Sraz Praha 2012

Moderátor: jarl

Vyhovuje mi datum pražského srazu?

20.10. 2012
1
9%
nebo 27. 10.
5
45%
ani jeden
5
45%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Určitě Moskevskaja,
budeš vítán, sraz je víš kde - Praha - Florenc, Východ z autobusového nádraží směrem k Městské hromadné dopravě(MHD), v sobotu dne 27. 10. 2012. v 10 hodin dopoledne.
Vítán je každý kdo sympatizuje, fandí a má aspoň trochu rád Palbu jako my. Novej, starej Palbák, mladej, nebo středně starej, nebo starej člověk, není důležité. Je to o těch lidech, kteří mají "jako koníčka Militáriii" v různých podobách.

"Mladé pušky" se dle vojenských tradic staraj o "Staré pušky(Pozor! - nic dramatického).


Mimochodem včera hlásil Hans S zajištění Restaurace "Haštalský dědek" kousek od Náměstí Republiky, viz: http://hastalskydedek.cz/

Lorde - veliteli, bylo by nám ctí kdybys také nakoukl na sraz a proto Tě oficielně tímto zvu.

I pro Tebe Lorde(a myslím, že Ty to určitě oceníš, jak Tě znám), ale i všechny přítomné, bude připraveno ono avízované "Překvapení".
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Moskevskaja
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 508
Registrován: 3/1/2008, 19:53
Bydliště: Brdy über alles!

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Moskevskaja »

Fajne, v tom případě se hlásím mezi účastníky. Nabídka bezplatného ubytování platí, piště na mail lancaster(zavináč)centrum.cz.
"Nevěšte hlavu; co se nepodaří dnes, může se podařit zítra"
Alexander Dubček
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od cover72 »

Ad datum - počítám s tím 27., ale za předpokladu dostatečně brzkého aviza by mi nevadilo ani 20.
Ergo mi v hlasování chybí možnost "je mi to jedno / snesu oboje" ;-)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Náznak jakési "demokracie" u podobných srazů, demokracie, která je zde v podobě hlasování do konce září o termínu 20.10. a nebo 27. 10. je spíše kontraproduktivní, než nějakým způsobem konstruktivní.
Zde o datu sobota 27. 10. rozhodli lidé kteří se přihlásili většinově výboru do skoro 2. října a i po tomto datu se již lidé hlásili jen k 27. 10, což bylo dobře.
Stejně vždy nakonec přijde rozhodnutí jednoho data - v tomto případě - sobota 27. 10. 2012.
Pro zajišťování potřebuje i výbor nějaký čas.
I proto je nutno co nejdříve stanovit jediné datum.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Alfik »

Mimochodem, já budu v Praze již v pátek 26. odpoledne, takže můžeme něco malého "spáchat" už ten den. Zatím jsem se bavil s Clonem (známe se odjinud - na Palbu jsem ho myslím "dotáhnul" :) já), ale jsem pro každou špatnost.
Bylo by pro mě nejlepší kdyby to "něco" mohlo být v okolí Parku družby (či metra Pankrác) kde mám ubytování, ale může být i jinde. Stejně nebudu schopen chlastat kdovíjak dlouho :) pátek nepátek. V sobotu se přece brzo vstává do muzea! :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Lord »

Michane díky za oficielní pozvání, ale znáš to nic neslibuju, takže s tím překvapením hlavně pro ostatní.
Kdyby něco, tak Ti napíšu soukromou zprávu. Zatím to vypadá na snad vcelku slušnou účast.
Užijte si to hoši :razz: a Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Kdo si ještě nestačil všimnout, ale i pro Ty kolegy, kteří si všimli a mají sraz - Praha, Palba 2012 pevně ve svém kalendáří:

Kolegové a kolegyně,
Den D a Hodina H se silně přiblížily.
Již tuto sobotu 27. 10. se sejdeme v 10,00 na autobusovém nádraží Florenc, u Východu směrem k MHD.
Pochopitelně, že kdo nemůže na tuto hodinu, může přijít až do restaurace "Haštalský dědek",
viz odkaz (jinak stačí "zaGooglovat")
http://hastalskydedek.cz/
pro účastníky Palba.cz tam bude rezervováno místo od odpoledne ( řádově od 13,00 hodin, nebo i dříve - na jméno - Palba.cz a nebo mé jméno).

Byl i dotaz kdo na setkání?
Jednoznačně - každý kdo rád "poklábosí o Militárii" a alespoň trochu je příznivec Palby.
Omezení jsme nikdy nediskutovali - jen jestli nevadí Palba a Militárie - jestli tohle je vůbec nějaké omezení?
ObrázekObrázekObrázek
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11546
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Dzin »

Že bych se taky přihnal z kurzu? Uvidím, jak mi to v sobotu vyjde.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Těšíme se na všechny,
všichni budou vítáni.
Navíc vždy při srazech platilo - "Jaké jsme si to udělali, takové jsme to měli".
Jaký sraz jsme si udělali, takový prostě byl a o nějaké zvláštní nespokojenosti nic nevím.

Tak - Ahoj v sobotu v 10,00 u Východu z autobusového nádraží Florenc, směrem k MHD. Nebo odpoledne v restauraci "Haštalský dědek"
http://hastalskydedek.cz/
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Pegeucko »

Palbáci zdravím,
Právě jsem dorazil do Prahy (pro sapíka do Práglu) ,oddáchnu a zítra se budu těšit na setkání se "starými známými" i s "novými tvářemi".
(Zkusil jsem pokus chyba a přihlášení funguje)

Takže svou účast osobně potvrzuji a zítra na shledanou. PEGEUCKO.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Malej Achil »

Hlavně si zas nedávej nějaký čabajky či co...ať zas zejtra nemusíš shánět cukr na kapky! :D
Voják bez humoru je žoldnéř.
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11546
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Dzin »

Omlouvám se, ale nevyšlo mi to se školením a tak nedorazím... snad příště.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od michan »

Díky slečno kolegyně a páni kolegové,
moc jsem se měl.
U mě OK a skvělej zážitek
Já Vás mohu.
Zvláště Tvůj osobní fyzický výkon kolego Alfík moc a moc obdivuji - i v té nepřízni počasí to bylo snad skutečně navíc -, společně s Tvými skvělými znalostmi.
Jó ty znalosti obdivuji u všech a fyzický výkon byl potřebný v té nepřízni počasí skutečně od všech - Cover 72 dám na autorská práva bacha a moc a moc děkuji za...
Díky Vám lidé.
Od všech to byl výkon a znalosti obdivuji.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Pegeucko »

Jak již zmínil michan, sraz se celkem vydařil.
Nejprve návštěva Vojenského muzea kde zejména upoutal jejich nový přírůstek(viz fota v závěru).
Poté pak přesun do "hospůdky",kde následoval "výdej" upomínkových dárků a posléze žranice a volné diskusní forum. Sešlo se nás zruba to co minule, takže dárky vystačili(Lord ho dostane holt poštou) a prostředí bylo pro pokec velmi vyhovující. Vytknout snad lze pouze vyšší cenny,které jsou ale v centru Prahy běžné.


A nyní slíbený muzeální přírůstek - stihnul jsem ho cvaknou ještě nezasněžený, při odchodu už na něm bylo cca 5cm sněhu.
ObrázekObrázek

Další 2 obrázky jsou pak v tomto albu:
http://www.palba.cz/album/thumbnails.php?album=36
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Lord »

Tančík je hezkej :up:
S tím dárkem, to udělejte jak chcete, jeden hrnek ještě se starým znakem mám.
Včera jsem byl na "otevřených dveřích", a pak už jsem to neviděl, ani jsem o tom vážně neuvažoval. Venku byla solidní sněhovou nadílka. Takže snad jste měli už zimáky.

P.S. Pege jsem rád, že už trochu funguješ, zkus prosím sehnat Kamila, má tady ještě nějaké resty.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Alfik »

"Jsem doma mami" :)
Díky za sqělý sraz. Příště třeba už bude tank jezdit! Nebo mu aspoň něco dají do té smutné díry vepředu (po kulometu tipl bych).
Je to jak jsem předpokládal - to co v Praze slezlo, tady leží... dokonce souvislá ujetá vrstva na silnici :)
Jen mě Michane nepřechval. Vlastně nejhorší byly jezdící schody v metru...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Moskevskaja
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 508
Registrován: 3/1/2008, 19:53
Bydliště: Brdy über alles!

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Moskevskaja »

Čekal jsem, že budete ´hlavy´, ale stejně jsem byl moc mile překvapen! Díky a moc rád se zúčastním dalších palbáckých akcí.
"Nevěšte hlavu; co se nepodaří dnes, může se podařit zítra"
Alexander Dubček
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Re: Sraz Praha 2012

Příspěvek od Malej Achil »

Zdravím,
dřív jsem se k tomu bohužel nedostal, tak alespoň teď...LTP 38 jak vypadal při našem odchodu z VHÚ.
Sraz byl fajn, tak zase někdy!

Obrázek
Obrázek Obrázek
PS.: Moskevskaja, nechceš si zaktualizovat avatar? :D
Voják bez humoru je žoldnéř.
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“