Praha Palba 2011

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Praha Palba 2011

Příspěvek od michan »

[highlight=red]Praha Palba 2011.[/highlight]

Staré dělo a jedno mladší dělo a ještě mladší dělo vypalují zástřelný výstřel.

Michan a RAYTHEON svolávají na pondělí 11. dubna ( jasně, že letos) koordinační schůzku pro vznik a organizaci setkání Praha Palba 2011, které má předběžně diskutované datum druhou, nebo třetí sobotu v červnu 2011.
Hledáme pomocníky pro zajištění organizace zajímavého průběhu.
Zatím jsme jen tři:
Michan.
RAYTHEON
Toník
Kdo nám z Pražáků a lidí z okolí chce svým názorem a možnostmi pomoci organizovat setkání, tak ho prosíme, aby přišel v pondělí dne 11. dubna do Restaurace „ U Kozla“ od 15,00, samozřejmě když někdo přijde 16,00 a i později, ještě budeme hovořit.
Restaurace „ U Kozla “?
To pojedeš tramvají č. 9 do stanice buď Biskupská a pak pěšky 3 minuty zpět směrem ke stanici ( od Hlavního nádraží je to druhá stanice Nákladové nádraží Žižkov) Nákladové nádraží Žižkov.
Nebo stejně tak můžeš vystoupit druhou stanici Nákladové nádraží Žižkov, když jedeš od centra a jít pěšky k ulici Biskupská a U Kozla uvidíš po dvou minutách.


Přineste nápady i s tím, jak by se sraz dal zajistit a co by tam mohlo být. Nechť je to prakticky proveditelné a v dnešní době by to ani nemělo asi stát „ majlant“ – i když věřím, že bychom i rozumný čechokredit - jak říká Sa, jehož podzimní, každoroční tradici Otrokovice 201… nechceme ani v nejmenším, ani konkurovat, ani narušovat – bychom nějak zasponzorovali. Já se účastnil Otrokovice Palba 2008 jednou a vím, že je to u Sapíka skvělé.
Prahou Palba 2011 jen třeba zaujmeme lidi v meziobdobí – do podzimu.
Jak řekl RAYTHEON, v Praze bude možnost muzeí – Vojenského, na Vítkově, (nebo…) a také navrhuje, třeba si někdo vybere nějakou vojenskou přednášku zajištěnou videoprojektorem , ale to už se pletu, pleteme lidem do nápadů.
Na Palbu přibylo nádherné a velké množství vysoce fundovaných lidí, stávajících i minulých profesionálů ve vojenských oborech, ale je zde i mnoho „ mladých a začínajících pušek „ ( aspoň se budou zase moci „mladé pušky trochu postarat o staré pušky“).
Přijďte s reálnými nápady a pomozte nám organizovat.
Praha 25.března 2011……………….. Michan.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

No zatím chlape žádná odezva. To je tady tak málo pražátek?
Co nějaký upomínkový předměty se znakem Palby, plánujete?
Vojenská přednáška to zní dobře... :razz:
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Lorde, já jsem slíbil účast Michanovi přes PM.
Rád se zastavim, i když hospody moc nemusim a dlouhý řeči taky rád nemam.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Ahoj, asi bych i zašel, až se čas nachýlí, tak ještě upřesním čas, kdy přesně bych mohl dorazit.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Na přípravnou poradu je to pro mě kamarádi od nás z Prostějova trochu z ruky. Tedy asi 260 kilometrů. Na sraz samotný bych se vyparvil. Přeji VáM pozitivní výsledky a hlavně dejte vědět kdy to v Matičce stověžaté bude.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ahoj šéfe, veliteli, Lorde,
znáš to - vše jde někdy i pomalu.
Ty Lorde je to fakt jen nástřel a hlavně takové požádání - pomůžete nám někdo zorganizovat sraz Praha Palba 2011 - druhou, nebo třetí sobotu v červnu 2011?
A k tomu ta koordinační schůzka v Restauraci U Kozla v pondělí 11. dubna 2011, tedy 2 měsíce před samotným srazem Praha Palba 2011.

Kdo by jste mohl pomoci organizovat přijďte v dubnu do Restaurace U Kozla, řekneme si jak by mohl sraz vypadat a rozdáme si úkoly - kdo co bude zajišťovat a co podnikneme?

No a jak vidíš už je nás -zatím - jestli rozumím 5.

michan, RAYTHEON, Toník, Vencour a osvědčený Hans S.
Pokrok.

Hele, veliteli, Lorde, já věřím, že se ještě někdo z Prahy a okolí přidá.
Víc hlav víc rozumu a víc možností.
Diskuse o srazu může být bouřlivá a pak se řekne do toho se vejdeme i časově a udělá se:
1)
2)
3) a další a kdo co zajistí ( Jako Praha Palba 2009 a také to bylo parádní - alespoň dle vyjádření přítomných - Kbely, koleno, pívo a vojenské pokecy).

Lorde je jasné, že o mnohém představu máme a Ty jseš, osobně mnou, na sraz zván - přijedeš doufám jako minule. Ale já zvu osobně všechny Palbáky, můžou přijít i nepalbáci.
Zveme všechny kteří budou moci ( Jistě pak Pátrače a doufám, že i wilďáka a mnohé další, kteří nezklamou), ale zatím fakt nemáme, mimo dobré vůle, nic.
A i proto bude ta koordinačí schůzka v pondělí 11. dubna 2011 U Kozla( kdo by mohl nějaké dárkové předměty s logem Palba 2011 zajistit bude moc vítán).
Naposledy upravil(a) michan dne 30/3/2011, 06:56, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Ad dárkové předměty: ten muj hrnek na památku ( http://palba.cz/album_showpage.php?pic_id=4303 ) mne vyšel asi na 260Kč.
Takže stačí zadání/vize/motiv a lze brát jako vyřešené.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Posledně jsme byli v leteckém muzeu, co tak třeba pro změnu Lešany?
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Kolego wildesau vzpomněl sis opět na Lešany - Praha Palba 2009 se o nich také mluvilo.
Hele určitě to tam na té organizační schůzce také navrhnu, nezapomenu na Tvůj návrh.
To bude chtít jedno auto, nebo dle zájmu auta a dojet tam - několik desítek km od Prahy ( né zas až tak moc - z hlavy to nevím). Dá se to solidně za 4 - 5 hodin projít a 1 hodina+1 na cestu, i když by to bylo i na celý den. Pak by se tito Lešaňáci vrátili rovnou do hospody - vlastně jako Ti ostatní po muzeích, nebo na čem bude shoda.
Ano - kolego probereme 11. dubna U Kozla na organizační schůzce i toto.
Všichni si uvědomme - všechno je ve vlastní režii ( složit se na benzín a zaplatit si vstupné).
Pane kolego vencour na koordinační schůzce probereme i hrníčky a případné motivy - i zde platí za kolik - jestli se na cenu složíme, nebo někdo zasponzoruje. Stejně tak se bude jednat o dalších a dalších návrzích a na závěr uděláme shrnutí a doporučení pro Palbu, které sem všem kolegům napíšeme i s návrhy kdy a kde se bude vše scházet a konat.

Pomuže ještě někdo?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Ad suvenýry: zatim připadaj v úvahu hrnky, ručníky a možná nášivky.
Ad Lešany: jezdí tam občas parní vlak (http://parnijizdy.ic.cz/akce/akce.htm).
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Za sebe můžu říct, že se chystám do Lešan 21.5. kdy bude zahájení sezóny s ukázkami techniky a následné prolezení hangárů, protože se mi to trochu rozleželo v hlavě a zjistil jsem, na kolik věcí jsem se nestihl při poslední návštěvě podívat. Ale to je na sraz asi moc brzo. Alespoň se v červnu nebudete muset prodírat skrz davy lidí
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Takže páni kolegové, je nás na organizaci již 6.
Zatím 6 lidí všech generací - od nejmladší po zatím mě - "černé uhlí", nebo také "staré dělo", či "starou pušku".
Abych nás vyjmenoval - od nejmladšího:
Matjka
Hans S
Toník
Vencour
RAYTHEON
a má maličkost michan.


Je to hezké, ale stále platí, kdo se chce k organizaci Praha Palba 2011, zatím organizaci a ladění náplně přidat - z Prahy a nejbližšího okolí, přijďte prosím v pondělí 11. dubna 2011 - mezi 15. a 16,00 hodinou do Restaurace U Kozla, což je mezi stanicemi tramvají "Biskupská" a "druhou stanicí Nákladové nádraží Žižkov" - druhou od centra.

Pro kolegu wildesau mám zase lepší zprávu, přes SZ se do Lešan, zatím opatrně ( prý do zálohy, ale věřím že by jel), chystá i kolega vodouch - řekněme raději - měl by případně zájem. To znamená, že se Lešany bude, s plnou vážností, organizační a přípravný výbor zabývat.

Pane kolego vencour, mohl bys hodit sem, které suvenýry bys mohl zajistit?
Mám na mysli tímto stylem:

1/Hrníčky s emblémem Prahy Palba 2011 - cena celkem
2/Ručníky s emblémem Praha Palba 2011 - cena celkem
3/.........
případně
4/.........
A k tomu návrh - jak navrhuješ získat na 20 až 30 ks peníze?
Pokud to nechceš házet sem nech to až do hospody U Kozla, kde vše rozebereme.
Naposledy upravil(a) michan dne 30/3/2011, 06:45, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Orientačně: na www.fotodarky.cz jsem dostal tip, že to dělaj. Sídlí v Celetný, prý mají sběrnu zakázek i na Floře. Ručník vyjde na 330Kč, v Celetné se lze kouknout, zda to za to stojí, dělají rozměr 50x100cm.
Ad odběr a placení: daj se udělat všechny najednou nebo třeba ve třech sériích po deseti kusech a tedy lze platit až při zhotovení. Takový je můj prozatímní návrh.

Mimochodem, jako text by se mi líbilo nějaké motto (např. Věrni zůstaneme, Pravda vítězí), to bych tam dal velkými písmeny a menšími pak jen "palba.cz". Co vy na to?
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Já už mám z Otrokovic tričko a hrnek. Hrnek se vydařil, dělám do něho kafe tatíkovi - mo mu libí. A tričko mi rekvírovala Pozorovatel - signalista a nosí ho na střídačku se svým. Harant jeden zlodějskej.

Možná, že ten kdo to zařizoval má ještě matrice jak to vypadalo a mohl by Vám trošku usnadnit práci - tedy asi Sapík.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Dík za reakci. Já si dělal hrnek podle toho obrázku s logem Palby, co se dělal někdy snad na jaře 2009. Ono logo je vidět na titulní stránce webu. Mimochodem i přes relativně malé rozlišení obrázku se na tom hrnku vyjímá dobře (není to rozmazané ani rozplizlé).
Pokud je zájem o ručník, může být ručník - vyšívaný? A zřejmě jen s textem - je o toto zájem? (tmavě modrý ručník s bílým textem NEZAPOMENEME a malým červeným palba.cz?)
Případně si vyberte nebo dodejte, dopište jiné téma/sortiment, ať se shodnem. Čas na vývěr zatím zřejmě je.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12972
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

Ono logo je vidět na titulní stránce webu. Mimochodem i přes relativně malé rozlišení obrázku se na tom hrnku vyjímá dobře (není to rozmazané ani rozplizlé).
Jelikož je logo původně ve křivkách, tak autor stránek (nebo tvůrce loga) má možnost ono logo libovolně zvětšit (třeba na několik metrů). Trochu sem si hrál, logo zvětšil a upravil - může se sice zdát rozmazané, ale původní logo ve stejném zvětšení je mnohem horší.

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Chtěl jsem také návod, kde na to vezmeme?
Vzhledem k tomu, že se zatím nikdo ani nepokusil to pojmenovat, natož navrhnout, tak si myslím, že o dárcích - jaké dárky a jak se budou zajišťovat, jak se budou platit si řekneme 11. dubna mezi 15,00 až 16,00 U Kozla.
Jestli bude někdo moci nějakou drobnost získat formou sponzorinku, nebo se složíme, nebo každému prodáme, když vyrobení a zaplacení někdo udělá na př. ze svého - tedy opět takřka sponzor - tak to si vše řekneme na organizační schůzce.

Samozřejmě pokud má někdo možnost něco darovat nechť se také ozve zde na Palbě.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Sapik už nějaký upomínkový předměty dělal, zkuste ho kontaktovat zda nemá logo v nějaké další podobě.

Nebo si to lidi zaplatí sami, jako tvou knihu. Kdo bude chtít hrnek s logem, má možnost a na srazu ho dostane nebo pošleš na dobírku :)

Další možností jsou trika, ty možná vyjdou i levněji ...
Nebo půlitr s gravírováním :razz:
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jasan Lorde.
Všechny možnosti probereme toho 11. dubna U Kozla.
Já jsem připraven, nejen že si zaplatím útratu, ale že nějakými těmi čechokredity( skvělej termín od Sapíka) do srazu také zasponzoruji ( zatím uvažuji mezi 1 000 až 2 000 Kč, dle vývoje situace).

Až bude nějaká dohoda a bude upřesnění co a jak, samozřejmě oslovím sapíka - jaké má možnosti nám pomoci s logem, radou atd...a zda je to schůdné ( zaslat logo, nebo co řekne) - o tom žádná.
Vše chci odvinout od debaty a shody.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Milí Palbáci,

diskuse o logu tady www.palba.cz/viewtopic.php?t=3575
Větší verze loga ke stáhnutí tady
www.palba.cz/forumfoto/displayimage.php?pos=-9805

Nebo vkládám přímo sem
Obrázek

Alternativně
Obrázek

Jiný motiv byl na hrnky, jiný na trika ...

Na tomhle si lidi pochutnali na srazu v roce 2007 u Sapika, který dodal i „Palbovici“.
Obrázek

vencour napsal: Mimochodem, jako text by se mi líbilo nějaké motto (např. Věrni zůstaneme, Pravda vítězí), to bych tam dal velkými písmeny a menšími pak jen "palba.cz". Co vy na to?
Já bych to modifikoval na
Věrni zůstaneme, Palba vítězí

Jinak co koukám na www.fotodarky.cz
Jsou i jiné možnosti kromě hrnku a trička, jako třeba odznak, který vyjde jen na 29 Kč.
Zajímavé někam do vitríny může být toto, za 208 Kč.
Talíř 15cm, z lesklého kovu s hvězdami a barevným potiskem dle vašeho grafického návrhu.
www.fotodarky.cz/editace-grafiky-V2.html
Logo Palby by se tam mohlo skvěle vyjímat.

Nebo podložky pod myš za 59 Kč.
Medaile za 95 Kč, atd.
www.fotodarky.cz/vyber-darku-K1660-L1704.html
Nebo kšiltovky za 79,-Kč
www.fotodarky.cz/vyber-darku-K1-L974.html

Takže toto michane proberete doufám v realizačním výboru, co nakonec zvolíte, na čem padne shoda. Otázka financování bude další krok nebo první? Např. na deset kšiltovek bude stačit cca 800 Kč, na deset odznaku jen 290 Kč, to se snad dá?
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“