkusil rabín jiný přístup: "Být zapsán do knihy života není exaktní věda. Ale charitativní dary by se mohly vzít v úvahu. Jaké dary můžeš uvést?"
"Ano, právě minulý rok jsem poslal dar 2 dolary do stavebního fondu synagogy, Počítá se to?"
Rabbi sebou trhl, ale trpělivě řekl: "No, počítají se celkové dary za celý život. Nějaké další? "
Schmuel svraštil obočí, a přemýšlel "Ano, je toho víc! Před 20 lety jsem daroval 3 dolary na židovskou nemocnici."
Tak jak to rabín poslouchal, hladil si vousy, a pečlivě vážil život Schmuela.
"No," řekl rabín, "jak jsi řekl, nevedl jsi dokonalý život. Ale opravdu to není na mě soudit, zda budeš či nebudeš zapsán v knize života." Sáhl do šuplíku a pokračoval: "Podle mého názoru: Tady máš pět dolarů a táhni do pekla.
dase
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 31/7/2014, 12:37

Re: Vtipy

Příspěvek od dase »

a zase ?
dase píše:zeby zase ....
Pozorovatel-signalista píše:Tohle mě teď na ksichtí knize rozbilo :mrgreen:

Minimálně potřetí v posledních 13 měsících si všichni zopakují svá rétorická cvičení:

1. Alláh Akbar! BUM!
2.Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku
3.Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.
4. "Přátelé", kteří chtějí být cool si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou
5. Objeví se "statečný muslimský zachránce"
6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč, Konvička je v extázi
7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělávál němcům na penzi, že.
8. Abás obviní židy, Štětina rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA
9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant"
10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.
11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na You Tube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky to nebyli muslimové ale illumináti a ti mrtví šli po smrti domů.
12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.
13.Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti.
14 "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop.
15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi
16. Vše se vrátí do starých kolejí
17. Alláh Akbar! Bum!
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“