Přidej se k nám!

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Přidej se k nám!

Příspěvek od Lord »

Palba je pojmem z vojenství. Je to jeden z nejdůležitějších prvků bojové činnosti. Je to cílená střelba z různých druhů palných zbraní vedoucí k zasažení živé síly a vojenské techniky protivníka na zemi, pod zemí, ve vzduchu, na moři i pod vodou.

Palba.cz zanedlouho oslaví půl roku své existence! Palba je zaměřena na oblast vojenství, s důrazem na druhou světovou válku, ale přivítáme i členy, kteří se zajímají o poválečnou a moderní techniku a vývoj událostí! Nábor nových členů stále probíhá! Proto přidej se k nám a staň se palbákem! U Palby najdou uplatnění lidé zajímající se o politiku, aktuální dění, vojenskou techniku, osobnosti a jiné. Filozofií palba.cz je poskytnout oddechovou diskusi pro zasvěcené jedince, ale i začínající fandy, školáky a mládež.

Palba.cz - jsme tým.
Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Aktivní členové dostávají za psaní určitého počtu odborných příspěvků vyznamenání palba.cz osobně udělována Lordem. V případě dostatečného počtu zájemců budou vytvářeny divize zaměřené na oblíbené téma jejich příslušníků. Můžou to být divize jako například Ruská divize, Americká divize, Britská divize, Německá divize, Technická divize, Expertní divize, Politická divize apod.

K debatě lze využít buď samotné fórum nebo CHAT. V zásadě platí nebojte se zeptat a psát, palba je zde pro Vás!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Haness
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 944
Registrován: 18/4/2005, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Haness »

Chtěl bych se zeptat,jak je to sa povinnostmi aktivních členů??
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Aktivní člen je status, který si vytváří každý sám. Jaké jsou povinnosti? My samozřejmě nikoho do ničeho nenutíme, jsme dobrovolnický portál.
Aktivní člen je tedy ten, kdo píše příspěvky, články apod.

Za psaní kvalitních příspěvků, článků, vkládání fotografií a jiné má právo získat vyznamenání.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Haness
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 944
Registrován: 18/4/2005, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Haness »

Aha,tak to jsem potřeboval vědět,a jak se teda přihlásit za aktivního člena?
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Hele chlape, ty máš snad vedení přes Bratislavu nebo jsi začátečník :)
Ne těď vážně, zatím jsme nevytvořili divizi aktivních členů, zatím je tady tolik lidí, že to zvládáme sledovat jaký kdo má výkony. Takže budem sledovat i Tebe a buď dostaneš metál nebo hodnost čurión. Jinak my tady nejsme extra akademici, ber to v pohodě :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Haness
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 944
Registrován: 18/4/2005, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Haness »

jj,já sem myslel že se musíš nějak registrovat,nebo tak,ale v poho.Beru to:)
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Radar píše:Takhle jsme kdysi zacinali :mrgreen:

http://nuke.unas.cz/kecani/index.php

Odkaz na původní neplacenou verzi fóra...........
Jen dodám, že nebýt propagátorského úsílí Radarova, asi by nic nevzniklo :)
a taky, že první rok fungování jsem zaplatil já.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Dále bych rád poděkoval všem aktivním členům fóra za vkládání příspěvků, fotek, příloh, článků, zajímavé debaty atd.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Propagátorské usilí jistě bylo, ale Palba musela ty lidi chytit, aby vydrželi a dále psali…..

Nepopiratelné zasluhy máš z 90% ty! Ať již za to, žes první rok zaplatil a technicky zajištoval chod Palby……..

I já se připojuji k poděkování ostatním ( mnohdy aktivnějším než já sám ) členům Palby…..

Tedy OK a jedeme dále…………..
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Radar je skvělý naháněč duší a "kecal", jenom nějak chybí ty dukáty :D :D :D
Uživatelský avatar
Melkor
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 123
Registrován: 24/6/2005, 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Připojil se k vám staronový člen...já, teda pánové, bylo fakt nutný mě takhle odpravit, byl jsem sice dlouho pryč, ale nezasloužil jsem si to.
ObrázekObrázek

''Neskláním se před žádnou z vašich tištěných model. Ten, který v desateru přikazuje ne, je mým smrtelným nepřítelem!''
Ďábel
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Zdar, Melkore…. Jsi živ? Kdes byl a cos dělal? Ani na válce jsi nebyl….. My tě vědomě neodpravili, někde se stala chyba…… Vrátím ti tvoji hodnost kapitána, doufám že to zase rozjedeš!!!
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Melkor
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 123
Registrován: 24/6/2005, 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Překvapivě v tom měl hlavní roli prospěch, to víš, střední je těžká, teď sice na netu můžu bejt, ale není jistý, jestli to tak bude o prázdninách, průměr se sice zlepšil, ale má matka je náročná :(
ObrázekObrázek

''Neskláním se před žádnou z vašich tištěných model. Ten, který v desateru přikazuje ne, je mým smrtelným nepřítelem!''
Ďábel
Granátník
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 574
Registrován: 25/8/2004, 11:36
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Granátník »

Melkor: vítám tě zpět ...
jj, škola ... pekne na houby ... :D
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

O Kancléř se vrátil :)
Melkore už jsme mysleli, že jsi zmizel v nenávratnu, to jsi byl asi opravdu totálně nasazenej, když jsi se nemohl objevit ani na skok?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Melkor píše:Možná jsem se mohl objevit trochu dřív, ale při tom množství nových příspěvků, jsem chtěl mít víc času na ten jednorázovej pokec. Mimochodem, vyčistil jste mi už boty Lorde Vadere?
Tím obrázkem jsi mě docela dostal :lol: Pampaline!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Melkor
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 123
Registrován: 24/6/2005, 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

To nebylo schválně, z SW jich mám víc.
ObrázekObrázek

''Neskláním se před žádnou z vašich tištěných model. Ten, který v desateru přikazuje ne, je mým smrtelným nepřítelem!''
Ďábel
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Přidej se k nám

Příspěvek od TonyHazard »

Tak jsem tu ! Kdybych nenapsal víc, bylo by to jasné jako odpověď na dané téma ,,Přidej se k nám,, ale někdo by mohl napsat proč ?
Hledal jsem nedávno nějaké vojenské diskuzní fórum, kde bych se mohl něco nového dovědět, popřípadně povědět. Byla to prostá náhoda, a za ni děkuji bohu, že jsem z nabídky klepl na ikonu Palby. Musím se přiznat, byl jsem později na návštěvě u ,,konkurence,, (fronta, válka), nechci pomlouvat, ale můj dojem je takový, že ,,válka,, mi připadá jako kroužek mladých čtenářů a ,,fronta,, je taková nepřehledná, chaotická, samozřejmě jsou to taky kvalitní stránky, ale Palba je palba, nelze srovnat štěkot kulometů s palbou dělostřelectva.
Takže ještě jednou děkuji bohu a vzlášť děkuji vedení Palby, že Palba je taká, jaká je, a to přehledná, barevně sladěná a plná kvalitních informací.
A aby taká zůstala, apeluji na všechny, nezaneřáďujte Palbu příspěvky typu ,,máš tam chybu, vole,, nebo ,,to je super, já taky souhlasím,, taky by se neměly objevit zhovadilosti typu ,,co to píšeš za kraviny, si úplně mimo mísu,, nebo ,, ****** je k****,, .
Návrh : co nesouhlasí s tématem, nebo souhlasí, ale je to upozornění na chybu,nebo výtka řešte zásadně soukromou zprávou. Palbě zdar !!!

Dodatek : Pro Marvina : Jasně, já jsem myslel pravopisnou chybu, ne odbornou (technickou)
Naposledy upravil(a) TonyHazard dne 15/12/2007, 15:22, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Nepatřím mezi honiče příspěvků takže tě příště klidně upozorním SZ, ale upozornění na chybu je podle mě hodnotný příspěvek vedoucí k zkvalitnění Palby. Tak proč autorovi upírat kladný puntík.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“