Pozvánka. Palba, Praha 2018

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od kacermiroslav »

Kolegové, tak jsem doufal, že vás konečně osobně poznám, ale jelikož v uvedeném termínu mám již čtvrt roku zaplacenou dovču, tak opět bohužel nic.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
parmezano
7. Major
7. Major
Příspěvky: 552
Registrován: 17/3/2012, 16:17

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od parmezano »

RAYTHEON: taky beru na vědomí a ještě dotaz co znamená "hanácké sraz ?
Obrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4159
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Alfik »

parmezano píše:RAYTHEON: taky beru na vědomí a ještě dotaz co znamená "hanácké sraz ?
To je asi na mě :) protože jsem toto slovo použil.
No, jde o to, že okolo přelezu 6. a 7. měsíce bývá sraz zvaný "Hanácký slet", který se sice netýká Palby, ale týká se nemálo lidí kteří chodí na Palbu. Je to akce virtuálních pilotů, tedy hráčů leteckých simulátorů. No a protože (jak píšu) se to týká i lidí ze serveru Svět virtuálních křídel, kteří chodí i sem, na Palbu (vč. mé maličkosti), tak tito uvítají ty cca dva týdny mezi těmito akcemi.
Co se mě týče, tak pokud létáte nějaký ten simulátor, mohu vás jen pozvat na Svět virtuálních křídel, a tam byste se mohli přihlásit i na Hanácký :-? Virtuálních pilotů není nikdy dost! :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

A já tedy jen potvrzuji, že termín 19. 5. a Drnov nemůže být uskutečněn, když kolega RAYTHEON zjistil, že se otevírá nikoliv do konce května, ale až od 2. června (a otevřeno je pak až do září včetně).

S pány kolegy Parmezano a Zemakt jsme se spojili zatím přes SZ a máme již na sebe telefony a víme jak bude kdo cestovat.

Dnes dojde ke kontaktu mezi mnou a RAYTHEOnem a určíme si koordinační schůzku v naší již oblíbené "Kozlovně" - čti U Kozla.

Co je již jasné a nezměnilo se je, že Palba Praha 2018 má termín sobota 9. června 2018.

No a my dohodneme, dle všech možností, nový termín, zřejmě červnový termín PVO Drnov, který zde pak budeme publikovat, se snahou, aby vyhověl všem.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
parmezano
7. Major
7. Major
Příspěvky: 552
Registrován: 17/3/2012, 16:17

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od parmezano »

Alfik : dík , nelítám
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Dnešní setkání, a nikdy jsem to za 12 let neudělal, abych informoval, o setkání Palba Praha 2018 takhle rychle...,
zní: - 9. června od 13,00 je zamluveno - U Kozla http://ukozla.cz/ je na:
den 9. června od 13,00 kde se mají kolegové, kteří přijdou jinak ohlásit (mladší číšník vymyslel) - heslo zní - "Radio" - jo - jsou to kluci...
Vždycky jsme říkali Palba - zřejmě změny a mistr - čti majitel odpočívá... To je o Palba 2018.

Dobrá, dobrá.

Kolegyně a kolegové ještě strpení, zapomněli jsme, a ani internet nedává změnu jízdního řádu hned, a ptali jsme se přímo, a řekli nám až na poslední chvíli...

Celkem vše dodáme pánům kolegům, RAYTHEON musí dodat i mě a kolegům Parmezano a Zemakt - PVO Drnov.

I s prvním nástřelem všech informací zatím, s možností opravy platí - budeme všichni v Zvoliněvsi, zde páni kolegové prosím, okolo 10,00 až 10,30.
Pan kolega RAYTHEON mě však řekl - prosím mé časy jsou bez záruky a do zítřka, nejpozději ve čtvrtek dodá přesný harmonogram. Jedná se o uspořádání PVO Drnov.


Případné změny dodám do dvou dnů...
Naposledy upravil(a) michan dne 10/4/2018, 21:33, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Tuším proč výpadek, ale.

Páni kolegové ale - Zemakt a kolego Parmezano, do pardon čtvrtka - raději 12. dubna, jak slíbil RAYTHEON dáme termín kdy bude nejen změna jizdního řádu, ale pro nás důležité stále platí - neřekl jsem kdy - čtrnáct dní po setkání, tedy 23. června - se setkáme ve Zvoliněvsi a páni kolegové pěšky, zabezpečíme si vše a, opět pěšky, se prostě projdeme chlapy... (přidejte se ženy - zve Vás michan..)!

Páni kolegové parmezano a Zemakt, budu Vás průběžně informovat...
Naposledy upravil(a) michan dne 10/4/2018, 21:46, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11464
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Zemakt »

Jasan Michane. :razz: Zdravím z “nortšoru” na FUE.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Nerozumím, ale věřím Tě. Jsem ještě horší, čím starší, ale tohle fakt není ode mne...

Vždy se pokouším nejméně opravit, kolego Zemakte.

Nic, dám opravy dle zjištěných přesných informací......
Naposledy upravil(a) michan dne 10/4/2018, 21:40, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11464
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Zemakt »

Severní pobřeží Fuerteventury. V pohodě, však byť virtuálně, se už nějakej pátek známe :wink:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Sám uvidíš, zdravím.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Můj příběh je složitější než si mnozí zde myslíte. Přijeď Zemakte.

Ostatně přijeďte.
Do data - a to nejméně 14 dní, tři neděle po Palba 2018, se stejně dozvíte - je to tam, - je to chůze (v realitě až po setkání Palba Praha 2018), nebo je to tohle - Kbely to nejlepší v ČR a... malinko - 14 dní co s tím - nemám co dodat.) Pojďte se ověřit snesete lecos?.

A navrch uvidíte - za čtrnáct dní - pěšky - 3 až 4 km pěšky, něco co nás mělo chránit a kluci kopali, sloužili tam a... - prostě vše se dozvíš, že jsi to nezažil (část jsem zažil a proto blbej - jdu se prostě podívat co jsem starej neviděl jak se měnilo, chci mít o čem psát ---- a je...)
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od RAYTHEON »

Vážení přátelé,

kmeti se sešli v úterý v Kozlovně a vymysleli náhradní termín pro akci Drnov 2018. Akce se bude konat dne 23.6.2018, což je sobota. Pokud by zde převládl názor, že toto je špatně a lepší by byla následující sobota 30.6., je ze strany mé i Michana možno. Sraz účastníků akce je na železniční zastávce Zvoleněves, odkud to je k bunkru kousek pěšky (teda pokud mapa nekecá).

Vlakové spojení z Prahy Masarykova nádraží s přestupem v Kralupech n/V (pro méně zběhlé cestovatele, jedoucí z jižáku: metrem C na zastávku Florenc, zde přelézt na linku B směr Zličín, vystoupit následující zastávku Náměstí republiky a ven dírou proti směru jízdy vlaku)

TAM
Praha Masarykovo nádraží odjezd 09:06 (vlak 9622); Kralupy n/V příjezd 09:45
Kralupy n/V odjezd 09:51 (vlak 9728); Zvoleněves příjezd 10:07

ZPĚT
Zvoleněves odjezd 13:49 (vlak 9709); Kralupy n/V příjezd 14:08
Kralupy n/V odjezd 14:12 (vlak 9635); Praha Masarykovo nádraží příjezd 14:51

Budu zhruba v 09:30 v Kralupech na nádraží vyhlížet účastníky zájezdu. kdo mě nezná, ten mě pozná snadno a rychle, mých 201 cm snad nikdo nepřehlédne.

Odpolední program bude tradičně v hospodě U Kozla na Žižkově, Želivského ulice, Praha. Z Masarykova nádraží lze dojet nejlépe tramvají č. 9, která staví u Jindřišské věže v Jindřišské ulici, směr Spojovací, vystupuje se na zastávce Biskupcova a jde se kousek zpět do kopečka. Zabloudit nelze, komu se to přesto povede, bude ponechán svému osudu. Je nutná jízdenka za 24 Kč. Sedět se bude v objednaném salonku, heslo pro personál "RADIO", v této hospodě slušně vaří a mají výborné kvasnicové pivo Kozel 13°.
Důrazně doporučuji přibalit teplý svetr, ať už bude počasí jakékoliv, v bunkru je totiž dosti hnusná zima, přičemž pohyb je minimální takže lze odlovit chřipku snadno a rychle. Ve venkovním areálu bývalo občerstvení s párkem, kafem, pivkem............

Těším se na vás všechny!

RAYTHEON
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Paničky, pánové dle Palby dlouhodobě, kolegyně a kolegové,
Jak vše bude rozhodne, dle otevírajících hodin, pan kolega RAYTHEON, šéf a věříme, že se sejdeme i s panem kolegou Hans S v sobotu 9. června 2018 a bude to mazec, neboť se otevírají jiné věci a je výročí - kolegyně a kolegové...,
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vyroci ... en/1588254

pokud mu to vyjde- zvu Hans S. Jde o Kbely, Letňany.
Po 15 tém květnu řekneme blížší a konečné. Určíme si schůzku a dáme... :razz:

No a pak ?
Stejně tak pánům, kolegům, řekneme nastavení na PVO a pochod tam, i když já již vlak znám, z předchozího a lístek si dle vyjádření RAYTHEONa koupím až nějaký den, který se nazývá, když to neřeknu špatně v- sobota 23. 6 a je...

Upřesnění určitě bude do konce května - myslím, že termíny 9. června (Palba. Praha 2018) a Drnov 2018 v datu 23. června by musel změnit jen - pan kolega RAYTHEON. U mně to platí...!
Co jej znám je konzervativní, vždy na správném místě (bouřka, větry a jiné blbosti přírody... Máma by před 60ti lety řekla nikdy se nerouhej... vždy nepředpovídám - může se prostě stát a

Musím něco vyzdvihnout - prostě s kolegou RAYTHEON - 10 let spolupracuji na setkání - Palba Praha 2018 a dva metry piv jsou prostě zaručeny :razz:

Pane kolego - zakladateli Lorde - prostě přijeď a budu Tě vítat - jsem už jen bělovlasý pán plný elánů a pozvánka platí nejen pro Tebe, platí i pane kolego skelete u Tebe a pro všechny co Vám píši, prostě všem, u koordinace i u moderátorů...! Holky a kluci.
Fakt bude na co se dívat - termín 9. června je prostě dobře.... ( pravda je, že jsme nějaké výročí přehlédli - dobře že je...)
ObrázekObrázekObrázek
clone9cz
svobodník
svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: 20/4/2009, 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od clone9cz »

Unesl jsem Alfíka. V 10:30 nula nula budu čekat ve Kbelích a požadovat dvě tatranky za vrácení.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od michan »

Dobrá dobrá.
Tu druhou tatranku dáme ale napůl (kdyby nebylo akce těžko bys nám Alfíka unášel).
Budeme tam - stanice Letecké muzeum (Kbely) - asi o čtvrt hoďky a něco později, neboť na Florenci vždy 20 minut dáváme čekací dobu (zvyk z fotbalu).

Těšíme se na všechny.
ObrázekObrázekObrázek
clone9cz
svobodník
svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: 20/4/2009, 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od clone9cz »

Ještě mně tu zdržují nějaké povinnosti, takže to nevidím optimisticky, když do toho započítám cestu.
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Malej Achil »

Tak a jsem doma v suchu a teple - i když jsme s kolegou Dankenem po cestě na vlak pěkně zmokli (a to i přesto, že měl kolega Danken vzácnou možnost vidět mě utíkat :) ).

Prima akce, tentokrát taková víc muzejní a míň hospodská (aspoň z mojí strany). Akorát ten pochod smrti přes pole v Letňanech na metro - přiznám se, že tak intenzivní chuť na pivo jako tam jsem už dlouho neměl. :-x

No, snad zase někdy příště...
Voják bez humoru je žoldnéř.
Danken
Příspěvky: 7
Registrován: 6/4/2017, 12:03

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Danken »

taky jsem už jistou dobu tak dlouho a tak rychle neběžel :D A pochod smrti? Vždyť to byl kousek :D Ale vydařilo se
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11464
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Pozvánka. Palba, Praha 2018

Příspěvek od Zemakt »

No mi ještě držíme s Michanem štafetový kolík. Asi ho budu muset prodat v kuchyni :lej:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání Palba“