Novoroční projev 2006

Povýšení, svátky (vánoce a velikonoce), výročí, jubilea a slavnostní prohlášení

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Novoroční projev 2006

Příspěvek od Lord »

Vážení a milí spolupracovníci,

Uplynulý rok 2005 je již minulostí. Pro náš společný vojenský projekt PALBA.CZ to byl rok tvůrčí práce a netušeného rozvoje. Nenechme si i nadále nikým vzít tu poměrně velkou míru jednoty, která nás až dosud spojovala a bude jak věřím spojovat i nadále. Toto vědomí musí převažovat nad nevraživostí, nepřejícností a závistí cizích omezených jedinců. Pro PALBU jako celek to byl rok vysokého růstu, výkonnosti a informačního bohatství. Z těchto důvodů bylo také vhodné upravit strukturu fóra a zasvětit nové „palbáky“ do naší filozofie. V loňském roce se rozvíjely díky aktivním členům sekce jako námořnictvo, válečné lodě, bitvy, letectvo, tanky a stíhače tanků, ponorky, bunkry a mnoho dalších oblastí. Zažili jsme i několik hackerských útoků, které jsme zdárně ustáli a zvýšili jsme úroveň bezpečnostních opatření.

Z toho všeho vycházejme při pohledu na rok příští. Rok 2006 by se měl stát rokem dalšího úsilí, tvůrčí invence a růstem informační síly. Všichni ti, kteří mají ideály, mají názory, mají vize a znalosti, kteří v ně skutečně věří, kteří jsou v cestě za nimi schopni přinést i osobní oběť a kteří nezaujímají jen účelové postoje, nechť přispívají psaním článků a názorů.

Naše PALBA má za sebou mnohé úspěchy. Važme si toho. Važme si možností, které nám nabízí. Važme si svobody a možnosti vyjadřovat své názory. Pěstujme i nadále tuto formu lidského spolčování, protože je nepostradatelnou součástí našeho portálu. Nedovolme zhrubnutí a povrchnost našeho veřejného fóra, snažme se o vítězství ve věcném sporu, nedovolme blamáže. Vše závisí opravdu jen na nás!

Nezapomínejte také na vazbu s okolím. Neuzavírejme se do nějaké ulity. Nechtějme vytvořit z nezasvěceného „nového člověka“, ale učme se rozlišovat mezi konstruktivní kritikou a kverulantstvím. Od administrátorů chtějme odvahu k řešení problémů, tah na branku, tvůrčí přístup a hlavně vědomí odpovědnosti. Mějme je za to v úctě a v přirozené autoritě. Nadcházející rok před nás staví další úkoly. Přispějme k tomu, aby to byl rok úspěšný.

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Palbě zdar!

Důvod, proč jsem si z vojenských portálů vybral právě Palbu, je její svobodomyslnost, výrazně ji odlišující od konkurence. Jistě, je jí vytýkán přílišný amaterismus (zdaleka se všek netýkající všeho!), ale ten je tímto vysoce převážen! Ostatně i zde došlo a stále dochází k výrazným zlepšením. Ať zůstane nadále věrna těmto principům!
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Souhlas, jen to chce o Tebe více osobního přístupu :wink:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

YAMATO píše:IMHO ty tu moc často poslední dobu nejsi :mrgreen:
To máš pravdu synu! A lepší už to nebude, ostatně já jsem svoji úlohu už splnil, byla to úloha rozjezdu portálu a diskuze, v té době záleželo na kritické mezi zda Palba padne či nikoliv. Původně jsem se nechal do tohoto projektu „namočit“, ale nebudu zapírat, že jsem to bral jako výzvu. A já nerad nechávám věci padnout. Ten rok byl rozhodující - buď se ukáže Palba jako životaschopná nebo to nemá významu. Neměl jsem v úmyslu nadále neefektivně mrhat svoji silou a energií. Povedlo se a nyní je Palba Vaše! Toto společná dílo dál pokvete jen Vašim úsilím, těžký rozjezd v konkurenci má už Palba za sebou, nyní musíte jen vhodně takticky operovat. Pravomoci a znalosti byly předány jiným administrátorům. Sapik mě nazývá stvořitelem – myslím, že správně odhadl moji úlohu. Stejně jako Bůh stvořil tento svět, tak já jsem stvořil Palbu, neočekávám od Vás, že se mi budete klanět, pro mě je důležitý můj vnitřní pocit, za muže mluví činy.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Sváteční okénko Palby“