Sraz 2014?

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Sraz 2014?

Příspěvek od Alfik »

Zatím se neobjevilo nic, z čeho by se dalo usuzovat, zda bude či nebude letos sraz Palby.
Pokud se o takovém neuvažovalo (pokud se neuskuteční mezi teď a prosincem :) ), mám návrh: Jak jistě víte, nemálo Palbáků je také registrováno na jiných forech - např. na http://www.panzerkampfwagen.cz/sturmovik.php kde jsou hlavně ti, kterým učarovaly letecké simulátory (a jejich nekorunovaný král Šturmovik :D ).
No a SVK bude mít sraz 6.12.2014 - po dohodě s organizátorem copypastuji:


"Vážené a milé (.)(.), vážení letci, přátelé, všichni se zájmem o virtuální bojové létání,
Místní normalizátor si Vás dovoluje pozvat na
NETRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ SLET VIRTUÁLNÍCH PILOTŮ 2014
který se bude po dlouhém výběrovém řízení konat v pražské restauraci U Básníka pánve
a to
v sobotu 6. prosince 2014 od 17:00-24:00 hodin
(pro ranní ptáčata bude vyhrazena vinárna, příchod je možný po probuzení někdy v 11 nebo 12 hodin)
Tato restaurace je shodou okolností nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad a jako jedna z mála prošla náročným výběrovým řízením levého i pravého břehu Vltavy, kterého jsem se účastnil osobně. Přísným výběrem neprošly i vyhlášené restaurace a pivnice U Cepelínů a nebo U Švejků. Jednou zavazely přiliž hluboké klenby, podruhé schody, potřetí nebyl bar, po čtvrté se zavíralo v 11, po páté byl prostor pro 90 pilotů významně rozdělen, po šesté byly prosincové ceny dvojnásobné, po sedmé měla restaurace název U dvou sester ... prostě samé neštěstí. Kdo z Vás by šel například K paragánům?
Podmínky se mi po ostrém vyjednávání podařilo zajistit totožné jako ve Wings Clubu
1. Jídelní lístek bez omezení
Opět platí, že při hromadném objednání může dojít i k hodinovému zpoždění v dodání, toto akceptujete s přihlášením. S tím souvisí i to, že se nebude doručovat společně na jeden stůl, ale individuálně, aby kuchyň nevázla minutovým plánováním.
2. Zavíračka může být prodloužena až do 1-2 hodiny (záleží kolik nás bude a kolik u sebe budu mít peněz).
3. Pivo se bude točit výjimečně plzeňské, když budou zastánci. Budvárek mi přijde až moc sladký, na tak komorní akci.
4. Strava taková, že se po ní budete moci utlouct.
5. Obsluha bude obeznámena s tím, že v nečekanou chvíli mácháte rukama v domnění, že chcete sestřelit nepřílete na místo zvrhnutí servírovaného jídla nebo pití.
6. Vítáni budou i kolaři. Největší počet po sobě jdoucích schodů jsme napočítali 2, vyjma vinárny, která je skutečně pod zemí.
7. déle pro některé z účastníků chystáme překvapení, které ale nemůžu prozradit. Zapomene ten, kdo se nenahlásí včas, tedy do 6.11.2014.
8. Pokud Vás ještě nikdo nesestřelil, tak věřte tomu, že Vás šestého sestřelí alespoň hubou, pokud si to osobně neohlídáte.
Vezměte s sebou všechny. Rezervace tentokrát není na moje čokoládový voči, ale musel sem vyslat nejednu Destinnovou."


A tak mě napadlo, že pokud v tomto roce nebude ofiko Sraz Palby, tak bychom se buď mohli "srazit" den před tím, tedy v pátek 5. prosince, v hospě dle uvážení Palbáků - Pražáků kteří jistě mají přehled který já mít nemohu, nebo přímo tam, tedy na srazu SVK.
Takže, vážení, berte to jako návrh k diskusi, pokud ne přímo jako pozvánku :)
Co vy na to?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Hans S. »

Já budu :)
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Skeptik »

Berete i nováčky? :shock:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Hans S. »

Když mají MiGa v avataru, tak samozřejmě :).
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Skeptik »

Hans S. píše:Když mají MiGa v avataru, tak samozřejmě :).
Tak to beru, zvláště od avataru s Ritterkreuzem pod krkem :razz:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
zenith0009
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 578
Registrován: 6/9/2012, 22:33

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od zenith0009 »

Teď když to prosáklo ze SVK (kde nemám registraci) i na Palbu, můžu se konečně zeptat - Nevíte, co se stalo s Wingsem? Mám ho celkem za rohem, docela rád sem tam chodil. Ale jednoho večera byla vrtule pryč a od tý doby nic. Byl sem tam tak týden než zavřeli, na nějakej úpadek to nevypadalo...
Obrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Hans S. »

Majitel to zavřel ze dne na den. Málo to vydělávalo.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Alfik »

Tak další Palbáci nic? Zatím to tedy vypadá, že se slezeme jen v tu sobotu. No, párkrát to tu ještě připomenu aby to vyskočilo těm co používají funkci "nové příspěvky" :)
On je fakt, že lidé z SVK často chodí i na Palbu.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Dzin »

Kdyby to bylo jindy, přijedu, ale takhle nemohu
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Alfik »

Další nikdo. Zůstává tedy sobota a SVK.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Pátrač »

Je to pro mě z ruky. Prostě 270 kiláků tam a 270 kiláků zpět je na mě už hodně. Jsem už starší člověk a přes víkend si musím oddechnout, jinak další týden v práci chcípnu.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Dzin »

To si měl říci, že si z Olomouce, teď jsem tam 14 dní byl, mohli jsme dát minisraz. :-)
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
stetula
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 154
Registrován: 25/7/2014, 17:52

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od stetula »

kdo že to je z olomóca ? no já taky :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz 2014?

Příspěvek od Alfik »

Já vím, Pátrači. Byl to jen výstřel do tmy - jakože když už tam budu kvůli té sobotě... a když letos jiný sraz nebyl...
Ale - samozřejmě, pokud některý Palbák zavítá v sobotu mezi virtuální piloty, tak si určitě taky pěkně pokecá :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání Palba“