Sraz Praha 2012

Moderátor: jarl

Vyhovuje mi datum pražského srazu?

20.10. 2012
1
9%
nebo 27. 10.
5
45%
ani jeden
5
45%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Pánové a dámy - v termínu 20. 10, nebo 27. 10., chceme zorganizovat - Palba Praha 2012.

Program:

1/ Muzeum Kbely - Zajišťuje Hans S.
2/ Vojenské muzeum na Žižkově - Zajišťuje michan.
3/ Muzeum Lešany - Zajišťuje Raytheon.

O vytvoření hlasovacího Engine poprosíme Pegeucka.
Chci to na Palbu dát po informacích o dnešní schůzce v Nakladatelství o druhé knize - zítra.

Vše ostatní zítra, ještě jednáme.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Lord »

Takže Michana možná je těch srazů letos už moc, ale tvoje věc. Přitom další sraz ještě organizuje Skelet.
Téma jsem oddělil a dal anketu, přitom uživatelé mohou změnit svůj hlas, když si to rozmyslí.
Mohl bych to dát ještě na portál, ale uvidíme podle zájmu.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Prosím Tě ten Engine měl být o datu, jestli udělat sraz 20.10., nebo 27. 10..
Jestli je těch srazů moc to nevím, my čekali až se vyjádří Sa 58 a potom jsme čekali na to až svůj sraz dodělají piloti.
O skeletově srazu jsem slyšel prvně před chvílí....
Organizaci jsme začali před piloty a jen jsme o všem mlčeli a ještě dnes se zjišťoval termín v Kbelech, který končí 28. 10.
Takže na vysvětlenou. Bližší dám zítra.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Lord »

Tak jsem engine změnil na to jak povídáš, dobrý?
Těch je to v rukou božích.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Děkan šéfe.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Palba Praha 2012.

Již jsem to řekl, ale ještě blíže chci vše osvětlit.
Běžně se dařila tak 2 setkání - První bylo v pozdním jaře v Praze a Druhé v časném podzimu v Otrokovicích.
Jelikož tento rok nikdo na jaře nic neorganizoval - důvodem bylo zaneprázdnění pracovní a také i moje chřipka - prostě jaro se nekonalo. Prázdniny byly "pasé..." a čekali jsme co Sapík, i když již v srpnu jsme se bavili, že až skončí své setkání piloti a Sa 58 se neozve, uděláme Palba Praha 2012.
Byl vymyšlen program a termíny a rozděleny úkoly pro garanty.
Na Palbě jen poslední informace, že piloti se sešli snad 3.
My jsme jen ještě čekali, který ten z termínů v říjnu je ten nejpozdější. Ten termín potvrdil včera večer Hans S. - ve Kbelech se končí v neděli 28. 10. a tak jen sobota 27.10.
Nechám zde do konce září možnost odpovědi komu se hodí termín buď 20.10., nebo 27. 10.
Zatím vím, že když se nic mimořádného nestane - účastní se v těchto termínech tito lidé:
Raytheon.
Hans S.
Michan.
Pegeucko
ROZ.
Tonik.

Kdo se přidá dál uvidíme. Program jsem již napsal a více si řekneme koncem září.
Předpokládaný sraz by byl v sobotu v 10,00 u vchodu na Florenc a zájemci do Lešan by se spojili s Raytheonem. Hospoda by byla pro posezení v centru - zajišťuje Hans S. a pravděpodobně se jedná o hospodu " Haštalský dědek" - Náměstí Republiky.

Toť zatím vše.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Malej Achil »

Hrome michane, proč jsi o tom srazu neřekl nic dřív?? Takhle mám na druhou polovinu října už 2 akce na který sem nahlášenej. Jediná možnost je toho 27. 10., to bych se moh urvat zpátky do Prahy (dostudoval jsem a už se tam nezdržuju), jinak to budu muset oplakat a zapít žal (naštěstí mám takový zásoby dobrýho pití, že ta prohibice může trvat ještě půl roku a pořád nebudu na suchu... :lej: )
Tak se teď koukej postarat, ať dopadne ten 27. říjen!! :wink:
Ahoj
Voják bez humoru je žoldnéř.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Jasan Malej Achil, dík,
zatím se 3 hlasy kloní na 27. 10. a jen ten můj je tam sám. Já beru klidně 27.10. A to vím o dalších 2 hlasech, které se týkají ROZ a Toník, že také chtějí 27. 10.
Uvidíme dál.
Budu se starat dál a možná připravíme i nějaké příjemné překvapení. Nechci to zakřiknout.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Jak na jiném příspěvku uvádí kolega hydrostar
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=207&t=3614
, bude 27. září u Vojenského muzea v Praze k vidění tank Praga LTP (Tanque Ligero 38/39M) z Limy, viz zde:
http://praha.idnes.cz/prevoz-tanku-ltp- ... domaci_brd
Účastníci Srazu Palba Praha 2012 si jej o měsíc později - zřejmě 27. října - budou moci prohlédnout jako exponát před Voienským muzeem na Žižkově.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Alfik »

Já bych rád přijel, ale je to závislé... na přespání. Máte naplánovaný sraz v deset, tzn. musel bych přijet den předtím (auto nemám, musím autobusem). Nějaké museum zvládnu (k němu mě přiveze MHD a pár kroků k exponátům snad udělat zvládnu :D ), avšak tentýž den se tudíž už nebudu moct vrátit do jeseníku. Čili další nocleh. Ev. poraďte hotel, ve kterém by mě nezruinovali :) a který je vedle zastávky MHD.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Pane kolego Alfík,
zatím Tě zasílám k nahlédnutí tyto Hotely
http://www.hotel.cz/praha/#utm_source=a ... raha-fraze
a pak uzpůsobené pro postižené.
http://www.holidaycheck.cz/region-Cesto ... d_753.html
Projdi si co by Tě vyhovovalo.
Já budu ke srazu Palba Praha 2012 v příštím týdnu dávat více detailů na Palbu.
Pokud si sám něco vyhovujícího nenajdeš z těchto nabídek, někdy od středy bych se věnoval výběru Hotelu speciálně pro Tebe, aby Tě to co nejvíce vyhovovalo.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Vážení.

Po konzultacích s RAYTHEONEM a s Hans S., vypisuji, jak jsem slíbil, ještě bližší informace k setkání - Palba, Praha 2012.
Důležité je, že takřka jistou účast ohlásili:
Malej Achil
RAYTHEON
Hans S.
Michan.
Pegeucko
ROZ.
Tonik.
a jestli vše dobře klapne, tak se účastní i alfík.

Tímto zde zároveň prosím ostatní kolegy, zda by řekli - Kdo ještě přijdete dne 27. října 2012 na setkání?
Důležité je to i pro přibližné objednání tradičních opečených kolen( není nezbytnou podmínkou si dát koleno).

Sraz je, jak již bylo řečeno na začátku, dne 27. října 2012 v 10,00 na Florenci u východu z autobusového nádraží směrem k MHD.
Účastníci srazu mají možnost se účastnit 2 tematických prohlídek (vždy samozřejmě z časových důvodů jen jedné z nich):
Protože volná prohlídka v Lešanech, jako sezóna roku 2012 končila 30. září, vypadávají Lešany z programu( telefonicky sjednaná prohlídka přesně stanoveného množství lidí je obtížně zajistitelná z povahy setkání.).

Program:

1/ Muzeum Kbely.
2/ Vojenské muzeum na Žižkově.


Po skončení tématických prohlídek se sejdeme v Restauraci " Haštalský dědek" viz zde:
http://hastalskydedek.cz/
A to k volnému "klábosení" o Militárii všeho druhu - dle osobního zájmu a vkusu.
Na místě bude i překvapení "a nebude to kouzelník"!

Tak trochu platí všeobecné, že během prohlídek a vůbec, jak je na vojně zvykem - Starají se "Mladé pušky o Staré pušky"( není důvod k žádné panice).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od cover72 »

Já se na 72% zúčastním a to sice tak, že bych dorazil do hospody (prohlídky mne příliš nelákají).
Měl by někdo zájem o to, abych přinesl k náhledu část A-10 - třeba podrobnou historii programu včetně politických bojů, která je zajímavá a dokončená?
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Dík kolego Cover72 za ohlášení,
vezmi A-10 určitě sebou. Je to i o rozmanitosti žánrů( a A-10 je legenda a tak ukaž), a každý se snaží přispět tím čím je také zajímavý.
Sraz je vždy o všem co lidi, v tomto případě z militárie, zajímá.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Malej Achil »

Po skončení tématických prohlídek se sejdeme v Restauraci " Haštalský dědek" viz zde:
http://hastalskydedek.cz/
Tak si právě prohlížím tu jejich nabídku jídel (i s obrázkama) a říkám si, jestli by nebylo lepší vykašlat se na muzea a jít tam rovnou :D .
Každopádně pokud se mi nic mimořádného nepřihodí, tak se tam objevím...
Dokdy bude potřeba dát rozhodnutí, jestli Žižkov, nebo Kbely? Abych náhodou v klidu nečekal a pak Hans neřek, že se mu nikdo nepřihlásil.
Voják bez humoru je žoldnéř.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Já myslím, že rozhodnutí Kbely, Vojenské muzeum na Žižkově, padne kolego Malej Achil až na místě, jako minule ( podle počtu lidí, kteří budou mít o to které místo zájem).
Připomínám také ještě ten tank před Vojenským muzeem, viz zde:
http://praha.idnes.cz/prevoz-tanku-ltp- ... domaci_brd
- mě docela láká tank vidět.

No a na "baštu" a "vojenské řeči", tak na to se těším vždy.

Ještě prosím pana kolegu Alfíka, zda si vybral, dle nabídky či jinak a zajistil, či bude chtít s tím pomoci. Z časových důvodů bychom měli reagovat nyní již rychle, ale určitě se něco vždy najde.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Alfik »

Ubytování objednáno, takže pokud nebude něco neočekávaného, budu tam.
Měl bych přijet už v pátek, jak jsem už psal.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Alfík,
paráda.
Tak i pro ostatní - v sobotu 27. 10. v 10,00 u východu z autobusového nádraží na Florenci směrem k autobusům MHD.
Jinak posezení je odpoledne a večer v Resturaci "Haštalský dědek". http://hastalskydedek.cz/
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Moskevskaja
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 489
Registrován: 3/1/2008, 19:53
Bydliště: Brdy über alles!

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Moskevskaja »

Čau palbáci, ještě jsem nebyl ve Kbelech a rád bych se tam s Vámi podíval, ale jsem tu na palbě totální začátečník-nebudu Vám rušit společnost? Osobně z Vás znám pouze Hanse S., kterého jsem si kdysi stopnul. Nejen kolegovi Alfíkovi bych se mohl odvděčit-bydlím na Dejvicích a mám určitě volné místo na přespání. Jenom je to ve třetím patře bez výtahu, takže pro invalidy nepřístupné.
"Nevěšte hlavu; co se nepodaří dnes, může se podařit zítra"
Alexander Dubček
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Lord »

Moskevskaja, já si myslím, že by to "pedagogovi ve výslužbě" Michanovi a ostatním vůbec nevadilo. Je to kolikrát lepší, když mají třeba ti méně znalý dotazy a "zkušený pušky" můžou učeně rozprávět. :wink: To právě dělá kouzlo srazů, aspoň to je můj dojem. A lidi se stejně znají i tak málo, možná podle vidění, důležitý je společný koníček.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“