Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Pátrač »

NO zrovna vtip to není , ale mě to hodně pobavilo.

https://www.novinky.cz/krimi/419623-v-t ... aneno.html

Té paní a jejího mláděte je mi líto, ale ledacos to vypráví o schopnostech vojenských řidičů z pohledu jízdy v koloně, dodržování vzdáleností a podobně. To bude zajímavých poznámek. Už se těším. Diskuse pod článkem je skvělá :rotuj:
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Martin Hessler
poručík
poručík
Příspěvky: 715
Registrován: 12/5/2009, 16:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Martin Hessler »

Nějak mi to připomnělo jednu neumělou básničku z let (ne)dávno minulých:

Vojín Vrána časně zrána, při návratu ze cvičení,
usnul, padl na řízení. Odnesla to hlavní brána.
Přestože byl proškolený a měl platná osvědčení
nebyl řádně soustředěný na řízení.
Nekázeň v provozu, viník velitel vozu.
Ihned svolat shromáždění, provést nová poučení.
Od soumraku do svítání provoz v hlavní bráně řídit
jen vojákem z povolání.
Neexistují žádné zoufalé situace. Existují pouze zoufalí lidé. /Heinz W. Guderian/
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11605
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Diskuze pod článkem je otřesná Pátrači, ale proti gustu žádný dišputát. Kdo chce psa bít klacek si vždycky najde.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Eidi
vojín
vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 23/7/2016, 14:48

Re: Vtipy

Příspěvek od Eidi »

Žižka by měl radost, jak se vozová hradba opět vrací do módy.
http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/ja ... 590604f2e/

Zemakt: Doufám, že jsi nečekal, že zrovna na novinkách vypukne odborná a zasvěcená debata?
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Pátrač »

Zemakt píše:Diskuze pod článkem je otřesná Pátrači, ale proti gustu žádný dišputát. Kdo chce psa bít klacek si vždycky najde.
No to máš pravdu. Ale jsou tam i dobré kousky. Inu, je to věc když se něco takového podaří. A navíc zde na psa hůl hledat nemusí nikdo. Pes si hůl našel sám a ještě jí dal pohon, aby ho mohla mlátit.

A nyní všichnni mluví o dvaceti tunách a že to nejde ubrzdit. To jako profesionální řidiči Pandurů neznají brzdné dráhy svých vozidel? Oni nevědí jak daleko musí být od sebe? Mě to učili už v autoškole a s pancíři jsem jezdil a měl jsem v sobě hodně pokory abych něco nepoprasil.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17791
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Vtipy

Příspěvek od skelet »

kolik Pandurů je vlastně poškozených?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Pátrač »

skelet píše:kolik Pandurů je vlastně poškozených?
PĚT
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11605
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

To jako profesionální řidiči Pandurů neznají brzdné dráhy svých vozidel? Oni nevědí jak daleko musí být od sebe? Mě to učili už v autoškole a s pancíři jsem jezdil a měl jsem v sobě hodně pokory abych něco nepoprasil.
No a to je přesně ono.., a co čert nechtěl, tak těch vocasů-rádoby profesionálních řidičů tam bylo rovnou pět :roll: . Víš Pátrači, já jsem včera ráno jel do práce, po šestce z Chebu do Varů. A v sedm hodin ráno jsem napočítal cca osm aut ve svodidlech. Vždy na mostech a vždy po páru, jedno auto v levo a zrcadlově na druhé straně druhé auto. A nemyslím si, že ti všichni řidiči byli kreténi. Naopak jsem rád, že jsem nejel o hodinu dříve, kdy to během chvilky namrzlo a že tam nejsem místo nich.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
dase
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 31/7/2014, 12:37

Re: Vtipy

Příspěvek od dase »

tak se taky do toho incidnet trochu strefím
Obrázek

jinak sice o té nehodě nevím nic, ale dovedu si představit, že např. je to civilní vozidlo předjíždělo, zařadilo se těsně před první pandur, a pak z nějaké důvody přibrzdilo .... tady by s tím řidič panduru (nebo náklaďáku, nebo motorky, nebo čehokoliv co má brzdnou dráhu delší než ten osobák) mnoho nenadělal ("fysiku neokecáš"), ale co ty další 4 pandury to nevím ...
Naposledy upravil(a) dase dne 5/11/2016, 20:26, celkem upraveno 1 x.
rotaran
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 100
Registrován: 26/1/2014, 12:53

Re: Vtipy

Příspěvek od rotaran »

Nedodržení bezpečného odstupu mezi vozidly to je celý problém aneb co neubrzdíš to neukecaš.Pandur asi nemá povinné ručení jako normální vozidlo? :D
zijte dlouho a blaze
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Tempik »

Dase, trefil jsi to přesně. Civil se rozhodl předjíždět kolonu, nestihl to. Hodil to mezi pandury a bylo zaděláno na malér. Zítra budu asi vědět i podrobnosti.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13198
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

Tenhle komentář mě dneska rozsekal:
"A jak pravil nas vudce Jan Zizka, srazte kolo na kolo a vytvorte z vozu hrad! Tak se vozkove jali a srazili"
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
dase
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 31/7/2014, 12:37

Re: Vtipy

Příspěvek od dase »

lletadlová loď
adminprofisu
desátník
desátník
Příspěvky: 47
Registrován: 29/1/2010, 17:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od adminprofisu »

peknaaaa, jen tu startovaci rampu ma nastavenou ve spatnem uhlu........pokud ovsem ta stihacka, neni prevlecena utocna ponorka......
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

adminprofisu píše:peknaaaa, jen tu startovaci rampu ma nastavenou ve spatnem uhlu........pokud ovsem ta stihacka, neni prevlecena utocna ponorka......
Důležité je, že je pravděpodobně na jaderný pohon ... alespoň ten traktor vypadá jako něco z Černobylu :mrgreen:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Vtipy

Příspěvek od kopapaka »

Morální a duchovní hodnota Tibetu je v současnosti přímo úměrná jeho vhodností pro umístění americké vojenské základny...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

Volebny Amerikansky
Prezidentští kandidáti Clintonová a Trump přijdou do pekárny. Hillary ukradne tři rohlíky, strčí si je do kapsy a říká Donaldovi: .Vidíš, jak jsem chytrá? Mám to, co chci, pekař nic neviděl a já ani nemusím lhát. Já vyhraju volby!!! Donald odpovídá: "Krádež a klam, typická nepoctivost, jakou předvádíš Americe stále. Ale já ti ukáži čestný způsob, jak se dostat ke stejnému výsledku.. Pak požádá majitele pekárny o rohlík se slovy, že mu ukáže kouzlo. Sní jej, a požádá o další a další. Když sní třetí rohlík a pekař se začne zajímat, v čem spočívá to kouzlo, tak Donald říká: "Podívej se Hillary do kapsy ...“
jean
praporčík
praporčík
Příspěvky: 323
Registrován: 3/9/2008, 19:30

Re: Vtipy

Příspěvek od jean »

Obrázek
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

Donald Trump byl zvolen i díky hlasu od Chucka Norrise (kterýho ho opravdu volil). Jak je zakotveno v ústavě USA - hlas Chucka Norrise má právě takovou hodnotu, jako je součet oprávněných voličů USA + 1 x všechny hlasy Stevana Segala. Tento dodatek k ústavě byl schválen dne 10. března 1940 kongeresem, ve kterém má Chuck také nadpoloviční většinu (jak jinak). Chuck noris má totiž vždy pravdu. Zvážit ale může i jinou variantu než je pravda ale nikdy to zatím neudělal.


Probudí se Hitler zpocený uprostřed noci.
Eva se ho ptá : “ Co se stalo Adolf, Rusové v Berlíně ?”
“Ale ne, zdál se mi debilni sen o Německu v roce 2016:
Kancléř je bába, ministr zahraničí je buzerant, v továrnách Daimler-Benz makají Turci, Německo platí dluhy za Řeky a Španěly.
Misto nacistických průvodů s loučemi ulicemi pochodují gayové , my platíme židům a plníme rozkazy nějakého amerického černocha !
To ale neni vše... fašisti nejsou v Reichstagu , ale v Moskvě, Rusko válčí s Ukrajinou a my Němci ukecáváme Rusko, aby neválčilo !!!”
“ Spi, to je jen blbý sen…"
arten
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2707
Registrován: 10/3/2010, 01:30

Re: Vtipy

Příspěvek od arten »

Lietadlo ide havarovať. Na palube sú 4 pasažieri, ale len 3 padáky.
Prvý hovorí: Ja som Steph Curry, najlepší hráč NBA. Warriors a milióny fanúšikov ma potrebujú, nemôžem zomrieť! Zoberie prvý padák a vyskočí.
Druhý pasažier hovorí: Ja som Donald Trump, najmúdrejší prezident v americkej histórii, môj ľud ma potrebuje! Zoberie druhý padák a vyskočí.
Tretí pasažier, Pápež, hovorí štvrtému - 10 ročnému chlapcovi: Môj syn, ja som už starý a nemám veľa rokov pred sebou, ty máš život pred sebou, zober si posledný padák a vyskoč.
Chlapec odpovedá: To je v poriadku Vaša Sviatosť, máme padáky pre oboch - najmúdrejší prezident v histórii vyskočil s mojou školskou taškou...
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“