Pozvánka Palba Praha 2013.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Pozvánka na sraz - Palba Praha 2013.

Kolegové a kolegyně - v termínu - buď sobota 8.června , nebo sobota 15. června, chceme zorganizovat - Palba Praha 2013.
Tak tohle vyznělo jako dohoda organizační skupiny, stejně jako předkládaný program.
Stále platí i tento rok, že účastnit se může každý příznivec Palby, čtenář Palby, náhodný pozorovatel Palby, stejně jako členové Palby.

Program:

1/ Muzeum Kbely - Zajišťuje Hans S( předběžný souhlas).

2/ Vojenské muzeum na Žižkově - Zajišťuje michan. ( V případě špatného počasí by Vojenské Muzeum Žižkov - bylo společným řešením a za1) a za 3) by odpadlo.)

3/ Muzeum Lešany - Zajišťuje Raytheon.


a) Sraz všech účastníků, kteří nepojedou do muzea Lešany je - v 10,00 u východu z autobusového nádraží Florenc - tak jako každým rokem.
Kdo by jel do Lešan, dozví se o srazu do Lešan o něco níže, v samostatném popisu.

b) Po skončení některého z programů, který si vyberete, bude posezení a volná zábava (předpokládá se od 16,00, když salónek přivítá každého, kdo se přihlásí, že jde na Praha Palba 2013 i ve 13,00)
v restauraci U Kozla, viz zde: http://www.ukozla.cz/
- klepni vlevo na jednotlivé tituly psané ručně. Na adrese: Jana Želivského 4 (Basilejské náměstí)
Praha 3; 130 00,
tel: 608 772 205 / 608 770 082 / 222 580 405
je tam i možnost podívat se na jídelníček.

Do restaurace U Kozla tramvají č. 9 z Bolzanovy ulice (hned vedle Hlavního nádraží) je přibližně 10 minut, když výstupní stanice je - Nákladové nádraží Žižkov II, odtud pěšky přibližně 4 minuty dolů směrem k Biskupcově ulici, když již vidíš restauraci U Kozla (jsou dvě stanice Nákladové nádraží Žižkov, ta druhá stanice je za zatáčkou ve směru od Hlavního nádraží).

Všechny prosím, aby nejprve dali najevo - kdo se zúčastní Srazu a poté, když se vyjádří kladně, aby se vyjádřili, který termín nejlépe vyhovuje a které akce by se chtěl zúčastnit (může být ve formě - např.:
Toník, zúčastním se, vyhovuje mi termín sobota 15. června a pojedu do Kbel...):


- sobota 8. června,

- sobota 15. června.


Pro Lešany - Muzeum Lešany - pan kolega Raytheon dodal informace o spojení, když vždy sraz je - 20 minut před odjezdem vlaku, nebo autobusu.

Muzeum Lešany:

Sraz účastníků pro prohlídku Muzea Lešany je v 8,00 na Hlavním nádraží před místy prodeje lístků na vlak.

Účastníci odjíždějí v 8 hodin 24 minut z Hlavního nádraží v Praze.
Jízda vlakem s pohledem na údolí řeky Sázavy je mimořádný zážitek - vřele všem doporučuji.
V 9 hodin 42 minut jsou v Krhanicích. Po přibližně 10ti až 15ti minutové chůzi jste v Muzeu Lešany.

Návrat:
Bude volba zda vlakem, či autobusem, nebo kombinaci obou dopravních prostředků.

- Návrat vlakem - odjezd ve 14 hodin 43 minut z Krhanic - vlak je v 16 hodin 10 minut na Hlavním nádraží, do restaurace U Kozla tramvají č. 9 z Bolzanovy ulice (hned vedle Hlavního nádraží) je přibližně 10 minut, když výstupní stanice je - Nákladové nádraží Žižkov II, odtud pěšky přibližně 4 minuty dolů směrem k Biskupcově ulici, když již vidíš restauraci U Kozla (jsou dvě stanice Nákladové nádraží Žižkov, ta druhá stanice je za zatáčkou ve směru od Hlavního nádraží).

- Návrat autobusem - od vlakového nádraží Krhanice odjíždí ve 14 hodin 40 minut autobus, který přijede v 15 hodin 41 minut na Metro Budějovická. Zde do metra trasa C, jízda přibližně 7 až 10 minut na Hlavní nádraží. Odtud z Bolzanovy ulice tramvají č. 9, je to opět po přibližně 10ti minutách stanice Nákladové nádraží Žižkov II, viz. výše.

- Kombinace autobus, vlak - autobusem ve 14 hodin 5 minut z Krhanic do Benešova - příjezd 14 hodin 40 minut. Z Benešova rychlíkem ve 14 hodin 59 minut do Prahy Hlavní nádraží - příjezd 15 hodin 35 minut. Odtud dál z Bolzanovy tramvají, jak již bylo dvakrát popsáno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Stuka »

Vážené kolegyně,
po přečtení pozvánky na sraz Palby od Michana se prosím nelekejte. I zde na Palbě platí základní pravidlo slušného chování a to, že nejdřív se oslovují ženy A AŽ POTOM muži. Takže se nemusíte bát, že U Kozla budete muset jenom roznášet pivo, přikyvovat, usmívat se a tancovat na stole. Budete moci i občas něco říct, ale roznášce piva se bohužel nevyhnete.

Tímto Vás (ve jménu ženského osazenstva Palby) srdečně zvu.
:mrgreen:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Tak ještě, že na vojenském portálu máme vojenskou estétku - někdo musí přeci znát co se sluší a patří.
Tím jsou zřejmě také 2x zvány asi 3 kolegyně...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Stuka »

Gratuluji Michane, právě si založil nový druh estetiky - vojenskou. :wink:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Dík za gratulaci.

A nyní - Dejme prostor ostatním.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Já hlavně doufám, že Fräulein Stuka dorazí? :)
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Stuka »

Když Michan zatancuje na stole, tak jo. :D
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Pro "vtipnou Stuka" snad i na tom stole! :wink:

Ale né hned odpoledne a horší je, že nerad tančím sám - i když - jednou za rok?! :D

Dovolím se mojich drahých doma v tomto pořadí:

1) všech vnoučat.

2) dcery a syna.

3) "Drahé polovičky" - mé ženy.

Věřím tomu "heslu" - Jednou za rok?!
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Stuka píše:Když Michan zatancuje na stole, tak jo. :D
Pokud by se tohle jistojistě uďálo, tak snad začnu přesvědčovat Pátrače, abychom se také vydali na dálný severozápad, protože to by byl pohled, jaký se naskytne jen jednou za život :rotuj:
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od cover72 »

Chtít po mně vyjádření více, jak týden dopředu je asi jako chtít po meteorolozích spolehlivou předpověď počasí za stejné období, ale v kalendáři nic nemám a rád bych dorazil. Až navečer na posezení, jak je mým zavedeným zvykem.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Pozorovatel - Signalista a Pátrač jsou vřele zváni a o tanci se domluvíme na místě. ( Co já vím, po páté, sedmé Plzni jak budu chtít - 1x za rok, - tančit?)

Samozřejmě zveme vřele i kolegyni Ljubov.

Pane kolego p3tris vřele Tě zveme na Sraz - máš zde na Palbě skvělé věci.

Ještě chci pane kolego Cover72 říci, že s Tebou počítáme a děkujeme, že ses ozval.

Dali jsme sem upoutávku - Pozvánku - dříve, aby všichni měli možnost se připravit.
Nechť si každý rozmyslí, udělá kalendář a pak se rozhodne.


Za sebe říkám nejraději bych 15. června. Kbely.

Pokud se většina rohodne pro sobotu 8. června přizpůsobím se a opět Kbely. V případě špatného počasí Vojenské Muzeum na Žizkově. Stále je tam co objevovat.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Ještě jednou - sem patří vyjádření o Srazu Palby 2013.
Ostatní po zkušenostech mažu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Pravda je, že když na srazu byla spanilá růžička v podobě Pozorovatele-Signalisty, bylo vše mnohem více...interesantní :) Takže pokud ženy dorazí, tak já ten Michanův stolní tanec nějak domluvím :D
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4219
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Přijedu rád.
Oba termíny mi vyhovují stejně.
Nejraději bych do Kbel, nepohrdnu ani Žižkovem. Lešany jedině pokud mě tam a zpět někdo vezme autem (chodit po muzeu, a ještě k tomu k vlaku a od vlaku a zase k vlaku... by mi trvalo i dva dny :twisted: ).
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
mrfelix
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 220
Registrován: 30/10/2012, 08:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od mrfelix »

Mr. Felix
chci do Lešan
vyhovuje mi lépe 8.června, ale může být i druhý termín

nesešel bych se ráno na hlaváku, mám to dost zajížďku, ale přijel bych rovnou do Lešan, z Lešan do hospody již mohu s ostatními.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Já bych raději Lešany, ve Kbelech jsem několikrát do roka a v Lešanech jsem ještě nebyl.

Alfíku, na palubě mého Grossdeutschlandskyho vozu budeš vítán, samozřejmě jako kdokoliv další. Čtyři se do něj vejdeme myslím celkem pohodlně :)
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4219
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Taky jsem tam ještě nebyl. Grosdojčlandský vůz mi neva :D ve šturmu sice lítám zásadně za spojence, ale ve WWIIOL zase střílím zásadně za osu :D Ještě to dopilujem, jako kde sraz a podobně.
Navíc (jak jsem se dozvěděl večer) budu muset řešit i ubytování. V červnu budou mí přátelé co u nich přespávám když jedu třeba do Wingsu mimo. Hmmm... no mám na to víc jak měsíc :) , v nejhorším budu spát tam co posledně - bylo to tam dražší a fůra nevyužitých postelí (bydlel jsem vlastně v celém bytě). Kdyby někdo chtěl, podělili bychom se. Stálo to myslím kolem 1700,- na víkend, a byly tam 4 normální postele a dva gauče - pokud někdo pojede a nebude mít kde se uložit, dohodnem se.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4219
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Nechci vám do toho kecat, ale ten první termín je už za měsíc. Možná byste mohli rozhodnout (a zveřejnit) kdy tedy, abychom se mohli přizpůsobit (u mě jde i o objednávku noclehu - a možná u některých dalších se kterými bych se rád seznámil - spec. s dámami :twisted: ).
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od jersey.se »

Že bych se tentokrát taky okázal? :)
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od cover72 »

Tak, a pro mne termín 8. padá, to jsem za Brnem.
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání Palba“