Hitler se prý neuměl chovat u stolu a kousal si nehty

Odpovědět
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Hitler se prý neuměl chovat u stolu a kousal si nehty

Příspěvek od kacermiroslav »

Hitler se neuměl chovat u stolu a kousal si nehty

celé zkopírováno ze zdroje:
http://www.novinky.cz/clanek/161803-hit ... nehty.html

Adolf Hitler měl při stolování "šokující chování“, okusoval si nehty a miloval dorty. Jeho vztah k ženám se nesl v duchu "pasivního masochismu“. Konstatuje to zpráva britské vojenské tajné služby, která cituje z diáře bývalého nacistického plukovníka, jenž konec války strávil po boku říšského vůdce v jeho berlínském bunkru.

19. 2. 2009 10:42
List The Daily Telegraph dále ze zprávy citoval, že Hitler, jenž prý značně trpěl plynatostí, polykal jídlo "rychle, mechanicky“.

"Jídlo je pro něj jen nezbytným prostředkem pro přežití,“ napsal plukovník, který s "fýrerem“ večeřel zhruba třicetkrát. Vůdce si prý potrpěl zejména na "obrovské porce dortu“. Při večeři "si zamyšleně kouše nehty, (občas si) přejíždí ukazováčkem po kníru a jeho manýry u stolu jsou téměř šokující,“ podotkl.

Žádná homosexualita, platonický vztah k ženám
Konverzace při jídle Hitlera uvolňovala a stimulovala ho přemýšlení. "Mluví sladkým barytonem, bez chraptivé, nepříjemné ostrosti znějící v jeho veřejných projevech,“ všiml si plukovník. "Nekouří a je přísně zakázáno kouřit v jeho přítomnosti, protože je zřejmě náchylný na záněty hrtanu,“ doplnil.

Po večeři vůdce odcházel do svých pokojů, kde "pil čaj a poslouchal fonograf“. Často se také vzdaloval v doprovodu žen, napsal plukovník s dodatkem, že Hitler se v "oněch chvílích zřejmě omezoval na platonický vztah“.

Podle autora ale není pravda, že by Hitler byl homosexuální. "Jsou to jen řeči. Jestliže v sobě měl něco podobného, byla to troška pasivního masochismu v jeho vztahu k ženám“.

Hess byl "jako bratr“
Deník se také zmiňuje o vztahu Hitlera k Rudolfu Hessovi, který v roce 1941 nečekaně odletěl do Británie. "(Hitler) ho miloval jako bratra. Instinktivně asi cítil, že Hess měl v sobě zárodek latentního šílenství, a to jen zvyšovalo jeho přízeň k němu,“ vysvětlil autor.

Hitler také sám věřil Goebbelsově propagandě týkající se jeho osoby a byl přesvědčen, že je "největším vojenským géniem všech dob“.

Dokumenty datované 3. květnem 1945, tedy tři dny po Hitlerově smrti, byly po více než 60 letech objeveny nedávno v jednom domě na jihu Anglie při stěhování. "Jde o souhrnnou zprávu britské vojenské zpravodajské služby. Nese nápis 'Tato zpráva musí být zničena do 48 hodin od obdržení‘, což se ale naštěstí nestalo,“ řekl obchodník Richard Westwood-Brookes, který dokument na začátku března dává do dražby. Prodej by mu mohl vynést až tisíc liber (přes 33 tisíc Kč).

znk,Právo
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Otázka je jaký vliv to mělo na Hitlerovu obranu Nikopole? Ehm...tedy jak tyhle bulvární řeči mají souviset s historií a k čemu jsou nám vůbec dobré?
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Musí se přeci připomenot, že Hitler byl nejen diktátor a válečný zločinec, ale taky že neuměl malovat, ničemu nerozuměl a neuměl se ani slušně najíst :lol:
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Zpráva je zaujatá, záměrně vypichuje Hitlerovy nedostatky.
Jako analytická zpráva má za pět, ale v podstatě říká, že se Hitler choval normálně.
Jen nevím, jestli se jedná o diář s poznámkami, nebo osobní deník.
"cituje z diáře", "Deník se také zmiňuje"
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

To je překladatelská úroveň českých pisálků - deník se v angličtině řekne "diary", což tedy páni novináři jednou přeložili správně jako "deník" a podruhé vizuálně jako "diář".
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Pan Hitler byl podle mě bezesporu "šílenec", ale určitě se jeho šílenství neprojevovalo nekázní při stolvíní, nadměrnou spotřebou dortů a kousáním nehtů:-))) Podle mě se jedná pouze o snahu senzacechtivosti po všem, co se jeho osoby týče.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ljubov
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 851
Registrován: 13/7/2008, 17:17
Bydliště: Udmurtsko

Příspěvek od Ljubov »

Neuvěřitelný, co všechno jsou ochotní napsat, aby z toho vytřískali co nejvíc peněz. Doufám, že brzy napíší něco o tom, že se Stalin pravděpodobně oženil s vlastní dcerou..
Obrázek
All for our vantage. Then, in God’s name, march.
Every rose grows merry with time.
There’s never a rose grows fairer with time.

Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Ne....ten měl jen dítě s 12 letou milenkou někde na Sibiři...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ljubov
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 851
Registrován: 13/7/2008, 17:17
Bydliště: Udmurtsko

Příspěvek od Ljubov »

Nebylo to spíš tak, že ji na Sibiř poslal až když zjistila, že bude mít dítě? Obvykle to tak u Stalinových milenek fungovalo.

Ještě k té aféře, když už jsem ji zmínila: Roku 1900 se Stalin seznámil s Olgou Jevgenijevnou Allilujevovou, manželkou Sergeje Allilujeva. Nějak jim manželství nefungovalo a Olga se ráda stala Stalinovou milenkou. Zhruba za rok mu oznámila, že si ním čeká dítě, se svým zákonitým manželem prý žádný poměr neudržovala. 22. září 1901 se jí narodila dcera Naděžda, která se Stalinovi údajně velice podobala. Když bylo Naděždě patnáct, potkala ho poprvé v životě a strašně se do něj zamilovala, že si ho roku 1919 vzala. Krátce před svou smrtí roku 1932 se se svým manželem pohádala, a on jí sdělil:"Kdo ví, jestli nejsi moje dcera,". Tato slova ji hluboce zasáhla, připadala si jako prokletá a údajně kvůli tomu spáchala sebevraždu. I když, o smrti Naděždy Allilujevové existuje varianta na každý den v roce.

Možná by to mohl být úžasný titulek do novin, který by autorovi zajistil nesmrtelnost mezi novináři.. A možná by ani nemusel lhát..
No, od původního tématu jsem poměrně daleko, takže raději mlčím..
Obrázek
All for our vantage. Then, in God’s name, march.
Every rose grows merry with time.
There’s never a rose grows fairer with time.

Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Hitler

Příspěvek od Milda »

Co jsem kdesi četl, že Áda měl především problémy v sexuálním životě, což odskákala jeho mladá příbuzná. Byl také hrozně žárlivý, děvče muselo na slovo poslouchat, prostě tyran a aby se vzrušil jako chlap, tak žena na něj musela močit, no prostě čuně. A Stalin asi žil se svoji dcerou. Ovšem měl prý ,,řídké,, zuby a ve vzteku tu větu řekl a ona ženuška si to ,,nechala,, projít hlavou. Pepa těch levobočku měl více, o někoho se postaral, na někoho se vykašlal. Pravda je ta, že různé úchylky těchto pánů měli ohromný vliv na jejich charaktery a následně to byl průšvih pro celý svět! A Hitlerovy obrazy se mi docela líbily. :lol: Omluva za drbárnu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Re: Hitler

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Milda píše:Co jsem kdesi četl, že Áda měl především problémy v sexuálním životě, což odskákala jeho mladá příbuzná. Byl také hrozně žárlivý, děvče muselo na slovo poslouchat, prostě tyran a aby se vzrušil jako chlap, tak žena na něj musela močit, no prostě čuně. A Stalin asi žil se svoji dcerou. Ovšem měl prý ,,řídké,, zuby a ve vzteku tu větu řekl a ona ženuška si to ,,nechala,, projít hlavou. Pepa těch levobočku měl více, o někoho se postaral, na někoho se vykašlal. Pravda je ta, že různé úchylky těchto pánů měli ohromný vliv na jejich charaktery a následně to byl průšvih pro celý svět! A Hitlerovy obrazy se mi docela líbily. :lol: Omluva za drbárnu.
Teď ještě zbývá vyřešit, jestli invaze do Evropy nebyla odložena, kvůli tomu že Eleanor odmítla "podržet" Franklinovi a jestli tajená homosexualita Chamberlaina ovlivnila Mnichovskou dohodu.

Tyhle žvásty o sexuálním či rodiném životě, jsou vhodné leda tak pro válečnou propagandu, nebo podřadný bulvární plátky.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Tedy mám vážnou obavu, že toto téma nemá valnou budoucnost. Když jsem nervózní tak se občas přistihnu, že si nehty koušu a když jde o smažený sýr, jsem zvíře. Myslíte že hrozí že se stanu diktátorem a zahájím agesi proti Slovensku?
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Ljubov
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 851
Registrován: 13/7/2008, 17:17
Bydliště: Udmurtsko

Příspěvek od Ljubov »

No, mizerná budoucnost tohoto tématu je především moje práce. Jen je mi divný, že se rozebírají tyhle Hitlerovy vlastnosti, které už stejně nic neovlivní, a nepíší raději něco o jeho činech, aby se nic takového už nestalo. Co na tom, že cpe dortama, když nechal vyvraždit statisíce lidí? Zkrátka, na dortech přežívá a nehty si kouše i můj bratr. A rozhodně si nemyslím, že by se chtěl stát druhým Hitlerem.
Obrázek
All for our vantage. Then, in God’s name, march.
Every rose grows merry with time.
There’s never a rose grows fairer with time.

Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

Jak na tom byl vyškovský rodák Kléma Gottwald? Taky měl nějakou tu "neřest" jako dva výše popsaní pánové? V německu se traduje, že Adi byl homosexuál..........
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Tak to téma jsem tu otevřel já....a právě mě zajímal názor zde fundovaného čitatele. Protože lidi, kteří chodí na Palbu, považuju v daném oboru za přeci jenom schopnější posoudit to, co je pro nějakou senzaci schopen jakýkoliv bulvár (a možná i seriozní) vydat.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Miro a co na tom je k hodnocení? Bulvár a jiné rádoby seriozní noviny jsou placené z reklam a odběrů čtenáři. A jakákoliv blbost co lidi zaujme a navíc natolik, že si přečtou i vedle umístěnou reklamu se počítá.

Tuto hovadinu nemohl nikdo myslet vážně. Hitler byl fretkovitý typ a jeho myšlení a tělo bylo trvale v pohybu. Takže odvod napětí pomocí kousání nehtů je vlastně normální a dělá to z různých důvodů nemalé procento lidí. A že se u stolu nechoval podle Guta-Jarkovského? Kolik lidí znáš co vždy a všude dodržují etiketu? Já ani jednoho.

Mohlo by to jen tak trochu dokreslit jeho duševní stav.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Však o to mi šlo.....znát váš názor na bulvár:-))) i když...je The Daily Telegraph považován za bulvár? Pokud ne tak o to je to smutnější.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Bulvár je bulvár. Jsou to dobré noviny. Člověk si počte a nebolí ho z toho hlava. Navíc to nezabere moc času. Jinak je to ztráta peněz.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

kacermoroslav píše:Však o to mi šlo.....znát váš názor na bulvár:-))) i když...je The Daily Telegraph považován za bulvár? Pokud ne tak o to je to smutnější.
...jeste si k tomu pridej: Daily Mail, Sunday Times, Metro,...
Jedine denniky, ktere sa daji pouzit i jinak, nez k pritapeni v krbu jsou The Guardian a The Independent.
Uživatelský avatar
Vallun
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 546
Registrován: 12/2/2009, 08:23

Příspěvek od Vallun »

A samozřejmě The Times :)
Ve válce: Rozhodnost; Po porážce: Vzdor
Po vítězství: Velkomyslnost; V míru: Dobrá vůle

sir Winston
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“