I.sraz Palby

Moderátor: jarl

Ste za zorganizovanie zrazu Palby?

Anketa končí za 12/10/2007, 11:55

Ne, je to strata času
1
5%
Ano, rád by som sa takej akcie zúčastnil
16
84%
Nakupujem u Alberta
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

I.sraz Palby

Příspěvek od Bruno »

Myslím, že Palba funguje už dost dlho na to aby sme spachali niaky zrazík páni.

Zatial sme cvične konzultovali ako miesto zrazu Brno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Souhlas, Brno je sice hnusny mesto, ale mel bych to par minut :lol:
válka je vůl
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Výhoda blízkosti bydliska by bola v tvojom pripade anulovana starosťami okolo zabeštelovania vhodneho podniku kam by sme zapadli... :mrgreen:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Coz to by nebyl zadnej problem, jde spis o to, ze ja nepujdu nikam, kde se bude kourit, protoze kour nesnasim, proto bych chtel vybirat nejakou nekurackou knajpu, coz by se zase nemuselo libit urcite nemalymu mnozstvi palbackych kuraku :roll:
válka je vůl
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

I já bych se dostavil ze zálohy.
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Som ochotny sa prisposobit a hulit vonku.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

No nevím na co mám kliknout, častěji chodím nakupovat do Alberta :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
jaromír dolanský
praporčík
praporčík
Příspěvky: 391
Registrován: 12/10/2006, 14:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaromír dolanský »

A ten sraz, ten je jen pro generalitu :eek: , nebo i pro "obyčejný" lid ?
VIVERE SUIS DESIDERIS. PRO SUO HONORE MORI.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Počítám, že sraz je pro všechny, kdo bude chtít přijít nebo přijet. Organizovat ho může také kdokoliv, kdo má kladný vztah k Palbě a kdekoliv. Pro koho to je to Brna daleko … může se udělat později sraz v Praze, atd. Chce to vždy, aby se sešlo alespoň 5 lidí. Bruno dostal dobrý nápad … ze Slovenska nebo Maďarska, to není pro něj až tak daleko, pro Sapika do Brna taky ne. A pro ostatní tam je relativně dobrý spojení třeba vlakem. Velení a generalita nic organizovat nemusí, není to na povel, jde o pokec.

Přesto si myslím, že by tam měl být trochu program …. ne každý na takových srazech umí mluvit z patra, pokud se zrovna nezhulí … moje představa by byla, že by jste tam přinesli třeba knížky o vojenské tématice, nebo ukázky svých modelů, apod. Já osobně tam sice nepřijedu, ale to není podstatné … třeba se dostavím až na ten pražský sraz. Podle ankety to vypadá zatím na 6 lidí, ale znáte to, někomu se zrovna ten nebo onen termín nebude hodit, takže počet je pak vhodné dělit dvěmi. Asi více by Vám k tomu měli říci Bruno a Sapik jako hlavní organizátoři. Sám moc zkušeností s podobnými srazy nemám. Asi před dvěma lety jsme plánovali sraz v Hradci Králové. Hlásilo se plno lidí, nakonec jsme tam byli jen tři chlapy, plus partnerky Bruna a Gajdy. Radarovi do toho něco vlezlo, Atlantis tam sice přišel, ale o den později, další byli v práci, apod.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

No klidně může dorazit i plebs :D

Ale nedělal bych si předem nějaké iluze, už jednou se to uskutečnilo a dopadlo to nevalně...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Sapik má pravdu, celej sraz měl totiž improvizovanou formu, ale teď to zas bude trochu s jinejma lidma. Přesto říkám, lidi by měli vědět co mají od takového srazu očekávat, sraz by měl něčím zaujmout ...

Když se chlapi sejdou v hospodě ... znáte to ... o čem to je ... ale Palbácký sraz je o vojenství ... tedy předpoklad, že se o tom budete asi bavit ... avšak nepředpokládám, že to bude probíhat podobným stylem jako psaní příspěvků na fórum, že někdo něco vyhodí ... a někdo hned bude okamžitě reagovat ... to může nebo taky nemusí ... záleží jak si k to padne do noty apod. Můj názor, čím víc lidí tím lépe ... už jsem řekl ... minimum je 5, spíše však 8 lidí. Za ideál považuji 10 lidí, ale tolik zřejmě nepřijde. A dále lidi, vemte sebou nějaký prospekty, apod. Sraz by měl být něčím vyjímečný a osobitý ... můj názor :mrgreen:

Stane se pak, že nikdo ani nepije, protože přijel autem a pít nemůže ... pak se dostatečně neodváže :razz:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Čučkin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 111
Registrován: 2/7/2007, 10:38

Příspěvek od Čučkin »

V Brně jsem byl před rokem .Strávil jsem tam 3 dny a musím konstatovat,že jsou tam hezčí holky,než v Praze. Jel bych se na elitu Palby podívat,ale nevím jestli mě kvůli krásným holkám doma pustí. :D
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Lorde,Lorde - co nám to děláš?

Já už se chystal ukecávat dědka k cestě na "dálný východ" a ty jako "tatíček zakladatel" tento návrh deklasuješ svojí nepřítomností.

Když už se rozhoupal i Radar z "divokého západu", já z jihozápadních sudet a vytáhnul bych pod "hlavičkou" vlastní autodopravy i dědka z "cajzlovskýho práglu", neříkej mi, že ty by ses z toho tvýho "semtexova" neurval.
Syntézia fakt bez tvý chvilkový nepřítomnosti nevybuchne a kožíšky taky pro tu chvíli pavučinou nezarostou.

Spíš by šlo o to, zajistit nějaké rozumné "polní nocování" za rozumný čechokredit, aby zbylo víc na dobrý mok.
No a kdepak "sídlí" Server Palby? Možná by nám jeho šéfík mohl dát pár tipů z domácího prostředí. :razz:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Sliby chyby. Pánové, zatím to plánujete dobře, ale realita může bejt jiná.
Takže prozatimní seznam je následující:

1) Bruno
2) Sapik
3) Pege
4) Michan
5) Radar ?
6) Čučkin ?
7) Jaromír Dolanský ?
8) Fatale ?

Počítám, že u jmen, kde jsou otazníky, to myslí vážně, určitě uvítáme co nejvíce lidí. Ještě si vymyslete program, kdy, kde, v kolik hodin a do kolika. S dědkem se můžu dyžtak sejít v Praze, v Brně je stejně jen samá vagína :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

To poslední chápejte jako výrok Petra Zvěřiny „Brno, já tam jednou byl. Tam je to samá vagína.“
Kdo by náhodou nevěděl. Jinak nic proti brňákům nemám :D
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tak se na pár minut, hodin vagíny zakážou a budeme se věnovat povině tankům a semo tamo nějakej ten gulomet!
Vagíny pak!
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Lord:
Nějak mi v tom seznamu stále chybíš ty - klidně s otazníkem ?
Jinak jsem právě mluvil s jedním ze štábních - "naplaveným místňákem" a ten prý se zkusí poptat co a jak.

S dědkem jsem to ještě neprobíral - takže taky otazník. Z předchozí reakce ale usuzuji, že není zásadně proti.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
jaromír dolanský
praporčík
praporčík
Příspěvky: 391
Registrován: 12/10/2006, 14:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaromír dolanský »

Ať koukám, jak koukám, datum nevidím :lol:
A pokud nebudu v Bangladéši, ano, ještě sedím na pr..li doma, protože se jaksi financí nedostává, rád uvidím vaše xichty osobně. I když od nás z Liberce.............. :)
VIVERE SUIS DESIDERIS. PRO SUO HONORE MORI.
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

jaromír dolanský:
Datum je zatím asi předčasný. V pondělí a úterý chodí na Palbu nejvíc lidí, uvidíme další reakce (ten návrh srazu opravdu není jen o štábu a adminech).
Pokud bude nějaký rozumný zájem, můžou se do placu hodit nějaké termíny a začít řešit další podrobnosti.
Uvidíme podle zájmu - sraz 3 lidí nemá smysl nějak organizovat.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Srazy jsou fajn věc, ale je otázkou, jestli není lepší zůstat ve virtuálním světě. Zvláště, když - jak se domnívám - je zde na palbě velmi různorodý spolek a to nejen věkově. Ale třeba je to možná výhodou, nevím...

Jinak pokud to nechcete pojmou jen jako potlach u piva, tak pro organizátory to bude dosti složitý oříšek... Tak zkusím poradit...

Osobně by se mi líbila třeba nějaká akce na nějaké základně, no a když to chcete situovat do Brna, co takhle toto?
http://www.orechov1945.cz/muzeum/index-druhy.htm
Ubytování v armádním stylu možné... Zajímavé akce možné, ale chtělo by to zjistit + závazné přihlášky (všechno stojí peníze)...

Autem je to kousek (od dálnice určitě) pro ty co jezdí hromadnou, jezdí linka z Modřic cca 20 minut (nebo by si domluvil někoho s autem že by pro dané lidi přijel - o víkendu to tak dobře nenavazuje).
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“