Kam míří Palba?

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Pan Nikdo
vojín
vojín
Příspěvky: 17
Registrován: 19/7/2014, 11:07

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Pan Nikdo »

Pan Nikdo píše:Zase tu Dzin rozjizdi flame v oficialnim vlakne...

Kde je admin? Je to stale stejna pisnicka a zase kurvi dalsi vlakno, uz me ty fanaticky kecy fakt nebavej. Nebo je v poradku, kdyz tu zaspamuju stejnym prispevkem nasledne nekolik stranek?

bude zase Polarfox rozumbradovat, jakej je chudacek Dzin ublizenecek, ze ho nikdo nema rad...
Ja bych tady jen vypichnul muj prvni prispevek, v odpoved na nej mi Polar vyhrozoval jak maly decko svymi "pravomocemi" ale odpovedi se mi nedostalo, zabilo se sedm stran zase stejnym obvinovanim "hord z rudejch novinek" a obhajovanim toho samorostleho Dzina. Takze jsem to vlastne predikoval dost presne :-D

Tohle je pro me z hlediska administrace fail jak sfin, kdyz je jeden admin evidentne naklonenej ideologicky jedny verzi udalosti, a ventiluje to, ale nejen to, ON PRIMO ESKALUJE tyhle flamy, tim, ze vsechny nove prichozi s jinym nazorem oznacuje jako rudou hordu z novinek (coz logicky me osobne, jako clena mnoziny skupiny nove prichozich notne nakakalo) a pak se tu ohani tim, jak ma kazdy pravo se vyjadrovat libovolne (jo ale jen kdyz ma ten spravnej nazor, co mi to jen pripomina?

Jsem rad ze na ty sedmy strance jsem se dozvedel, ze to teda neni kosher :-D i kdyz si me tu mezitim stihl trikrat vzit kdekdo do huby, vcetne uvah o placenych provokaterech :-) takze typek, kterej neudejchava jinou verzi udalosti nez je ta jeho spravna, tak ve stylu "ale vy bijete cernochy" postuje ucelove v kontextu starou a neozdrojovanou spravu o zlych separatistech v reakci na prechozi prispevek o moznych zverstvech Nacguardy je v poho, ale me tu uz stihnul mod vyhrozovat perma banem :-D

Btw. jestli byl dzinuv prispevek smazan, neni to poprve a navic uz banana mel, nezapomela se aplikovat prislusna pravidla, kterymi se tu nekteri ohani?

- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Mám tedy dávat Ban každému jehož příspěvek se ocitl v koši vícekráte? Vážně??
A jako další - Dzinův příspěvek byl smazán, tedy bylo naplněno pravidlo "smazání příspěvku". V čem tedy vidíš rozpor?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Polarfox »

Pan Nikdo píše:zabilo se sedm stran zase stejnym obvinovanim "hord z rudejch novinek"
Pan Nikdo píše:ze vsechny nove prichozi s jinym nazorem oznacuje jako rudou hordu z novinek
Mě by zajímalo, kdybych tenkrát jednou nepoužil spojení rudá horda z Novinek, po čem by jste se tu vozili...ten váš repertoár není zrovna pestrý :D To je pořád Dzin, Dzin, rudá horda, rudá horda, moderátora nehodné, moderátora nehodné, vyhrožoval, vyhrožoval...bez ohledu na kontext a situaci. To je jak když to tam datluje papoušek a ne člověk.
Pan Nikdo píše:v odpoved na nej mi Polar vyhrozoval jak maly decko svymi "pravomocemi"
Pokud vím, tak jsem pouze psal, že jestli mě budete štvát, tak v tom udělám apolitický vítr. Tj. ne že bude někdo perzekuován pro svoje přesvědčení nebo názory, ale že se tu nebudou tolerovat zbytečné hovadiny. To že je něčí přispívání z 90% založeno na plození politických hovadin a tudíž by byl takový člověk afektován více než jiný, už není můj problém a nemá to s cílenou perzekucí nic společného. Když tu bude někdo spamovat fórum tím, že ruská tajná služba chystala atentát na Obamu bombou v dortíku, tak to poletí taky...neboj.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Pan Nikdo
vojín
vojín
Příspěvky: 17
Registrován: 19/7/2014, 11:07

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Pan Nikdo »

skelet píše:Mám tedy dávat Ban každému jehož příspěvek se ocitl v koši vícekráte? Vážně??
A jako další - Dzinův příspěvek byl smazán, tedy bylo naplněno pravidlo "smazání příspěvku". V čem tedy vidíš rozpor?
My bad, sem myslel ze to je razeny ve smyslu eskalace, ne vyberu moznosti. Sypu si popel na hlavu.
no0ne
Příspěvky: 8
Registrován: 3/11/2014, 22:31

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od no0ne »

Pan Nikdo píše:
skelet píše:Mám tedy dávat Ban každému jehož příspěvek se ocitl v koši vícekráte? Vážně??
A jako další - Dzinův příspěvek byl smazán, tedy bylo naplněno pravidlo "smazání příspěvku". V čem tedy vidíš rozpor?
My bad, sem myslel ze to je razeny ve smyslu eskalace, ne vyberu moznosti. Sypu si popel na hlavu.
Predne chci upozornit, ANO, jsem to ja, Pan Nikdo. Ban mi byl udelen 12. minuly mesic, respektoval jsem to a nepokousel jsem se sem prihlasit s novym nickem (ale dik za obvineni v hlavnim vlakne, viz "kazdy kdo dostane ban, se sem zkousi za pet minut zaregistrovat pod jinym nickem"). Ale po dnesku, kdy si ctu jen oficialni vlakno diskuse ten necely mesic a vidim kousky jako lb oznacovani opolcencu za teroristy naprosto bez problemu prochazejici, ale BAN schytavajici vyhradne stoupenci jedne nazorove skupiny mi to dnes proste nedalo.

Prijde Vam to normalni? Prijde Vam normalni, ze uzivatele Skelet/Jarl, kteri jsou jasne z toho proUKRA spektra, rozdavaji ban jenom nazorovym oponentum?

Prijde Vam normalni nasolit ban nekomu, kdo dava zdaleka nejzajimavejsi info do vlakna?

PRIJDE VAM NORMALNI, ZE DZIN utrpi akorat smazani prispevku, ale nazorovi oponenti dostavaj bez milosti mesicni bany?

Hlavne bych vyzdvihnul ten citat skeletova prispevku: "Mám tedy dávat Ban každému jehož příspěvek se ocitl v koši vícekráte? Vážně???"

HOHO kdyz se jednalo o nazoroveho soukmenovce, tak jsi mi chtel naznacit, ze dani BANU je nenormalni? I kdyz mel tech excesu vicero? Ale nasolit BAN me, ktery ani jednou do Te doby pravidla neporusil, zadny prispevek mu nebyl smazan, ale po dotazu "Mohu se zeptat CATe, z ceho jsi usoudil ze se jedna o nacisty" kdyz pouzil tento vyraz pro bandu rusaku nekde na poli je kosher? Vazne?

Fakt? Krasna ukazka objektivity adminu :-)
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4087
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od jarl »

Bany dostávají výhradně uživatelé porušující zpřísněná pravidla, což Dzin nedělá. A ten Skeletův citát se vztahuje na starší příspěvky, takže nevím na co si tu stěžuješ. A speciálně pro pány Mepu a Pan Nikdo připomínám starší oznámení jednoho z adminů v Popravišti:
Pegeucko píše:Jen doplním varování. Ani výroba multi-přezdívky a použití anonymizéru zabánované před trestem neochrání. IP se zablokují, multi přemažou a fňuky o svobodě slova mizí v "propadle dějin"(jako se právě jednomu výše jmenovanému stalo).

Pro úplnost ještě doplním 1. pravidlo svobody - svoboda každého končí tam,kde začíná svoboda někoho jiného - pak už je to o kompromisech, jak se ty svobody vzájemně prolnou.

A svoboda na Palbě je omezena zákonem, pravidly hostingu a ZEJMÉNA !!! respektováním pokynů MODERÁTORŮ, kterým bylo svěřeno na dodržování výše zmíněných pravidel dohlížet.
Takže - respektujte Moderátory a tresty typu Bán nebude nutno udělovat !!!!!
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Neutro
Příspěvky: 2
Registrován: 4/9/2014, 19:34

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Neutro »

no vy to tady vedete, dat ban mepu je fakt chytrý :down:
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Dnes se stala nemilá věc, že jeden z tahounů vlákna o Ukrajině (a bez urážky prakticky jediný, který se snaží o objektivitu) se neovládl a porušil pravidla. Bohužel si to Mepu neuvědomil a nesjednal nápravu (jak mnozí dělají, že si diskuzní příspěvky po sobě rychle smažou). A bohužel mi toto uniklo a zavčasu jsem ho nenakopl, aby tu nápravu učinil. Tak jak jsem to už udělal například u Lasiba, Qvaka a Michana. Tedy co jsme mohli dělat? Nechat to být, a tím z něj udělat člověka nad pravidly, anebo mu mechanicky dát BAN. Výsledek znáte, nijak nás to netěší, protože Mepu je bezproblémový a hodnotný palbák, ale pravidla jsou pravidla.

K tomu nařčení.. Dzinovi nebyl od ustavení nových pravidel, tedy od 3.10. smazán jediný příspěvek. Nemá žádné výsady a měl jsem s ním dost seriozní pohovor, aby své aktivity v Ukrajině utlumil na minimum. Jestli je někdo proUkra nebo proOpolčenec je mi šumafuk. Nevím proč si stále myslíte, že někdo musí někomu stranit? Pro mne je to jen pracovní zátěž, kterou musím řešit každý den. Zkontroluju překlady, jestli někdo diskutuje, neurážíte se a tradá pryč.
Takže vážený pane Nikdo, porušil jste pravidla daného vlákna, a proto jste dostal BAN. Toť vše.

Ještě jednou připomenu - vlákno Dění na Ukrajině není určeno pro DISKUTOVÁNÍ, ROZBOR PŘÍSPĚVKŮ aj. Je určena pouze a toliko ke sdílení informací. Pro případný rozbor si musíte založit jiné vlákno v Hospodě.
ObrázekObrázekObrázek
Kalič
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 104
Registrován: 28/8/2014, 21:17

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Kalič »

skelet píše:Dnes se stala nemilá věc, že jeden z tahounů vlákna o Ukrajině (a bez urážky prakticky jediný, který se snaží o objektivitu) se neovládl a porušil pravidla. Bohužel si to Mepu neuvědomil a nesjednal nápravu (jak mnozí dělají, že si diskuzní příspěvky po sobě rychle smažou). A bohužel mi toto uniklo a zavčasu jsem ho nenakopl, aby tu nápravu učinil. Tak jak jsem to už udělal například u Lasiba, Qvaka a Michana. Tedy co jsme mohli dělat? Nechat to být, a tím z něj udělat člověka nad pravidly, anebo mu mechanicky dát BAN. Výsledek znáte, nijak nás to netěší, protože Mepu je bezproblémový a hodnotný palbák, ale pravidla jsou pravidla.

K tomu nařčení.. Dzinovi nebyl od ustavení nových pravidel, tedy od 3.10. smazán jediný příspěvek. Nemá žádné výsady a měl jsem s ním dost seriozní pohovor, aby své aktivity v Ukrajině utlumil na minimum. Jestli je někdo proUkra nebo proOpolčenec je mi šumafuk. Nevím proč si stále myslíte, že někdo musí někomu stranit? Pro mne je to jen pracovní zátěž, kterou musím řešit každý den. Zkontroluju překlady, jestli někdo diskutuje, neurážíte se a tradá pryč.
Takže vážený pane Nikdo, porušil jste pravidla daného vlákna, a proto jste dostal BAN. Toť vše.

Ještě jednou připomenu - vlákno Dění na Ukrajině není určeno pro DISKUTOVÁNÍ, ROZBOR PŘÍSPĚVKŮ aj. Je určena pouze a toliko ke sdílení informací. Pro případný rozbor si musíte založit jiné vlákno v Hospodě.
Po "aféře michan" , je to tvé vyjádření ostudně licoměrně liché
Obrázek
Srp a kladivo je historicky nejdéle , nejvíce používaný a nejproduktivnější nástroj zajištující obživu a příbytky pro lidi.
Bohužel na meče a zbraně pro ovládnutí ostatních lidí se spotřebovalo více železa.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Díky Kaliči, rád vysvětlím.. především v počátcích se mnohokráte stalo, že různí lidé zareagovali na některý z příspěvků, který se jim nezdál, či chtěli doplňující informace. Než jsem po čase, z různých důvodů, stačil zareagovat, tak daný příspěvek zmizel. Podotýkám aniž by zasáhl kterýkoliv moderátor (máme přehled o tom kde nebo co, který moderátor dělá). Takže pokud "provinilec" stihl svůj příspěvek smazat, záhy po jeho vložení, tak jsem to přešel.
ObrázekObrázekObrázek
klingy
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1869
Registrován: 15/1/2011, 20:35

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od klingy »

Jarl: dhlo som uvazoval ci napisem, ale ban uzivatelovi mepu sa mi zda nefer, ak boli stanovene podmienky, vlakno na Ukrajine je "faktograficke" vlakno, a mepu napisal tak sucastou tohto vlakna, je aby informacie, ktore boli v tomto vkladne boli co najpresnejsie, a to tyka aj toho prispevku, ktory mepu oznacil za "fake" a za ktory v konecnom dosledku dostal BAN, a najma k osobe uzivatela, MEPU ktory, aj v "najstazsich" chvilach vlakien, o Ukrajinskej, (Krymskej) krize, sa drzal faktografickej casto, a vytvaral jej faktorgraficku, cast, mne osobne, viacej vadia, vylevi niektorych uzivatelov (zamerne nebudem menovat) o "teroristoch" a politicky monitovane odkazy na roznych "pisalkov" ktori sa tvaria akoze novinari, pretoze a to si dovolim tvrdit mepu (spolu s inymi uzivatelmi) urobil pre zmonitorovanie, a vytvorenie si obrazu o situacii na Ukrajine v zmysle kto s kym, kde, kedy a cim bojuje viacej nez vsetky media v Ceskoslovensku a o tom palba je (aspon z mojho pohladu) kto chce pisat sirit politicke motiovane prispevky alebo sirit svoj svetonazor tak, si pomylil forum palba niesu lidovky, novy cas ani novinky aby sa zaondiavala tymto polickym balastom, a odkraglovat uzivatela zato, ze upozorni na nepravdivost videa sa mi zda, ze nebolo cielom pravidiel ktore boli v tomto vlakne stanovene...

Ja len tolko...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Pánové, já bych to zde už více veřejně nerozpatlával, stačí že se to řeší v hospě. A kdo nemá přístup může napsat moderátorům soukromé zprávy.
BAN se po měsíci zruší sám, nebo ho může dříve zrušit admin. Osobně si dávám čas na rozmyšlenou, a upozornění, také budu přihlížet k chování dotyčného.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od kenavf »

Michan za evidentnú diskusiu BAN nedostal(len ho dodatočne zmazal)
Toto je príspevok za ktorý Michan BAN nedostal
michan píše:Tohle je fakt veškeré dění na území kde žije více než 45 000 000 lidí, kde se bojuje od podzimu 2013?
Co to tady předvádíte kdo za exibice o RF a rusky mluvící menšině na území Ukrajiny....???
Ještě bych chápal zprávy a dění 50:50, ale 6 měsíců tohohle... To se fakt děje něco hezkého a vítězného jen u Opolčenců a u RF?
Proč to pak nemá jiný název?
Proč se to jmenuje - Dění na Ukrajině a zprávy i z odkazy jsou vybírány - 10:90 pro RF a především pár desítek tisíc opolčenců.....???
Jiné zprávy fakt nejsou, nebo si povídají jen příznivci jedné ze stran....???
Přesně takhle nás kdysi masíroval totalitní systém komunistů celých 40 let....
Jsme snad zpět, nebo je to rubrika jen pro vyvolené....???

Halo, narodila se vám Ukrajina - proberte se!!!

Zdroj - 40 let života v komunistické totalitě.... a životní zkušenosti analytika.
Vybrané z vlákna Déní na Ukrajine.
To som zvedavý kto dá Michanovi BAN :twisted:


Mepu za upozornenie na fake dostal BAN,bez milosti.
Holt si moderátori nevedia priznať chybu za to že zabanovali niekoho neoprávnene.Keby tú prípomienku dal do Hospody tak sa to ostatní uživatelia,ktorí nemajú prístup do Hospody,vôbec nedozvedia.
Ešte zabanujte Zenitha a skončia informácia aj o ISIL :(

Toto je príspevok na ktorý Mepu upozornil že je to fake a za ktorý dostal BAN
Alchymista píše:A na čo sa to vlastne mepu chytil do "diskusie"?
Na tento príspevok:
-lk- píše:Ohňostroj po zásahu teroristického IFV silami UA:

zareagoval v zmysle, že je to fake, pretože podľa stavu vegetácie je to video staré
Čož je samozrejme pravda - video tvrdí, že bolo natočené 2.11.2014 a to zelené stromy s listím a zelená tráva nie sú ani na rujine.
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Klingy: Pravidla tamního vlákna neumožňují jiný zásah, než takový jaký byl proveden. Nemůžeme ten příspěvek ani přejít, ani jen tak smazat, ani Mepu pokárat. Provinilce můžeme pouze potrestat dle pravidel. Zkusme na chvilku odhlédnout od toho, že se jedná o Mepu a bavme se obecně. Pokud bychom ten jeho příspěvek úmyslně přehlédli, tak se dostáváme do pozice, kdy předchozí provinilce musíme amnestovat a budoucí provinilce bychom museli přehlížet. Osobně si myslím, že to není ta pravá cesta.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1440
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od danny1691 »

@skelet nj, ale tím se opět vracíme k případu michan. Kruh se opět uzavírá. Někdo je potrestán dle pravidel a někdo ne. Dostal šanci to po sobě uklidit. Jenže to vidělo několikero očí.
Vážně jsem zvědavej co bude dál.
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od Lord »

Ta nová pravidla byla záměrně nastavena dragonisticky. Moderátorům dávají velkou moc nad tím, že můžou někoho zabanovat.
Je definováno, co je dovoleno a co je zakázáno. Bylo to tak uděláno kvůli "normalizaci vlákna" o Ukrajině.
Rozsudek byl vykonán. Já nevím, zda by mělo být ještě odvolání k vyšší instanci, ale jako máme vyšší soudy, mělo by v případě
zájmu čtenářů proběhnout rokování.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

Danny1691 .. nevracíme se nikam. Michan si příspěvek sám smazal. Stejně jako to stihli udělat mnozí před ním . A pokud je mi známo, tak jej stihl smazat ještě předtím, než-li pod něj kdokoliv stihl dát příspěvek. Tedy nevyčerpal právo normálního uživatele Palba.cz - smazat svůj příspěvek po omezenou dobu.
ObrázekObrázekObrázek
zenith0009
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 578
Registrován: 6/9/2012, 22:33

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od zenith0009 »

Čím se teda provinil mepu? Označil video za fake? Jaké pravidlo tedy porušil, neměl v příspěvku zdroj?
Obrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od skelet »

porušil pravidlo diskuze
ObrázekObrázekObrázek
klingy
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1869
Registrován: 15/1/2011, 20:35

Re: Kam míří Palba?

Příspěvek od klingy »

Lorde ja som za obnovu konania v pripade "MEPU a fake" v trestnom prave existuje taky institu vola sa to materialny korektiv, spociva v tom, ze v pripade ak zavaznost precinu je nepatrna, tak nedojde k potrestetaniu pachatela... :-?

Skelet to pravidlo sa da obist presne tak ako to mepu urobil odkaz tam bol napisal pod to fake, ako by to bolo posudzovane ak by dal to iste video a napisal bez citacie, "Video, co postol -lk- je fake". tiez by si to chcel, trestat...? Cize po formalnej stranke splnil vsetky formalne podmienky vlakna, alebo inak mepu nereagoval na subjekt uzivatela, -lk- ale na predmet nepravdive video...
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“