Sraz Palba - Praha 2011

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

michan - vzhledem k rozsahu tématu jako takového jsem z toho udělal prezentaci kterou odpřednášet trvá pokud mi to odsýpá cca hodinu a padesát minut.. Pro Czech, Spitfire Club jsem udělal upravenou verzi která mi trvala hodinu apůl ale potlačil jsem tam výcvik pozemních sil a více to překlopil do leteckých otázek.

Jediné co je potřeba je dataprojektor, pokud by nebyl k dispozici je to o ničem... bez něj to prostě nejde.

V tom červnu by to nebyl problém, a jelikož pojedu z Prostějova asi bych mohl jednoho až dva lidi z Moravy vzít.

To asi tak na info. Přednášel jsem to už třikrát a díky tomu už to odsýpá rychleji ale jak mi dochází další a další informace tak to zase na druhou stranu roste.

Takže asi takto. Musím se podívat kde to v té Praze je, já to tam moc či vlastně vůbec neznám a tak bych se tam nerad ztratil.

Zdravím a ještě to doladíme.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Pane kolego Pátrač perfekt.
Prakticky jsme to RAYTHEON a s ním i já předpokládali.
Kolega RAYTHEON přislíbil zajistit videoprojektor a já Tě prosím, jestli by ses s ním přes SZ mohl spojit ( vyjasnit si co lze technicky).
Dle ohlasů se lidé na ony 2 přednášky, nejen co do problematiky, ale jako, že jde o novou náplň setkání těší a je to kladně přijímáno.
Samozřejmě, že trasu Ti sdělím.
Domluvíme se potom přes SZ.
Základem je stanice metra " Háje " ( najdeš na všech mapách Prahy i s ulicemi) a dostat se k tzv ulici "U Modré školy", kde pak je hned vedle ulice " Podjavorinské s číslem 1602/11 - Jihoměstský pivovar a z bývalého výměníku tepla sídliště ( kotelny) je vybudována restaurace s pivovarem a má i zahrádku - viz odkaz ( navigoval bych Tě i přes telefon, který si přes SZ vyměníme).
Počítáme s Tebou a můžeš-li spojíme vše s večeří.
Naposledy upravil(a) michan dne 9/5/2011, 11:04, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

michan - neboj, to dáme. Já na tom popracuji aby to bylo ještě lepší. Je to Tvoje velká akce, rád se zůčastním a podpořím jak Tebe tak i Palbu.

Zdraví Pátrač.

Jinak já si to najdu ale potřebuji přesný název ulice a části Prahy - tak jak to je doposud jmenované, mi to vyhledávač map odmítá jako že nenene. Chodov je malý a pro mě dobře na kraji Prahy, nečekám tam potíže ale přesný název to jistí.
Naposledy upravil(a) Pátrač dne 9/5/2011, 10:44, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Já se rád vzdám své části prezentace :) Stejně nemám v poslední době čas na přípravu ani na nic, tzn. kdyby si to Pátrač vzal na celou dbou, tak budu jen rád.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Pátrač kolego, je to akce Palby.
Jakou si jí uděláme takovou jí budeme mít. A dík.
Hans S. nic nevzdávej, i na Tvé skvělé a jasné znalosti se těším, těšíme.
Vejdeme se do všeho, nebojte borci...
Naposledy upravil(a) michan dne 9/5/2011, 10:50, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Hans S. A to já se klidně uskromním a rád si Tě poslechnu. Když už pojedu takovou dálku tak si rád poslechnu kolegy. Pozorovatel signalista se mi asi do auta nacpe také, úplně se mu zajiskřilo v očích. Jestli jí to zkoušky tedy dovolí....
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

V "kontakty", je i mapa a přesná adresa.
http://www.jihomestskypivovar.cz/
Je tam v " kontakty" adresa, Mapy.cz a Najdete nás zde.

Omlouvám se za 2 předchozí chyby:

1/ Podjavorinské 1602/11 je správně ulice.
2/ " U Modré školy" je také správně ulice.

Adresa je v " kontakty" na odkazu i s mapou.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Už vím přesně kde to je a není problém tam dojet. Pohoda. Krásná práce... Zdravím kolegové.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Pane kolego vencoure.
Děkuji a potvrzuji 2 Tvé soukromé zprávy - vydal jsi již peníze, o kterých jsi mě prostě napsal - prostě napsal ( 1 200,- Kč).
Potvrzuji.
Celkově zítra napíši zprávu o souběžném jednání zatím za O ,- Kč.( místo, internet, video a papú a pití - platit za hotové až po konzumaci - pozor jen papů a pití.........)
Zítra si řekneme.
Zítra nás vyzvu k setkání.
Na Palbu to patří....
ObrázekObrázekObrázek
v.m.
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 249
Registrován: 19/1/2011, 18:51

Účast

Příspěvek od v.m. »

Kolegové,
budu se snažit přijít na odpolední/večerní program, pravděpodobnost účasti velmi vysoká!

Zdraví
v.m.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ď,
v.m.,
ač někdy nesouhlasím, pečlivě sleduji a učím se. Je dobře, že píšeš....
Rád Tě poznám a rád s Tebou dám řeč.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Páni kolegové a kolegyně,

včera jsme konečně dojednali restauraci se vším všudy.
V restauraci – viz tento odkaz: http://www.jihomestskypivovar.cz/
jsme na jméno Palba očekáváni v sobotu dne 18. června 2011 kdykoliv od otevírací hodiny. Kdo přijde v tu dobu kdykoliv (myšleno po otevírací hodině), řekne jen Palba a někam si sedne.
Úderem 15 hodiny 30 minuty, když řekne, že patří k Palbě, bude personál vědět, že mu má otevřít dveře do salónku v 1. patře.

V salónku je bez jakéhokoliv poplatku domluveno připojení k elektrickému proudu, a především připojení k internetu. Důležité přitom je, že je to zadarmo, vše je zakalkulováno do konzumace toho co si všichni účastníci Palby každý sám zaplatí („Co si zkonzumuješ to si sám zaplatíš“ – běžná praxe při setkání Palby).
Objednáno je rozmezí 15 až 18 opečených kolen s oblohou ( mimořádně skvěle připravované koleno dle chuti Palbáků - s osobní prosbou na chuťové buňky " fajnšmekrů" - letitá tradice Palby po ČSR včetně skvělého kolene v Otrokovicích - upozornil jsem šéfy provozu....), když si bude chtít někdo dát něco jiného má možnost si objednat dle jídelníčku, který najdete na odkaze nahoře.
Do 13. 6. mohu počet opečených kolen s oblohou navýšit.
Vše se dne 18. června řídí programem, který jsme již uvedli.

Vzhledem k tomu, že se začínají scházet informace o tom co již organizační výbor zajistil, nebo zajišťuje, prosím tyto kolegy: RAYTHEON, michan, Toník, Vencour, Hans S., Matjka, aby přišli v pondělí dne 30. května po 15, 30 hod. do Restaurace U Kozla, ve které jsme byli předtím. To proto, abychom si překontrolovali jak jsou zajištěny jednotlivé úkoly. Chci také nejméně mluvit s panem kolegou Vencourem o zálohách a podílech, které dostane. Pan kolega Vencour je jediný člověk, který zatím do připravované akce vložil peníze.
Chci abychom tento problém částečně vyřešili.
Prosím přijďte všichni jmenovaní.

Ostatní pány kolegy a kolegyně, kteří budou účastníky – Praha Palba 2011 - prosím, aby vzali tedy v úvahu, že:
Sraz účastníků Praha Palba 2011 je v sobotu dne 18. června 2011 mezi 9,30 až 10,00 hod. u vchodu do metra stanice Florenc - pozor vchod Metra u vchodu do autobusového nádraží Florenc... ( s tím, že účastnit se může kdokoliv kdo vnímá Palbu. Účastnit se může i každý, který o nás jako o Palbě ví a přijde po 15, 30 hod. do salónku v restauraci Jihoměstský pivovar – viz odkaz na začátku příspěvku (zakalkulovány jsou i vyjímky pana kolegy martana a Lešany).

V Praze dne 22. 6. 2011 michan.
Naposledy upravil(a) michan dne 23/5/2011, 11:06, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Zároveň tímto osobně zvu na setkání svého velitele a teď pro něho: adaL
kínvokulP valsidaL kel....M.
Svých chyb jsem si vědom.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Michane, řikal jsem, že by se o tom neměla dozvědět manželka a Ty to tu píšeš takhle veřejně :-) ... že utrácim :-)
I Ty naschválníku :-)
Budu se snažit v pondělí 30.5.2011 dorazit ke Kozlu i se vzorky, během dvou dnů bych je měl mít, pokud vše klapne.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ale já vím a proto píši zároveň, že to chlape dáme dohromady a moc Ti děkuji, že jsi Ty peníze, které, řekni manželce - se mě vrátí.
Promiň.
Mám ty peníze raději pod veřejnou kontrolou.
Vidíš sám co se dnes všeobecně děje?
Ještě jednou děkuji i Tvé manželce a přijď. Chci to vidět ( já viděl, že umíš).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Prosím pány kolegy, RAYTHEON, Hans S., Toník, michan, Vencour a Matjka, aby nezapoměli na dnešní schůzku ( pondělí 30. května) organizačního výboru v Restauraci " U Kozla" po 15. hodině a 30. minutě. To abychom si vyměnili konečné vědomosti o tom, jak jsou zajištěny úkoly pro konání Praha Palba 2011 ( v sobotu 18. června).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Michane já dnes bez šance...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Vážení kolegové a kolegyně,

V pondělí 30. května jsme se sešli na kontrole úkolů pro setkání Praha Palba 2011, které se bude konat v sobotu 18. června 2011.
Z programu je zajištěna na 100% návštěva muzeí ( Vojenského a na Vítkově i s obědem) pod taktovkou RAYTHEONA, když sraz všech účastníků je mezi 9 hodin 45 minut až 10, 00 u vchodu do metra, při vchodu( vjezdu) do autobusového nádraží Praha - Florenc.
Trochu nevyjasněné jsou Lešany, neboť dle vyjádření pana kolegy Hans S. se zatím nikdo soukromou zprávou – SZ – Hansíkovi nepřihlásil – to je zpráva z pondělí 30. 5. odpoledne. Víme jenom to, že „sólo“ do Lešan jede soukromě pan kolega Martan (a tuším ještě jeden kolega, že se hlásil).
Malý problém máme a je to asi tak s 1 410,- Kč ( když já dávám do upomínkových předmětů svých soukromých - do 2 000 Kč, i RAYTHEON přislíbil, že něco také přispěje) za upomínkové předměty a tak je tady prosba zda některý z účastníků bude moci přispět nějakou částkou tak, abychom chybějících 1.410,- Kč dali dohromady.
Videoprojektor je zajištěn a ještě jeden záložní bude připraven.
Předpokládáme( zajišťovací výbor předpokládá dle jejich slov chlapa), že přednášky pana kolegy Pátrače a pana kolegy Hans S. platí.
Na 100% je zajištěna Restaurace „ Jihoměstský pivovar“
http://www.jihomestskypivovar.cz/
cvakni na kontakty a tam nalezneš mapu.


Tedy já tímto prosím zájemce o Lešany, aby se přihlásili na SZ pana kolegy Hans S., kde si případně mohou i změnit hodinu odjezdu, a nebo mu nejméně řeknou, že svou předchozí, zde na Palbě nahlášenou účast v Lešanech ruší a všichni půjdeme do obou muzeí.
Michan.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Nějaké prachy dodám a přijedu pokud budu živý.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Vážení kolegové,
Jen chci připomenout, že tento týden v sobotu 18. června 2011, se v Praze koná – Praha Palba 2011.
Sraz účastníků je u vchodu do metra stanice Florenc. Vchodu, který je umístěn u vjezdu do Autobusového nádraží Florenc. Sraz je mezi 9 hodin 45 minut a 10 hodin ( 10, 15 minut počkáme). Ti, kteří se zde sejdou, půjdou pod vedením RAYTHEONA buď do dvou muzeí ( Vojenské Žižkov a Památník na Vítkově) a na oběd, nebo zabere-li návštěva moc času tak třeba jen do jednoho a oběd.
Pokud se někteří přihlásili Hans S., pojedou do Lešan.
Ostatní mohou po 10., spíše po 11. hodině přijet rovnou do restaurace Jihoměstský pivovar, Podjavorinské 1602, Praha 4 – Chodov( hlaste se tam po 15,30, že jdete na setkání Palby – vedoucímu směny).
http://www.jihomestskypivovar.cz/

Všichni, kteří budou na exkurzích se pak přesunou, počítáme tak do 16., 16. hodin 30ti minut také do Restaurace Jihoměstský pivovar, kde bude na začátku uvedený program s přednáškami Pátrače a Hans S pokračovat.

Za koordinační výbor říkám – „Zveme Vás kolegyně a kolegové všechny a že se na všechny účastníky moc těšíme, tak to nám věřte“.
Michan.
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“