"Výhodný nákup" DVD s vojenskou tématikou

Filmy, dokumenty, knihy, publikace s válečnou tématikou, TV tipy.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

"Výhodný nákup" DVD s vojenskou tématikou

Příspěvek od sa58 »

Z posledního ATM i Střelecké revue vypadl podezřele vypadající zalepený kupón nadepsaný "NOVINKA" a "ZDARMA". Jde samozřejmě o reklamu na "skvělé" DVD s vojenskou tématikou "ZBRANĚ A VÁLKY". Samozřejmostí je "výhra" - sleva na super balíček za 199 Kč, dostanete sportovní hodinky typu "Vong" za 700 Kč.

Při bližším ohledání se při objednávce nejspíš upíšete k objednání dalších dílů DVD za 299 Kč....

Pro mě je již komentář značně nedůvěryhodný, je jasné, že se snaží nachytat příležitostné čtenáře. Už názvy DVD jsou značně divné, posuďte sami:

Německé špionážní letadlo He 280
1. sovětská nukleární ponorka Viktor 111
Churchilovy tanky M4 (Mají hrubky v nadpisu...)
Hitlerova tajná zbraň He 178
Superstíhačka F-1 (nějak se tam ztratila pětka, je to o F-15...)


Najde se u nás konečně někdo, kdo bude vydávat solidní DVD a knížky?

Jo ještě odkaz... ZDE a ZDE

Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

Taky sem to cetl a ihned jsem to zmackal - zase chcou na nas neco utrhnout no nevim nic pro mne a myslim si, ze jsou lepsi veci nez toto
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Jo, dostal jsem to taky. U toho F-15 se jim tam ta "5" asi jen nevešla,nicméně tam měli ještě další veselou chybku, když tam u F-16F /blk.52 mají popisek "Super Hornet".
Thorbear
vojín
vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 21/5/2006, 13:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Thorbear »

Objevil jsem to ve schránce cca před dvěma týdny;žádné nové,převratné informace.Jen to,co si každý zájemce již dávno přečetl,popřípadě nahrál z Discovery,Spektra,nebo Viasatu.Mimochodem,kdo má tu možnost,na kanálu Spektrum začíná od zítra seriál "Létání časem".Každý všední den od 21:35 jdou dva,asi půlhodinové díly,každý věnovaný konkrétnímu typu letadla - namátkou třeba F-6F Hellcat,F-14 Tomcat,P-51 Mustang,F-15 Eagle,P-47 Thunderbolt,F-104 Starfighter,SR-71 Blackbird aj.

více na : http://www.spektrumtv.cz

Řekl bych,že informace budou minimálně stejně hodnotné a zadarmo,bez potřeby odebírat padesátiminutová DVD za přemrštěnou cenu.
"Na nádraží jsem dostal obrázek Hitlera s nápisem To je Tvůj nepřítel;prohledal jsem celý vlak,ale nikde jsem ho nenašel."
Spike Milligan : Jak jsem přispěl k Hitlerovu pádu.
Uživatelský avatar
Čučkin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 111
Registrován: 2/7/2007, 10:38

Příspěvek od Čučkin »

Mě asi před 5 lety na leteckém dni v Hr. Králové nabízel snědý občan hodinky,které používají americké speciální jednotky Delta a pod. Podle popisu by i Agent 007 záviděl. Raději jsem si nechal svoje.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Thorbear píše:"Létání časem".Každý všední den od 21:35 jdou dva,asi půlhodinové díly,každý věnovaný konkrétnímu typu letadla - namátkou třeba F-6F Hellcat,F-14 Tomcat,P-51 Mustang,F-15 Eagle,P-47 Thunderbolt,F-104 Starfighter,SR-71 Blackbird aj.
Nejsem si úplně jistý, jestli to není reprízovaný seriál, jehož část jsem viděl někdy na podzim loňského roku. Vzpomínám si na epizodu o Hellcatu a to byla neskutečná hrůza. V tu chvíli jsem si myslel, že jsem o letadlech nikdy neviděl nic slabšího. Ale třeba to bude jiný seriál.
Asi moc pěknou sérii udělali Discovery, jmenovala se Great Planes. Epizoda o Mustangu byla kvalitní, o Thunderboltu také, ale další jsem neviděl.
Obrázek
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

Levné knihy

Příspěvek od toltec »

O nabídce levných DVD v téhle akci nic netuším, ale v Levných knihách se teď objevují hromady "rozumných DVD" za rozumnou cenu s tématikou II. sv. války. Úroveň vůbec není špatná. Soupis, pokud budete mít zájem přiložím...
Odpovědět

Zpět na „Filmy, dokumenty, knihy“