Námořní boje na Jaderském moři v roce 1866

Moderátoři: jarl, Pátrač, kacermiroslav, Bleu

Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Příspěvek od jarl »

Pátrač píše:NO z tohoto bensonova příspěvku moc chytrý nejsem. Ale na druhou stranu uznal, že napadání Jarla nebylo v pořádku.
Podle mě je to právě naopak, protože prvně mě ve vlákně o Asanu obviní že jsem to opsal od Milana Jelínka, potom to tady nejprve odvolá, aby vzápětí napsal že je to nejspíš stejně opsané od někoho jiného, ale neví od koho, no a nakonec se jenom tak ledabyle zmíní, že už ví od koho, ale nechá si to pro sebe, protože mu za to nějaký jarl, Scrat, nebo kacermiroslav nestojí. Co je tohle za jednání?
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Ale opravdu? Tak to je na nic, já se v tom jeho textu nejsem schopen řádně orientovat. Neřešil bych to - je to jako se hádat s domovnicí - nikdy nevyhraješ. Tak se nehádám a dělám si své.
Sapíku až sem dojdeš zamysli se na tím a možná by nějaké opatření ze strany admina nebylo od věci.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
benson
Příspěvky: 5
Registrován: 15/8/2010, 18:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od benson »

Jetsli sis všiml skelete já nikoho neurážím jen upřímně dávám názor. když se řekne pravda vždycky to někoho naštve. svý jsem vám řekl a můžete to klidně zase smazat souhlas předem je mi jasný že to sem nezapadá. Valím za prací a už vám dám pokoj. mějte se tu krásně. benson
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4077
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Příspěvek od jarl »

(Jo pardon ve vyhledávání to najít můžu a už to mám ale pudu na ten jadran.)
Byl jsem upozorněn na skutečnost, že předchozí bensonova věta nemusí nutně znamenat, že právě objevil ten článek, který jsem měl skopírova (tak jsem to pochopil já), ale že to může znamenat že jenom nemohl najít na Palbě můj článek o Asanu. Pokud to bylo myšleno takhle (což se mi ale moc nezdá), potom beru své předchozí oznámení zpět a uznávám, že benson mě přestal obviňovat z jeho opsání (i když ty pochybnosti si mohl odpustit)

Ale stejně mi jeho příspěvek příjde jako naprosto nedostatečný protože tu naprosto chybí vyjádření k tom co předvedl v tomto vlákně
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=408 ... sc&start=0
A přitom tohle jeho obvinění pokládám za úplně nejhorší. Připomínám že se jedná o článek o torpédoborci Stěreguščij, kde bonson napsal toto:
"Ach jo Jarle. Kde na to opisování pořád bereš čas teda nevim. Já češtině taky moc nedám, ale neměl by ses podívat jak se skloňuje Ščereguščij či jak se ta zopropadená kocábka jmenovala? Díky a zas něco hezkýho opiš. Pár lidí tě pochválí a bude ti líp. Promiň ale musím jít makat, ale večer si zase počtu cos kde vykradl."

To pokládám nejenom za osobně urážlivé, ale i za pěknou podpásovku, protože se proti tomu nemůžu nijak bránit. Troufám si tvrdit že tento útok rozhodně není v souladu s desaterem Palby, které je závazné pro všechny uživatele a pokud by se takovéto jednání mělo v budoucnu na Palbě stát běžně tolerovanou normou (zatím se zdá, že to nikomu z nejužšího vedení nijak nevadí), potom bych neviděl žádný důvod proč i nadále trávit večery sepisováním dalších prací, když můžu jít raději do hospody a nadávat na politiku.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17709
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

benson píše:Jetsli sis všiml skelete já nikoho neurážím jen upřímně dávám názor. když se řekne pravda vždycky to někoho naštve. svý jsem vám řekl a můžete to klidně zase smazat souhlas předem je mi jasný že to sem nezapadá. Valím za prací a už vám dám pokoj. mějte se tu krásně. benson
Obvinění bez důkazu je stejné jako urážka. Dej sem důkaz, že jsou jeho (kohokoliv) práce zkopírovány, my je smažeme a s kopírovačem zameteme. Momentálně mám akorát chuť zamést jen s tebou.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Bensone - mám obavu že tvoje výpady proti jarlovi jsou krajně nekorektní a zavání pro mě osobně potřebou Ti sdělit že pokud máš něco opravdu vážného v ruce tak sem stím. Ale tyto výpady kdy jsi jediný spravedlivý a palba smečka debilů se mi nelíbí.

Zjistím si svoje možnosti jako moderátora a udělám si v tom pořádek pokud někdo nezasáhne dříve. A palbáci vědí že mám krajně nebezpečnou myš a nebojím se ji použít.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Odpovědět

Zpět na „významné nebo zajímavé vojenské události“