Sraz PALBY podzim 2007

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Sa, šef mi tak ňák ten " Prágl" přidělil.
Postupně dáme tým dohromady a zatím ten květen, červen 2008?
Kluci s práglu se přihlásí, sejdeme se a...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Na srazu také padla možnost dalšího srazu v létě někde u vojenského muzea. To nezavrhujme. Je fakt, že v Praze ve vojenském muzeu jsem ještě nebyl. I prágl bych bral.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Čučkin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 111
Registrován: 2/7/2007, 10:38

Příspěvek od Čučkin »

Tak v tom případě bych byl pro letecké muzeum Kbely.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Pánové přesně tak, Míša to dostal od mně rozkazem zorganizovat, aby bylo jasno a žádný pochyby, kdo co má dělat. A já doufám, že důvěru v něj kladenou nezklame. Realizační tým si může zvolit jaký chce, sejít se s ním musí předem. Je to pražátko, ví co a jak kde je. Je to župní vedoucí pro tuto oblast. Sapik se ukázal jako skvělý organizátor, uspořádání vzal zodpovědně, a myslím, že nebylo žádných stížností. Zajistil knajpu, žrádlo, ubytování a nezbytnou koordinaci. Sraz se zdařil a je to možno vzít jako příklad jak by se to mělo dělat!

Ten nápad se podívat před tím do vojenského muzea je vynikající. Pak se zapadne do knajpy. Tedy tím pádem, když se zohlední tento fakt, je třeba pak vzít na vědomí věci následující, tedy že knajpa a ubytování by mělo být blízko toho muzea. Míšo dej instrukce! Já osobně v tom muzeu v životě nebyl, možná někdo snad ano, tak bude moci dělat průvodce. Myslím, že to bude dobrá přidaná hodnota! Čásek na to je. Nápady také, ale nebylo by špatné už nyní vše vymyslet dopředu ... tedy, kdy, kde, jak ... a s kým :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

No hospodu a jídlo zajistil Wildesau, on je v tomto profík a ví, kde je dobré jídlo a solidní posezení.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Vojenské muzeum? Myslíte Lešany? To není přímo v Praze ale asi 10 km jižně vzdušnou čarou. Předpokládám, že nebude nijak extra dostupné. Viz. ZDE
Myslím, že je pro sraz krajně nevhodné právě kvůli té nedostupnosti pražských hospod a hotelů.
Ve Kbelech je + - pouze letecké muzeum. Od počátků letectví, přes první a druhou světovou válku až po současnost. Do některých exponátů je povolený vstup. Pokud by bylo více lidí, pak by se možná dala vyjednat exkluzivní soukromá prohlídka v den, kdy by bylo muzeum pro veřejnost uzavřené. Jen tak se to tam dá skutečně dobře prolézt, protože vám pod nohama nelezou caparti a dozorčí ženské na vás nevrhají nepřátelské pohledy, když přelezete zábranu a pohladíte si kanon u Šturmoviku.
V Praze je poměrně dobře fungující MHD, ze Kbel se dostanete kamkoliv po Praze cca do hodiny. Takže není problém, aby hospoda a hotely byla někde dále. Ale ať si to dá dohromady Michan..
Obrázek
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 302
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Hansi, Lešany mám za humny a máš pravdu, že do Prahy je to kousek cesty. Ale hospody máme i u nás a ubytování by se taky našlo. Přímo v Lešanech na zámku je restaurace s bowlingem a možností ubytování. Nebo třeba v Týnci nad Sázavou (4 km), případně Jílovém u Prahy (10 km).
Obrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Jó tak Lešany bych si dal líbit.Byl jsem tam se synem na Tankovém dni a to se tam nedalo ani dýchat natož si exponáty pořádně prohlídnout.Jo a ta romantická cesta z Prahy vlakem......
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tak pojďme a řekněme si - pokud by to bylo v Práglu.
Doba - návrh je květen, červen 2008 - přesné datum navrhuji říkat až březen, duben.
Je samozřejmě možnost zorganizovat v sobotu dopoledne( Prágl je dostupný), skupinu do Kbel i do Lešan ( nebo ještě další nápady, jako je museum AČR), pokud bude dostatek lidí do skupin.
Skupiny by se pak mohly sjet např na 17,00 do zatím nespecifikovaného salónku - upřesnění po schůzce organizačního týmu.
Kdo bude chtít být ubytován, určitě bude několik nabídek a budou včas a v různých cenových relacích prezentovány.
Co je jasné, že jedním z organizátorů je Hans.S ( Hans doufám?).
Jídelníček bude vybrán dle největší shody.
Důležité je vše kritizovat a dávat nápady a pak hlavně dodat aspoň přibližně jistotu kdo přijede.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Jo, já se klidně jako organizátor přidám. Děláme tady v Praze pravidelně srazy několika desítek lidí, tak se to snad nějak sfoukne. Dáme si rande v nějaký hospůdce a probrali bychom detaily.
Obrázek
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

No a jelikož od Hl. nádraží není daleko Vítkov, muzeum a památník legionářů, tak by se dalo podívat i tam. BTW, je odtam jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jo, vidím dalšího prajzláka.
Kritický Rosomak, přidáš se k nám - organizátorům?
Každá dobrá ruka, hlava vítána.
ObrázekObrázekObrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Plzeň by se nechala spojit a s akcí Bahna 2008.....
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Michane, až rozhodneš o termínu můžu přispět s tím co vím...
Ale organizovat akci půl roku dopředu již nyní mi přijde poněkud předčasné. Takže zatím jen nějaké nápady atp., tady se to neztratí...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Perfektní, podepisuji a souhlasím.
Dík, že jsi se nabídl.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 302
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

S těmi Lešany bych zase mohl pomoci já, pokud by byl zájem
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Martan ď a jasan, že místní nemá chybu.
Tak do ledna diskutujme - kde se bude setkání konat, co kdo chce, kritizujme, dávejme návrhy.
Když by zůstávala Praha svoláme se ( prosinec, začátek ledna) a v únoru 2008 uřízneme tlachání a budeme konkrétní a půjdeme po věcech na kterých bude největší shoda.
No a v únoru už budeme konkrétní v návrzích.
Zatím je to i o místě setkání.
1) Praha
2) Plzeň
3) Lešany.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Plzeň je pro spoustu lidí už moc daleko. Pro člověka z Prahy sice 90 minut vlakem, ale pro Brňáka už je to nepříjemně moc. Lešany jsou dost malá obec, tam bych si nebyl jistý možnostmi pití a slušné obsluhy do rána, navíc to může být nejisté i z hlediska ubytování. Opravdu bych viděl Prahu jako optimální..už kvůli optimální dopravní dostupnosti snad pro kohokoliv v ČR (třeba já se z domovských Prachatic dostanu mnohem snáz do Prahy, než třeba do Plzně, kterou mám výrazně blíže :D).
Obrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Hans S:
Ty bydlíš v Prachaticích? Tak to už se těším na michanovu reakci. :)
Jinak zdravím krajana.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Michane, nech si v klidu projít hlavou všechny návrhy.
Jinak, pokud se někam půjde do muzea, tak nás, necajzle, tam musí někdo dovést. Až budeš dávat termíny, tak dej i jasnou hodinu, kdy se někam odchází.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“