Zelary

Filmy, dokumenty, knihy, publikace s válečnou tématikou, TV tipy.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Zelary

Příspěvek od Inger »

Videl jste nekdo film Zelary? Ja ho sehnala na dvd, mela jsem velka ocekavani, ale nadsena jsem vubec nebyla. Pribeh se odehraval v horach, a pojednaval vic o vztahu 2 lidi, nez o valce. Bylo to cele takove divadelni. Vubec se to nemuze vyrovnat takovym krasnym valecnym filmum jako byl napr: Vyssi princip, Atentat..
Jaky mate nazor na ten film vy?
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Videl jste to nekdo? Ja to sehnala na dvd, a cetla na netu dobre kritiky, ale me to nezaujalo. Uz jen to prostredi mi nesedlo. Zajima me, jaky je vas nazor na tento film. Cetla jsem, ze dostal i oceneni.
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

No manzelka me premluvila a nic moc zadna akce a opravdu pribeh dvou lidi a nci vic. Je to propadak, ale nekomu se to treba bude libit, ale komu???
jumo
Příspěvky: 1
Registrován: 1/6/2007, 08:41

Příspěvek od jumo »

Mne sa ten film velmi pacil. Predsa nemusi byt v kazdom vojnovom filme 70% deja len strelba.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Byla to nuda, uz jen to prostredi, kde se film odehraval. Mam radsi filmy typu Atentat, pak napr. filmy na tema koncentracnich taboru, okupace evropskych mest, konference ve Wannsee..a podobne.
U tech Zelar jsem se nudila a uz v pulce film pretacela rychleji, a cekala kdy se konecne neco bude dit...nic. Takova horska nuda.
Nemusi se v kazdem filmu strilet, v takovem Cospiracy- konference ve Wannsee, nebyl ani vystrel, jen debata, -ovsem velmi zajimava, a je to jeden z nejlepsich filmu, ktery jsem napjate sledovala.
Ten film vam dopurucuji, tam se probiralo konecne reseni zidovske otazky.
Zelary me nezaujaly.
jirka
rotný
rotný
Příspěvky: 95
Registrován: 14/12/2006, 20:07

Příspěvek od jirka »

Želary jsou dobrý. Příběh je trošku utahanej, ale jako propadák bych to neviděl.
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Příspěvek od M1A2 Abrams »

Film Conspiracy - Jo, poslouchat o tom, jak budou lidi mit po otrave plyne ruzovou farbu, to je fakt umelecky zazitek pro opravdove filmove gurmany :sad:
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Film Conspiracy je jednim z nejlepsich filmu!
Zelary proti tomu je jen horska nuda.
jirka
rotný
rotný
Příspěvky: 95
Registrován: 14/12/2006, 20:07

Příspěvek od jirka »

Tak to raději Želary než Conspiracy
mikinko
Příspěvky: 3
Registrován: 4/9/2007, 12:32

Příspěvek od mikinko »

To inger: Film Zelary moze byt nuda len pre niekoho, kto nepochopil vojnu. Vojna to nie je len bombardovanie a bitky, to nie je len planovanie vyvrazodvania zidov (aj ked ten film bol skor dokument), vojna to su hlavne osudy milionov civilistov, ktori museli armadu zasobovat a pritom kazdy den nejako prezit. Je to rovnaka "nuda" ako film Musime si pomahat, ktory je to tom istom, len z ineho prostredia.
jirka
rotný
rotný
Příspěvky: 95
Registrován: 14/12/2006, 20:07

Příspěvek od jirka »

No film Musíme si pomáhat bych už vůbec neodsuzoval
Uživatelský avatar
Jekatěrina Dolgoruká
vojín
vojín
Příspěvky: 12
Registrován: 24/7/2009, 01:54

Příspěvek od Jekatěrina Dolgoruká »

Já si Želary užívám docela pravidelně, sedla mi i kniha Jozova Hanule. Myslím, že pro běžného člověka je film ještě cennější, protože vždycky je dobré připomenout kromě zlých Němců i naše východní bratry ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy, dokumenty, knihy“