Hodnosti

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
hornet
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 261
Registrován: 16/6/2006, 10:57
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od hornet »

Když jsem před nějakou dobou surfoval po netu a poprvé narazil na Palbu, tak mě zaujala mimo jiné právě tím, jak byla uspořádaná. Včetně ohodnocením aktivity registrovaných členů udělováním českých vojenských hodností. Nepochybuji, že vytvoření tohoto portálu stálo spoustu úsilí všech zainteresovaných a díky jim za to.
Teď tady čtu, jak se domáhají změny zejména členové, kteří tu jsou pár týdnu a kteří toho pro tyto stránky moc neudělali. Pánové neberte to osobně, ale pokud vám to nevyhovuje tak přece není problém přejít jinam, nebo si založit vlastní stránky dle svých představ. Oni totiž ty hodnosti vypovídají nejen o aktivitě samotné, ale také o věrnosti k nějakému společenství.
Jsem tu registrován něco přes rok, tedy žádný mazák, ale už jsem tu zažil nové členy, kteří z počátku trousili moudra jak bobky a najednou ticho po pěšině. To je samozřejmě v pořádku, na to má každý právo, ale pokud chcete dělat nějaké změny, tak pro Palbu nějaký čas pracujte, vyslužte si ostruhy (neboli hodnosti) a pak přijďte s něčím zásadním. Ono totiž vaše slovo bude mít také nějakou váhu až za vámi bude pár zdařilých článků a řada příspěvků, které budou odborně na výši.
Tímto příspěvkem jsem se opravdu nechtěl nikoho dotknout, jen vyjadřuji svůj názor.
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Fatale: Take it easy? To mám chápat jak?
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

aby ses nerozciloval, pac to bylo mysleno ze srandy
válka je vůl
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Proč dávat hodnosti za přízpěvky do diskuze? Není lepší spíš dávat hodnosti za to, kolik kdo udělal článků či monografií?
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

hydrostar píše:Proč dávat hodnosti za přízpěvky do diskuze? Není lepší spíš dávat hodnosti za to, kolik kdo udělal článků či monografií?
Dívám se na to podobně..ale to by se pak nemohlo dělat strojově, jako teď, ale někdo by musel tyhle věci evidovat pravděpodobně manuálně, což je v konečném důsledku moc pracné.
V současnosti to ale rozhodně moc šikovné není. U obyčejných uživatelů je to více o kvantitě nežli o kvalitě - u generálního štábu (=administrátorů a moderátorů) jsou naopak zohledněny zásluhy. Ty hodnosti na mě osobně mají spíše dezinformační účinek..ale snažím se to nějak přehlížet a užívat jinak většinou pohodvé atmosféry na Palbě.
Obrázek
Uživatelský avatar
EASY_COMPANY
rotný
rotný
Příspěvky: 94
Registrován: 13/11/2005, 12:39
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EASY_COMPANY »

pokud budu mluvit za sebe tak me je hodnost celkem ukradena -- me by stacilo kdyby byly 3 hodnosti -- clen, moderator a administrator vic by potreba nebylo, ovsem hodnosti svadi k nektere lidi(vzpomenme na akvamena) psani velkemu mnozstvi prispevku a honeni se za hodnosti, nastesti tento nesvar zde neni. Ale kdyz uz tu sou tak se mi libi ty ceske.
Obrázek

Trénink je všechno a i květák je jen vycepované zelí
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“