Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

Dostane se pilot do pekla. Sám Lucifer ho provází, aby si vybral svá muka. Otevřou první dveře a v místnosti je kokpit, v něm dva piloti, v očích maji smrt a letadlo se řítí přímo do skály.
" Ne to ne !" říká pilot.
Jdou dál, otevřou druhé dveře a opět kabina, budíky kmitají, piloti se smrtelným potem na čele se perou s řízením a letadlo ve vývrtce padá do moře.
" Né, to už vůbec ne" povída pilot a otevře další dveře.
Tam je naprostá pohoda, přístroje ukazují co maji, modré nebe, autopilot řídí a u sedadel pilotů klečí dvě letušky a kouří pilotům.
" Jo, tak tohlecto, to beru. " říká pilot.
" No, jenže to nejde, tohleto je peklo pro letušky ! "

Na leteckém dnu si prohlíží dědeček letadla a pilot mu nabídne, že ho sveze. Letadlo odstartuje a pilot udělá looping. Děda na zadním sedadle jen pronese "Tak to jsem čekal." Pilot se zamyslí a udělá výkrut. Děda zase prohlásí "Tak to jsem čekal." Pilot stočí stíhačku do vývrtky a děda zase povídá "Tak to jsem čekal." Pilot už je na nervy a tak otočí letadlo na záda a letí dlouho po zádech. Po chvíli děda povídá "Tak to jsem nečekal." Pilot spokojeně přistane a vyptává se dědy, co to znamenalo to "čekal-nečekal."
Děda povídá: "Že se při loopingu pokadim, že se při výkrutu pomočim a že se při vývrtce pobleju, tak to jsem čekal. Ale že mi to při letu po zádech nateče do helmy, tak to jsem vážně nečekal."
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1872
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od El Diablo »

Bill Gates zemře a dostane se k nebeské bráně.
Sv. Petr mu říká, že může vstoupit do nebe, ale pokud by chtěl, tak si může pro věčný pobyt vybrat i peklo.
Bill se zeptá, jestli si může nejdřív obojí prohlédnout.
V nebi to vypadá na pěknou nudu. Všichni jsou tam sice hodní, ale jediná “zábava” je zpěv žalmů před trůnem Nejvyššího, programuje se v Pascalu a Adě – nic moc. Zato v pekle je spousta překrásných žen, luxusní prostředí, moře jídla a pití (s obsluhou “nahoře bez“), programuje se v Basiku a Céčku – úplný opak toho, co si lidé pod peklem představují. Takže řekne, že zůstane tady.
Okamžitě je uvržen do pekelných muk: oheň, síra, mučidla.
“Co to znamená, Svatý Petře, tohle jste mi zamlčel! A kde je ten bar s krasavicemi?”
“Jo, chlapče – když se rozhoduješ podle demo-verze…”
arten
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2707
Registrován: 10/3/2010, 01:30

Re: Vtipy

Příspěvek od arten »

Ruská odpoveď na Teslu - Kalašnikov :eek:
Obrázek
Obrázek
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3893
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Chuck Norris skocil padakem a neotevrel se mu!2. den jej vyreklamoval v zaruce.

NEMECKO kapitulovalo 8. 5. 1945. Chuck Noris se narodil 7.5. 1945. Nahoda???
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Hans S. »

HONZIK11 píše: NEMECKO kapitulovalo 8. 5. 1945. Chuck Noris se narodil 7.5. 1945. Nahoda???
Ano, to asi bude náhoda. Třeba i kvůli tomu, že se Chuck Norris narodil 10.3.1940.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

A víš kdo další se narodil 10. 3. Hansi, že by náhoda :lol: ?
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Zemakt píše:A víš kdo další se narodil 10. 3. Hansi, že by náhoda :lol: ?
Osama bin Ladin,Sharon Stone ?
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

:twisted:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3893
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Tak to jo! Jenze Chuck se narodil kdyz on sam chtel a bylo to cisarskym rezem ktery sam provedl.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

:D a ty znáš podrobnosti mého znovuzrození? :rotuj:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3893
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Popravde neznam. Akorat vim, ze jsi se narodil nahaty. Pri znovuzrozeni jsi mel jiz jiste informace tak to mohlo byt jinak.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Je to samozřejmě o dost složitější.

On když se Chuck toho desátého vlastně narodil, tak v rámci toho vlastoručního císařského řezu rovněž z lůna vytáhl placentu, na jejíž vnitřní straně byl vytetován text. Text psaný v dosud neznámém jazyce, přičemž většina odborníků se tehdy domnívala, že v mimozemském jazyce. Placenta byla následně odvezena do oblasti 51, kde byla dlouhá desetiletí podrobována mnoha zkoumáním. Průlom nastal až na počátku roku 1976, kdy jednoho stážistu napadlo obrátit text vzhůru nohama. Obsah sdělení prý zkoumající vědce doslova šokoval, načež byl neprodleně ukryt v tamějších trezorech. Samozřejmě že v režimu TOP TOP TOP SECRET! Díky výše zmíněnému stážistovi se pak ven dostaly pouze základní informace, mj. právě o tom, že onoho roku na Chuckovi narozeniny, v daleké Egře, spatří již po desáté světlo světa jistý T.Z.
Více se však nebohému stážistovi vynést nepodařilo, neboť vzápětí zahynul za dosud nevyjasněných okolností :?:

Prostě záhada no :lej:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3893
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Jo jo. To by odpovidalo. O EGRE Chuck vedel byl tam, jeste pred narozenim, ale Indicky ocean se mu zdal malo slany.Pak odjel k Zivemu mori,po jeho navsteve se dnes nazyva Mrtvym. Po ceste domu ukopl jeste jeden roh Bermudskemu ctyruhelniku.
Pozn. Dnes uz u nas prsi a teplota je konecne mensi nez v Gobi oblasti. Takze uz to bude OK.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

:up: u nás zas konečně fouká, jihozápadek, takže se jedu schladit na prkno
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
arten
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2707
Registrován: 10/3/2010, 01:30

Re: Vtipy

Příspěvek od arten »

"Slovensky obranný priemysel vyrába reklamne pútače... Na druhej strane, aspon že sa tým netaja a nehanbia sa to dokonca ani postaviť vedľa toho fínskeho transportéra.
Bol ten pútač z kevlaru, keramiky alebo z nepriestrelného kompozitu? V akých úlohách plánuje slovensky obranný priemysel tie pútače nasadiť?" :eek:
(z diskusie na FB)
Obrázek
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3893
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Ja myslim,ze prave probíhá vymena akcii. Zbrojni prumysl sel do kytek, Finove investuji jinde.
https://www.hotelpatria.sk/sk
:lej:
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Od neznámého lidového filosofa.
Za svůj život jsem poznal celkem tři věštce, kteří mi naprosto přesně předpověděli mé možnosti a budoucnost. Byli to:

Můj otec:
"Taků ti liščím žes to neviděl. Že si taký hlupý osel to jsem nevěděl."

Khajitský pocestný Mai´q The Liar:
"Mai´q vidí, že jsi na tom dobře."

Jolanda:
"Vidím velký špatný. Hodně někde budeš..."

Trefili to :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
ringlett
praporčík
praporčík
Příspěvky: 308
Registrován: 6/3/2012, 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od ringlett »

42704314_10210879393535077_8857645091880173568_n.jpg
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

výcvik syrských osádek S-300 :)

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1872
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od El Diablo »

Jednou takhle na podzim v neděli sedí polovina vesnice v kostele a čekají, až kněz zahájí ranní bohoslužbu. Najednou, z ničeho nic, se venku setmí, hučí vítr a na oltáři se objeví sám Satan. Všichni začnou ječet a o překot se ženou k východu, zakopávají o sebe, podrážejí si nohy, jen aby se dostali ven. Za minutu už v kostele není ani noha, až na jednoho chlápka, který dál sedí v kostelní lavici a kouká do modlitební knížky, jako by před ním Satan vůbec nebyl. Ten je z toho zmatený a tak přijde k němu a povídá: "Hej, víš ty, kdo jsem?" "Jo, jasně." "A ty se mě nebojíš?" "Jasně, že ne." "A proč se mě nebojíš?" "Víš, pětadvacet let jsem oženěnej s tvojí sestrou."
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“