Sraz Palbáků - Praha 2008

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Na druhou stranu jít všichni do jednoho muzea by bylo organizačně zdaleka nejjednodušší.
Obrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

to Lord

Podřídím se vývoji událostí. Pokud se na místě zjistí, že o museum není zájem, pak vás dovedu do vybrané hospody v Orebitské ulici (asi 5 minut od místa srazu a těsně vedle od Vojenského musea) a půjdu do kbelského musea také. Rozhodně to nebudu považovat za útok na mojí vrozenou ješitnost, na schůzce organisátorů prostě padl názor, že by nabídka programu měla být širší a pokud o jeden bod nebude zájem, nic se neděje.
Všem účastníkům kteří pojedou do Kbel připomínám nutnost zakoupení přestupních jízdenek MHD v ceně á 26 Kč.
Hospoda na oběd je vyzkoušená, občas tam chodím na oběd, mají tam výběr asi tak 10 jídel v ceně 70 -80 Kč (v centru Prahy dost neobvyklé) a pivko je Krušovice.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Pánové, a co takhle nechat lid hlasovat pomocí ankety?
Vždyť je to záležitost max pěti minut admina aby ji sem přidal.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Rosomak píše:Pánové, a co takhle nechat lid hlasovat pomocí ankety?
Vždyť je to záležitost max pěti minut admina aby ji sem přidal.
Anketa je věc anonymní, většinou k ničemu. Tam ti budou klikat i lidi, co se na sraz nehlásí a nám (organizátorům) to udělá akorát bordel.
Obrázek
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Na PhpBB nejde anketa, kde vidis i jmena jednotlivych hlasujicich? Imho jde, nebo alespon sla..
válka je vůl
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 302
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Já mám zájem o Kbely. Do hospůdky si taky rád sednu na jedno, dvě.
Jenom doufám, že mi do toho nic nevleze, jak je v poslední době běžné.
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Na ty ankety zapomeňme.
Vždyť se zde pár lidí již přece jasně vyjádřilo:
Půjdu jen do hospody v 16,00 " Black Jack" - jasné.
Exkurze Kbely a pak hospoda - jasné.
Chci do voj. muzea Vítkov a pak hospoda - jasné ( i když zatím nikdo).
Chci do jedné z exkurzí a pak hospoda, chci ubytování ze soboty na neděli, nebo od pátka do neděle a do jednoho z navržených ubytování si zavolám a zajistím si sám ( kvůli závazné objednávce - i když také zatím nikdo ) - jasné.
Nevidím zatím žádný problém , jen to, že určitě lidé, kolegové Palby, jak já říkám, ještě prostě uvažují, zda jim to vychází.
OK?
Jinak se kolega toltec přes SZ přihlašuje skvěle ke spolupráci v organizačním výboru a já ho vřele Vítám a jsem jeho návrhy velice potěšen a jednáme, a asi již v pondělí k nějaké dohodě konkrétní dojde a co nebude mít být překvapení, jako např technické zázemí, tak to asi spolu po pondělku okomentujem.
ObrázekObrázekObrázek
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

Příspěvek od toltec »

Berte Michanova slova s rezervou :-) Mám sice několik nápadů - uvidíme, jak to dopadne. Za sebe : jsem pro Kbely a večerní posezení.
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Já jedu taky, na posledním srazu to bylo fajn. Kbely taky můžu, akorát nejsem moudrý z místa srazu. Na té mapě autobusové nádraží není, za to zastávky dvě. Metro je tam Florenc trasa C a B. Prosím upřesnit já nejsem z Práglu. Ubytování nepotřebuji musím ještě v noci domů, takže nealko. Prý tam máte něco jako parkovací zóny, nechá se u té hospody někam vrazit auto (bez problémů).
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Petr1 píše:Já jedu taky, na posledním srazu to bylo fajn. Kbely taky můžu, akorát nejsem moudrý z místa srazu. Na té mapě autobusové nádraží není, za to zastávky dvě. Metro je tam Florenc trasa C a B. Prosím upřesnit já nejsem z Práglu. Ubytování nepotřebuji musím ještě v noci domů, takže nealko. Prý tam máte něco jako parkovací zóny, nechá se u té hospody někam vrazit auto (bez problémů).
Na místo "muzejního" srazu se dostaneš tak, že přijedeš metrem linky C. Vystoupíš a vyjdeš z nástupiště po schodech (jakoby ve směru Háje, ten je označen na informačních tabulích a řídícím vozu každé soupravy metra - v proti směru je směr Ládví). Nahoře na schodech se otočíš doleva o 180°, ujdeš asi 20 metrů a měl bys zhruba být na místě, kde budeme my. Je tam velká informační tabule značící výstup na autobusové nádraží.
No a parkování jednoduché není. Občas se zaparkovat dá, občas objíždíš bloky 3x dokola. Navíc snad pro každý pražský obvod platí trochu jiná parkovací pravidla :(. Lepší nechat auto někde na sběrném parkovišti (pokud je to jen trochu možné). Ve středu jdu vyjednat detaily rezervace, jídlo a tak, poptám, se, jak je to s parkováním konkrétně.
Naposledy upravil(a) Hans S. dne 8/5/2008, 07:36, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Zaparkovat Centrum Chodov sjezd z dálnice 1 km D1 (po sjezdu Opatov) do půlnoci 10 Kč + sleva na lístek, je přímo na trase metra "C". Po půlnoci to máš + 150 Kč.
Vyhneš se tak průjezdu centrem.
O víkendu se dá parkovat i v centru, po 13 hodině v sobotu je většina stání bez placení.
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

Příspěvek od toltec »

Pokud někdo chcete parkoviště pro svého čtyřkolového miláčka - polouzavřené, hlídané, zdarma, v dosahu tramvaje -> přímá linka na Žižkov nebo k metru Florenc, hned vedle jižní spojky, dejte zprávu na SZ. O jednom vím a často ho využívám.
Pokud chcete parkovat cca. 5-7 minut chůze od hospody, lze, na Praze 10, jsou vhodná místa. Je to ale na ulici - to bych viděl jako malou nevýhodu.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Tak jsem se ptal a o víkendu by neměl být problém zaparkovat přímo u hospody. za parkování se tam (zatím) neplatí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Pánové, sraz se nám blíží. Kdybyste měl někdo, především mimopražský, nějaký problém, tak zde dávám k dispozici telefon na sebe: 728 824 287

Restaurace Black Angel bude otevřena cca od 15:30.
1) Pokud byste šli do restaurace sami: Nejsem si jistý, jestli jsem to nechal zarezervovat na jméno Palba. Když řeknete "rezervace na toho pilota", tak by to měl hospodský (mladý, bez vlasů, v každém uchu náušnice) pochopit.
2) Když půjdeme spolu, tak by neměl být žádný problém :)

Zajistil jsem, aby byl připraven dostatek vepřových kolen (cca 20 ks). Je to pořádná porce, snad půl kila čistého masa..možná více. Cena je cca 150,- Kč, ale je to opravdu MEGA porce. Pokud by někdo koleno vyloženě nechtěl, tak si může objednat i podle lístku. Osobně bych byl raději, kdybychom radši zůstali u kolen a zbytečně tak obsluhu nepřetěžovali - aby zvládla nosit alkohol v množství větším než velkém :)

Jak už jsem psal o příspěvek výše: Před restaurací není o víkendu žádný problém s parkováním.


Další (snad poslední) poznámka k nalezení místa srazu před exkurzí do muzea:

Pokud přijedete metrem C (červené) ve směru Háje (napsáno na čelní stěně vedoucího vozu): Vystupte a pokračujte ke schodům ve směru jízdy vlaku, s kterým jste přijeli. Nahoře na schodech se otočte doleva o 180° a pokračujte cca 20 - 30 m. Nad sebou mírně vpravo byste měli vidět ceduli ukazující výstup na Autobusové Nádraží Florenc. Pod touto cedulí (u dalších schodů) se sejdeme.

Pokud přijedete metrem C (červené) ve směru Letňany (napsáno na čelní stěně vedoucího vozu): Vystupte a pokračujte ke schodům proti směru jízdy vlaku, s kterým jste přijeli. Nahoře na schodech se otočte doleva o 180° a pokračujte cca 20 - 30 m. Nad sebou mírně vpravo byste měli vidět ceduli ukazující výstup na Autobusové Nádraží Florenc. Pod touto cedulí (u dalších schodů) se sejdeme.

Pokud přijedete metrem B (žluté) ve směru Černý Most i Zličín (napsáno na čelní stěně vedoucího vozu): Jděte podle ukazatelů (červené šipky) na nástupiště metra C. Nejdříve budete muset vyjít na obvykle dosti přeplněné "obousměrné" schody, pak doleva, ještě jednou doleva, čtveřice eskalátorů, doprava krátký pochod a po pravé ruce správná dvojice eskalátorů. Měli byste být na nástupišti metra C. Nyní rovně až na schody, na nich nahoře zatáčka doleva o 180°, 20 - 30 m pochod a sraz pod cedulí ukazující na Autobusové nádraží Florenc (mírně vpravo).
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Hans S. již skoro vše řekl.
Vítáni budou všichni - v sobotu dne 7. června 2008 v 11 hodin dopoledne u výše popisovaného výstupu směrem na autobusové nádraží Florenc.
Nebo také v 15 hod. a 30 min až 16 hod. v restauraci Black Angel.
Přijďte - bude na co koukat - bude o čem mluvit.

Poznáme se osobně.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Pánové, těším se jak malý Jarda.Přijedu na Hlavní nádraží v 9:58 (pokud naše dráhy zvládnou přijet na čas) tak doufám, že místo srazu najdu.
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Dovolenou jsem dostal takže potvrzuji účast na 100%. Viděl bych to asi tak že uložím auto. Procházkou před jedenáctou dorazím na Florenc a cinknu "pilotovy" pro navedení na přistání.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 302
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Wildesau: v 10 tě můžu čekat ve spodní hale vpravo u vstupu do metra.
Obrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Wildesau: v 10 tě můžu čekat ve spodní hale vpravo u vstupu do metra.

Díky to by bylo super.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Možná tam budu taky :)
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“